Přístup do archivu povídek

Povídky, týkající se Akt X, vztahu Muldera a Scullyové či čehokoliv, co se nějak dotýká tématu seriálu. Napsali jste něco? Pochlubte se!

Moderátor: luca

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod Petraela_x v 14 led 2009 19:15

Potrebuje to tak veľa priestoru? Koľko asi?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod luca v 14 led 2009 19:24

Tak hlásím, že jsem na Google konečně dostala Rozřešení ve zdviži. Já si snad otevřu šampáňo! :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod yscully v 14 led 2009 19:27

Petraela_x píše:Potrebuje to tak veľa priestoru?



10 MB je málo, to stačí sotva tak na třičtvrtě roku.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod Petraela_x v 14 led 2009 19:35

kamoš s ktorým práve konzultujem mi vrav íže bežne v ponuke je 100MB

http://www.000webhost.com/features tuná ešte viac.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod petrazelva v 14 led 2009 22:03

xloverin píše:
petrazelva píše:Ach jo, tak to mě mrzí. Fakt netuším, kde je s tou googlegrupou problém.. Tak, kdopak umí dělat webovky? Já jen malinko.. a zatím neumím css :(


Ja viem ;-) tak trochu :-D skor bude problem zohnat hosting...


teda, co ty všechno neumíš, obdivuju.. taky bych se to chtěla naučit. Jak ses to naučila? (sorry za OT)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod G.Logan v 14 led 2009 22:05

Tak jsem mluvil s kámošem co to trochu ovládá a doporučil mi týpka co se tím živí. Tak doufám, že by to mohlo dobře dopadnout.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod xloverin v 14 led 2009 23:39

G.Logan píše:Tak jsem mluvil s kámošem co to trochu ovládá a doporučil mi týpka co se tím živí. Tak doufám, že by to mohlo dobře dopadnout.


Tak ten co sa tym zivi, to asi nebude robit zadarmo...ale budem rada,ak sa budem mylit ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod G.Logan v 15 led 2009 00:06

xloverin píše:
G.Logan píše:Tak jsem mluvil s kámošem co to trochu ovládá a doporučil mi týpka co se tím živí. Tak doufám, že by to mohlo dobře dopadnout.


Tak ten co sa tym zivi, to asi nebude robit zadarmo...ale budem rada,ak sa budem mylit ;-)


Tak samozřejmě, že to nebude zadarmo, ale zas tak moc to nebude už jsem s ním mluvil a nějak příští týden se domluvíme. Takže nebojte vy nic platit nebudete :D pokud to dopadne tak to sním nějak usmlouvám a když ne tak to rád zaplatím. ;)
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod nabaa v 15 led 2009 10:14

luca píše:Tak hlásím, že jsem na Google konečně dostala Rozřešení ve zdviži. Já si snad otevřu šampáňo! :lol:


I mně se konečně podařilo nahrát i zbývající povídky!Juchůůůů! :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod luca v 15 led 2009 10:55

G.Logan píše:
xloverin píše:
G.Logan píše:Tak jsem mluvil s kámošem co to trochu ovládá a doporučil mi týpka co se tím živí. Tak doufám, že by to mohlo dobře dopadnout.


Tak ten co sa tym zivi, to asi nebude robit zadarmo...ale budem rada,ak sa budem mylit ;-)


Tak samozřejmě, že to nebude zadarmo, ale zas tak moc to nebude už jsem s ním mluvil a nějak příští týden se domluvíme. Takže nebojte vy nic platit nebudete :D pokud to dopadne tak to sním nějak usmlouvám a když ne tak to rád zaplatím. ;)


My se nebojíme, ale zase nechceme, aby jsi byl nějak škodnej. :lol: Jen si říkám, jestli ty webovky nebudou zbytečně moc jenom na nahrávání povídek. Skvělý web o Aktech máme tady na Kultu, takže tam asi nebude moc co dodat. Taky by mě zajímalo, jak to pak bude s nahráváním povídek, to asi nebudeme moci jen tak sami, ne?
:)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod nabaa v 15 led 2009 14:48

luca píše:My se nebojíme, ale zase nechceme, aby jsi byl nějak škodnej. :lol: Jen si říkám, jestli ty webovky nebudou zbytečně moc jenom na nahrávání povídek. Skvělý web o Aktech máme tady na Kultu, takže tam asi nebude moc co dodat. Taky by mě zajímalo, jak to pak bude s nahráváním povídek, to asi nebudeme moci jen tak sami, ne? :)


Připojila bych se k luce. Dělat nový webovky jen kvůli povídkám mi přijde zbytečné, když je archiv v podstatě jen "překladiště" a povídky jdou postupně na Kult.
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod G.Logan v 15 led 2009 15:30

NO já jsem to s ním dnes domluvil, že když budeme potřebovat (třeba taky ne) tak nám ty stránky udělá. Takže kdybychom se pak nějak opravdu všichni shodli, že je budeme potřebovat tak je udělá. Jinak myslím budes stačit zatím ten zip.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod luca v 15 led 2009 16:30

G.Logan píše:NO já jsem to s ním dnes domluvil, že když budeme potřebovat (třeba taky ne) tak nám ty stránky udělá. Takže kdybychom se pak nějak opravdu všichni shodli, že je budeme potřebovat tak je udělá. Jinak myslím budes stačit zatím ten zip.


Mít něco v záloze je každopádně dobré! :D Myslím, že by nám zatím mohl stačit Volný, když se zazipujou povídky z roku 2008, tak tam bude místa zase habaděj. Kdo se hlásí dobrovolně na ten zip? :lol: Jo a na ten Google bych se asi vykašlala, já nevím jak vy, ale já na to nemám nervy. :?
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod Baku05 v 15 led 2009 16:41

luca píše:Jo a na ten Google bych se asi vykašlala, já nevím jak vy, ale já na to nemám nervy. :?

Není to škoda, když už se tam většina povídek nacpala? Při vkládání 1 či 2 povídek za týden by to snad už problémy dělat nemělo...
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod luca v 15 led 2009 16:47

Baku05 píše:
luca píše:Jo a na ten Google bych se asi vykašlala, já nevím jak vy, ale já na to nemám nervy. :?

Není to škoda, když už se tam většina povídek nacpala? Při vkládání 1 či 2 povídek za týden by to snad už problémy dělat nemělo...


No já nevím. Mně tam ta poslední jedna povídka nešla přidat tři dny. Jestli to takhle bude furt... :roll: Ale nikoho nenutím, aby snad něco mazal, to opravdu ne. ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod Baku05 v 15 led 2009 17:16

luca píše:No já nevím. Mně tam ta poslední jedna povídka nešla přidat tři dny. Jestli to takhle bude furt... :roll: Ale nikoho nenutím, aby snad něco mazal, to opravdu ne. ;)

Jasný, pokud by to blblo i nadále, tak to vážně nemá cenu. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet teď, když se tam už nebude nahrávat nic ve velkém :)
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod yscully v 15 led 2009 17:55

luca píše:
G.Logan píše:NO já jsem to s ním dnes domluvil, že když budeme potřebovat (třeba taky ne) tak nám ty stránky udělá. Takže kdybychom se pak nějak opravdu všichni shodli, že je budeme potřebovat tak je udělá. Jinak myslím budes stačit zatím ten zip.


Mít něco v záloze je každopádně dobré! :D Myslím, že by nám zatím mohl stačit Volný, když se zazipujou povídky z roku 2008, tak tam bude místa zase habaděj. Kdo se hlásí dobrovolně na ten zip? :lol: Jo a na ten Google bych se asi vykašlala, já nevím jak vy, ale já na to nemám nervy. :?


Já to zazipuju, až budu stíhat. A jestli bude Google dál dělat naschvály, bude možný pokračovat normálně na Volným, dokud ho nezruší úplně (a tak nějak cítím v kostech, že k tomu asi postupně směřujou).
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod nabaa v 15 led 2009 22:32

Zatím na Volném místo je, takže se všechny povídky z roku 2008 zipovat nebudou. Do zipu přijdou jen ty, co už jsou na Kultu, protože jinak by se v tom nedalo vyznat. Nikdo si nebude stahovat celý soubor kvůli jedné povídce, takže zazipovat se můžou jen ty, které je možné si přečíst jinde, tedy na Kultu. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod luca v 15 led 2009 23:21

nabaa píše:Zatím na Volném místo je, takže se všechny povídky z roku 2008 zipovat nebudou. Do zipu přijdou jen ty, co už jsou na Kultu, protože jinak by se v tom nedalo vyznat. Nikdo si nebude stahovat celý soubor kvůli jedné povídce, takže zazipovat se můžou jen ty, které je možné si přečíst jinde, tedy na Kultu. ;)


O.k. Už mlčím! :D
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod KayTee v 16 led 2009 16:15

Tak jsem na google taky nahrála těch svých 5 věcí a bez problémů.. v průběhu minuty to tam bylo všechno :-)
Pokud to někomu zase nepůjde, klidně mi to zkuste poslat.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

PředchozíDalší

Zpět na Povídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron