Přístup do archivu povídek

Povídky, týkající se Akt X, vztahu Muldera a Scullyové či čehokoliv, co se nějak dotýká tématu seriálu. Napsali jste něco? Pochlubte se!

Moderátor: luca

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod KayTee v 16 led 2009 16:24

Teď jsem se pobavila :-) Kdo z vás má rád zvířátko s názvem amandina gouldová? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod yscully v 16 led 2009 22:59

KayTee píše:Teď jsem se pobavila :-) Kdo z vás má rád zvířátko s názvem amandina gouldová? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


jé, asi já :) Ale nechápu souvislosti. Jinak je to amandina Gouldové, pojmenoval ji tak z lásky manžel paní Gouldové.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod KayTee v 17 led 2009 17:36

yscully píše:
KayTee píše:Teď jsem se pobavila :-) Kdo z vás má rád zvířátko s názvem amandina gouldová? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


jé, asi já :) Ale nechápu souvislosti. Jinak je to amandina Gouldové, pojmenoval ji tak z lásky manžel paní Gouldové.


NO já jsem vložila na google pohádky a pak jsem tam brouzdala, co tam ještě je..a v historii uživatele tam byla spousta odkazů na tohodle ptáka a na Soukromé pasti :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod luca v 22 zář 2009 21:51

Jen pro jistotu toto info dávám i sem: ;)

Informace k současnému stavu archivu povídek na Googlu: pro povídkáře, kteří měli přístup do archivu, než Google začal vymýšlet novinky, se prakticky nic nemění - jen ti, kteří mají zájem, se mohou do skupiny přihlásit pod svým vlastním účtem a nahrávat tak povídky přímo sami za sebe. Protože je nyní přístup k souborům ve skupině dostupný jen pro členy skupiny, snažily jsme se s baku vymyslet řešení, které by čtenářům vyšlo vstříc, a proto byl založen účet se základním členstvím, který umožní čtení povídek, aniž by se dotyčný musel sám registrovat. Přístup k tomuto účtu, nebo jakékoliv jiné dotazy týkající se archivu, u mě nebo baku :D
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Předchozí

Zpět na Povídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron