Mulder a Scully zpátky v FBI

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Chtěli by jste aby se v druhém filmu M+S vrátili k FBI jakkoliv by to bylo nelogické?

Ano
4
16%
Ne
10
41%
Pokud by vše bylo dobře opodstatněné a vysvětlené
10
41%
 
Celkem hlasů : 24

Re: Mulder a Scully zpátky FBI

Odeslatod MrSmith v 15 dub 2008 19:47

Uvidime, uvidime. Som zvedavy ako zareaguje svet po siestich rokoch. Tiez ako zareaguju ludia v Cesku a na Slovensku. Oni o Aktoch X nepoculi este dlhsiu dobu. Dufam, ze to bude mat uspech a vsetkym neprajnikom ukazeme aky je to KULT! :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Mulder a Scully zpátky FBI

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 19:50

MrSmith píše:Uvidime, uvidime. Som zvedavy ako zareaguje svet po siestich rokoch. Tiez ako zareaguju ludia v Cesku a na Slovensku. Oni o Aktoch X nepoculi este dlhsiu dobu. Dufam, ze to bude mat uspech a vsetkym neprajnikom ukazeme aky je to KULT! :)


Mně budou spíš zajímat reakce kritiků... nejdříve začnou tím jak poslední série stály za hovno (přitom je ani neviděli), pak navážou tím jak Akta X už podle nich nikoho nezajímají a pak nabalí podprůměrné hodnocení :roll:

Ale zpět k tématu, Skinner imho v FBI už taky nebude. Přece jen šest let je šest let.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Mulder a Scully zpátky FBI

Odeslatod peta111 v 15 dub 2008 19:53

Proč si myslíš, že tam Skinner nebyl? A ostatně, co takový Kersh?
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Mulder a Scully zpátky FBI

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 19:55

peta111 píše:Proč si myslíš, že tam Skinner nebyl? A ostatně, co takový Kersh?


Na konci The Truth to nevypadalo jako by tam měl zůstat, dokonce poprvé jsem si myslel že ho v té kanceláři odpravili. Kersh v FBI imho pořád být může, ale ve filmu ho na 99% neuvidíme.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Mulder a Scully zpátky FBI

Odeslatod MrSmith v 15 dub 2008 19:56

Presne toho sa obavam toho co pise Luki. Dufam, ze taketo reakcie budu len v prewiev. Recenzie im snad aspon dokazu, ze Akty X este maju co povedat. Nechapem preco tie Akty X tak beru, ze uz to je stare a zbytocne, ze boli zbytocne dlhe co mozno aj boli. Ale posledne serie (siesta, osma aj deviata) urcite neboli tak hnusne ako sa nas snazia o tom presvedcit. Podla niekoho uz piata seria je hovadina. Co je pekna hovadina :evil:
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Mulder a Scully zpátky FBI

Odeslatod peta111 v 16 dub 2008 10:32

Tak zpět k tématu - podle těch nejnovějších rozhovorů mi přijde, že Scully bude a zůstane v nemocnici jako doktorka a Mulder ten bude pátrat jen po domácku, asi žádná FBI. ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Mulder a Scully zpátky FBI

Odeslatod XGirl v 17 dub 2008 09:19

Taky doufám, že Akta X ještě všem vytřou zrak - alespoň já jsem už trochu přesycená spektákly, které dokola vykrádají Pána Prstenů a slouží jenom k předvedení nových počítačových triků (u kterých je stejně poznat, že jsou to triky), nebo filmovýni "vážnými komediemi" o rádoby obyčejných lidech jako každý z nás, takových filmů je teď jako máku a dobrých je mezi nimi pár. AX bude o nečem jiném, doufám. A snad i to naláká do kin lidi...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Mulder a Scully zpátky v FBI

Odeslatod kkubin v 08 kvě 2008 13:30

kdyby se ta měli ti dva vratit tak jedině aby to nenavazovalo na seriál.
season1 4-ever
Uživatelský avatar
kkubin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2008 11:20

Re: Mulder a Scully zpátky v FBI

Odeslatod petrazelva v 27 kvě 2008 20:57

Sice jsem hlasovala pro ano, kdyby atd., ale bylo to spíš jako takové tajné přání, aby se vše vysvětlilo a aby se M a S zas vrátili k aktům x.. no jo, no jo, já vím, že mě asi odsoudíte.. a že už to nemůže být jako dřív.. aaach jo..

Ale romantická verze stále na útěku taky nezní vůbec špatně. Uvidíme, uvidíme.. už se fakt nemůžu dočkat. Doufám, že tu v Berlíně to bude hned 24.!!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Mulder a Scully zpátky v FBI

Odeslatod MrSmith v 27 kvě 2008 21:02

petrazelva píše:Sice jsem hlasovala pro ano, kdyby atd., ale bylo to spíš jako takové tajné přání, aby se vše vysvětlilo a aby se M a S zas vrátili k aktům x.. no jo, no jo, já vím, že mě asi odsoudíte.. a že už to nemůže být jako dřív.. aaach jo..

Ale romantická verze stále na útěku taky nezní vůbec špatně. Uvidíme, uvidíme.. už se fakt nemůžu dočkat. Doufám, že tu v Berlíně to bude hned 24.!!!

Hlavne by to bola absolutne nelogicka blbost keby sa vratili :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Mulder a Scully zpátky v FBI

Odeslatod petrazelva v 27 kvě 2008 23:00

No jo furt.. ale všecko se dá vysvětlit..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Předchozí

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron