Verdikt

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Verdikt

Odeslatod Luki v 21 zář 2008 16:36

Vypadá to že devítka bude moje šťastné číslo ;).
Obrázek
Čím vícekrát ten film vidím tím více ho zbožňuju :). Všechny chybky jdou do háje tohle je naprosto odzbrojující zážitek, který utrpěl tak maximálně tou šestiletou pauzou, která zapříčinila jeho přepsání. Je do očí bijící že místo Drummyho a Whitney tam měli být Doggett a Reyesová (Samozřejmně by pak některé scény proběhly jinak... i když bych to nerad viděl, kdyby Reyesová umřela tak jako W. (Samozřejmně veškeré scény předtím by probíhaly úplně jinak) tak by to byla jedna z nejemocionálnějších scén celých Akt X).
Obrázek
Čím více film vidím tím více nechápu negativní přístup některých lidí... jen to dokazuje to, že se film minul nejen dobou a stylem ale také publikem. Pečlivá kompozice záběrů, citlivá hudba a skvěle napsané charaktery. Hlavním středobodem filmu přece není případ ale obě hlavní postavy. S FBI je konec... už nehoníme monstra v temnotách, ale monstra v nás samých. Film nevrcholí při Mulderově nálezu laboratoří, ale při rozhovoru před domem.
Obrázek
I Want To Believe je dokonalý název filmu. Vystihuje nejen všechny myšlenky a pointy, ale také dilemata hlavních hrdinů a tvůrců. Motto stejně jako příběh odráží svět kolem nás... a koneckonců i nás samotné. Jak daleko jsme ochotni zajít, věříme v naše milované i sebe sama? Má cenu bojovat dál i když se temnota nezadržitelně blíží? Přemýšlejte... proč Scully bojuje za život malého Christiana? Proč je Mulder stále tížený osudem své sestry? Proč FBI "odpustilo" Mulderovi? Proč se záporák uchýlil k tak radikálním krokům? Proč Otec Joe... Proč... můžu pokračovat dál, ale odpovědi si každý musí najít sám. Všechny jsou ve filmu. Dojemný příběh dvou lidí čelících temnotě, které nelze uniknout a budoucnosti s níž nelze bojovat. To vše okořeněno pečlivě sestavenou mozaikou fungujících jako zrcadlo dilemat, myšlenek a úvah.

I Want To Believe

Nepěji tu ódy na film protože to jsou Akta X. Myslím že mne tady všichni znáte natoli, že víte že jsem v klidu schopen strhat cokoliv "X" co se mi nelíbí. Zároveň se chci omluvit za mé bizardní a snad i trochu arogantní vyjadřování v psoledních dvou měsících, nejsem na tom zrovna nejlépe.

Obrázek
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Verdikt

Odeslatod mona lisa v 21 zář 2008 18:44

Luki píše:Vypadá to že devítka bude moje šťastné číslo ;).
Obrázek
Čím vícekrát ten film vidím tím více ho zbožňuju :). Všechny chybky jdou do háje tohle je naprosto odzbrojující zážitek, který utrpěl tak maximálně tou šestiletou pauzou, která zapříčinila jeho přepsání. Je do očí bijící že místo Drummyho a Whitney tam měli být Doggett a Reyesová (Samozřejmně by pak některé scény proběhly jinak... i když bych to nerad viděl, kdyby Reyesová umřela tak jako W. (Samozřejmně veškeré scény předtím by probíhaly úplně jinak) tak by to byla jedna z nejemocionálnějších scén celých Akt X).
Obrázek
Čím více film vidím tím více nechápu negativní přístup některých lidí... jen to dokazuje to, že se film minul nejen dobou a stylem ale také publikem. Pečlivá kompozice záběrů, citlivá hudba a skvěle napsané charaktery. Hlavním středobodem filmu přece není případ ale obě hlavní postavy. S FBI je konec... už nehoníme monstra v temnotách, ale monstra v nás samých. Film nevrcholí při Mulderově nálezu laboratoří, ale při rozhovoru před domem.
Obrázek
I Want To Believe je dokonalý název filmu. Vystihuje nejen všechny myšlenky a pointy, ale také dilemata hlavních hrdinů a tvůrců. Motto stejně jako příběh odráží svět kolem nás... a koneckonců i nás samotné. Jak daleko jsme ochotni zajít, věříme v naše milované i sebe sama? Má cenu bojovat dál i když se temnota nezadržitelně blíží? Přemýšlejte... proč Scully bojuje za život malého Christiana? Proč je Mulder stále tížený osudem své sestry? Proč FBI "odpustilo" Mulderovi? Proč se záporák uchýlil k tak radikálním krokům? Proč Otec Joe... Proč... můžu pokračovat dál, ale odpovědi si každý musí najít sám. Všechny jsou ve filmu. Dojemný příběh dvou lidí čelících temnotě, které nelze uniknout a budoucnosti s níž nelze bojovat. To vše okořeněno pečlivě sestavenou mozaikou fungujících jako zrcadlo dilemat, myšlenek a úvah.

I Want To Believe

Nepěji tu ódy na film protože to jsou Akta X. Myslím že mne tady všichni znáte natoli, že víte že jsem v klidu schopen strhat cokoliv "X" co se mi nelíbí. Zároveň se chci omluvit za mé bizardní a snad i trochu arogantní vyjadřování v psoledních dvou měsících, nejsem na tom zrovna nejlépe.

Obrázek


Chapala somTvoj negativny postoj. Bolo to sklamanie, vsetci sme cakali nieco viac. Ale myslim si, ze kazdy, kto tie postavy nasich dvoch hrdinov doopravdy miluje - najde (niekto hned, iny neskor) vo filme co najviac pozitiv.
:)
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Verdikt

Odeslatod Luki v 21 zář 2008 18:58

mona lisa píše:
Chapala somTvoj negativny postoj. Bolo to sklamanie, vsetci sme cakali nieco viac. Ale myslim si, ze kazdy, kto tie postavy nasich dvoch hrdinov doopravdy miluje - najde (niekto hned, iny neskor) vo filme co najviac pozitiv.
:)


Já o filmu nikdy nemluvil v nijak negativním světle, líbil se mi již poprvé a po dalších osmi shlédnutích jsem prostě musel vyřknout verdikt. Ten film je skvělý a negativa se s každým dalším shlédnutím ztrácejí někde v nedohlednu. Bál jsem se že mně film začne nudit... bál jsem se že najdu nějaké strašné déry v logice či příbehu ale nic takového se nestalo. Nejen že každé shlédnutí uteklo ještě rychleji než to předchozí ale objevil jsem nové a nové vrstvy příbehu, které mi při tom prvním ba i čtvrtém shlédnutí unikly. Ano čekal jsem něco jiného, CHTĚL jsem aby film kritice vytřel zrak. Nestalo se tak, stejně jako v případě prvního filmu... a je to možná dobře. Dostal jsem něco jiného než jsem čekal, ale to co jsem dostal se mi líbí více než to co jsem si představoval, že dostanu.

Já ten film miluju a pokud je tohle to poslední ze světa Akt X... tak se podle mne nemají tvůrci vůbec za co stydět. Symbolické zamávání na konci, tající led, helikoptéra... Akta X možná nepatří do téhle doby, ale navždy budou v našich srdcích. I Want To Believe není posmrtný záchvěv, je to hlubší pohled do nitra světa, kam jsme 9 let pravidelně nahlíželi. Hlubší pohled do nitra postav, se kterými jsme těch 9 let prožívali. A je to pohled nadmíru povedený.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Verdikt

Odeslatod Utero v 21 zář 2008 19:17

Luki: Myslim, ze mas ve vsem pravdu. Ja mel moznost videt film zatim jen parkrat, ale vim ze koukani na film porad dokola ma spoustu kladu. Vsimnes si spousty malickosti co ti pri predchozim sledovani unikly, vnimas si vic Snowovo hudbu, ruznych malickosti jako usklebku hlavnich postav atd....

Jinak IWTB by bylo dustojne ukonceni. Presto bych radeji bral jeste ten treti film kde bychom se vratili do vladnich konspiraci, k mimozemstanum, Krycekovi, kurakovi atd...IWTB uz ma tusim asi 70 milionu trzby takze myslim, ze na trojku by to stacilo. A kdyz uz by to mel byt uplny konec Akt X tak bych nechtel zadny ohled na neznale publikum ba naopak spoustu narazek na minulost, poradnou mytologii a proste film hlavne pro nas pro fanousky.

No uvidime. Pro nekoho je IWTB zklamanim. Ja souhlasim s Lukim, ze film je proste skvely a pokud to melo byt to posledni ze sveta Akt X tak vse dopadlo dobre.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Verdikt

Odeslatod luca v 21 zář 2008 19:26

Utero píše:Luki: Myslim, ze mas ve vsem pravdu. Ja mel moznost videt film zatim jen parkrat, ale vim ze koukani na film porad dokola ma spoustu kladu. Vsimnes si spousty malickosti co ti pri predchozim sledovani unikly, vnimas si vic Snowovo hudbu, ruznych malickosti jako usklebku hlavnich postav atd....

Jinak IWTB by bylo dustojne ukonceni. Presto bych radeji bral jeste ten treti film kde bychom se vratili do vladnich konspiraci, k mimozemstanum, Krycekovi, kurakovi atd...IWTB uz ma tusim asi 70 milionu trzby takze myslim, ze na trojku by to stacilo. A kdyz uz by to mel byt uplny konec Akt X tak bych nechtel zadny ohled na neznale publikum ba naopak spoustu narazek na minulost, poradnou mytologii a proste film hlavne pro nas pro fanousky.

No uvidime. Pro nekoho je IWTB zklamanim. Ja souhlasim s Lukim, ze film je proste skvely a pokud to melo byt to posledni ze sveta Akt X tak vse dopadlo dobre.



Souhlasím s vámi, kluci. A o tom případném třetím filmu, Utero, pravdu díš... Taky bych se na nikoho neohlížela a dala pořádný mytologický nářez pro lidi znalé seriálu. Co je nám do ignorantů, ne? :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Verdikt

Odeslatod nabaa v 21 zář 2008 21:18

Naprosto souhlasím s Lukim. Hlavně pak v případě konstatování, že se film pravděpodobně minul dobou a publikem. Dnes, v době, kdy hlavními návštěvníky kina jsou teenageři, jsou v oblibě blockbustery, ve kterých krev a sliz odkapává z plátna, hrdinové vyprazdňují jeden zásobník za druhým a v pauzách se divoce milují s každým, koho potkají, aby nakonec dobro zvítězilo nad zlem a všechno skončilo černobílým happyendem. :? Chválabohu IWTB není svou podstatou rozhodně černobílý film. Je to dílko plné nejasností, náznaků, zimy a emocí všeho druhu zprostředkovaných kvalitními herci a podpořené úžasnou hudbou a překrásným prostředím. A já chci věřit, že se líbil i mnohým nefanouškům a že Aktům X aspoň nepatrně rozšířil publikum. Všichni, kdo se na jejich stvoření a životě podíleli, si to totiž rozhodně zaslouží.

Můj závěrečný verdikt je 200%, protože celé to šestileté, respektive desetileté čekání vyústilo ve film, který je koukatelný i opakovaně a který mě rozhodně nezklamal. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Verdikt

Odeslatod Utero v 21 zář 2008 22:02

nabaa píše:Naprosto souhlasím s Lukim. Hlavně pak v případě konstatování, že se film pravděpodobně minul dobou a publikem. Dnes, v době, kdy hlavními návštěvníky kina jsou teenageři, jsou v oblibě blockbustery, ve kterých krev a sliz odkapává z plátna, hrdinové vyprazdňují jeden zásobník za druhým a v pauzách se divoce milují s každým, koho potkají, aby nakonec dobro zvítězilo nad zlem a všechno skončilo černobílým happyendem. :? Chválabohu IWTB není svou podstatou rozhodně černobílý film. Je to dílko plné nejasností, náznaků, zimy a emocí všeho druhu zprostředkovaných kvalitními herci a podpořené úžasnou hudbou a překrásným prostředím. A já chci věřit, že se líbil i mnohým nefanouškům a že Aktům X aspoň nepatrně rozšířil publikum. Všichni, kdo se na jejich stvoření a životě podíleli, si to totiž rozhodně zaslouží.

Můj závěrečný verdikt je 200%, protože celé to šestileté, respektive desetileté čekání vyústilo ve film, který je koukatelný i opakovaně a který mě rozhodně nezklamal. :)


No tak ono je to taky i tim, ze vsichni na ten film fakt cekaly a den co den slintali cim dal vic. Kazdy den jsme se hrnuli na kult jestli se nedocteme nejaky ten novy drb z nataceni, jeste se neobjevila nejaka nova promo fotka nebo jestli se jen nespitlo neco noveho z deje ve filmu. Vsichni jsme to tak hltaly a cekali na to. Takze i kdyby se film vazne nepoved, stejne by nam to asi stacilo k uspokojeni, ze jsme dostaly to na co jsme se tak tesili. Ten film je ale samozrejme skvely i bez toho ;)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Verdikt

Odeslatod MrSmith v 21 zář 2008 23:11

Nakoniec aj ja mam tento film rad ale nesuhlasim s tvrdenim, ze film nemal uspech u kritiky koli tomu, ze to nie je blockbuster, ze to nemalo super akcne sceny, mega efekty atd. Najvacsie filmy nic z toho nemaju. Toto tie skutocne kvalitne filmy nemaju. Este nesuhlasim s tym, ze Akty X do tejto doby nepatria. Preco nie? Urcite by si to ludia oblubili keby to nebolo pre nich az tak nudne. Teraz nemyslim vztach hlavnych postav ale samotny pribeh a vedlajsia linka s Christianom. Nekritizujem len sa na to pozeram z ineho pohladu.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Verdikt

Odeslatod Luki v 22 zář 2008 07:26

MrSmith píše:Nakoniec aj ja mam tento film rad ale nesuhlasim s tvrdenim, ze film nemal uspech u kritiky koli tomu, ze to nie je blockbuster, ze to nemalo super akcne sceny, mega efekty atd. Najvacsie filmy nic z toho nemaju. Toto tie skutocne kvalitne filmy nemaju. Este nesuhlasim s tym, ze Akty X do tejto doby nepatria. Preco nie? Urcite by si to ludia oblubili keby to nebolo pre nich az tak nudne. Teraz nemyslim vztach hlavnych postav ale samotny pribeh a vedlajsia linka s Christianom. Nekritizujem len sa na to pozeram z ineho pohladu.


Rozumím co tím myslíš. Co mi vrtá hlavou je však otázka proč je ten film pro některé lidi tak nudný? Také si myslím že dost lidí prostě očekávala ten "blockbuster"... stačí se kouknout na recenze... kde se vytýká vše od "jenom jedna honička" po "jenom jedna helikoptéra a né tři jako na plakátu!" či "moc se povídá a nic se neděje"... tohle jsou výtky imbecilů a ne filmových "kritiků" a "recenzentů". Podle mne za to z malé části může i datum premiéry... komu se chce uprostřed léta chodit na film, který se odehrává urpostřed kruté zimy a "nic" se v něm zdánlivě neděje? Netvrdím že Akta X do téhle doby nepatří, ale to že sem nepatří druhý film, protože ten je stylem a postupy pořád ještě zakořeněn v 90.letech (Což nemyslím jako výtku!).

A co se týče těch "velkých" filmů... Akta X vždycky byla a budou "béčko". Díky tomu však mají navrch a nestydí se za to, ba naopak, zneužívají toho a dotýkají se témat kterých by se snobská áčkový produkce nedotkla ani klackem. Na TV obrazovce samozřejmně byly vždycky "áčková", ale v okamžiku, kdy by se jakýkoliv příběh přehodil na velké plátno a pustil se do kin, měli by jsme béčko jako vyšité (opět netvrdím že je to chyba! Osobně koukám prakticky jenom na béčka). Už první film rozhodně nebyl nějaká "AAA" produkce. Druhý film měl malý rozpočet a nevýhodu ve studiu... technicky mu to neublížilo, ale pořád to bylo béčko stejně jako první film a stejně jako seriál.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Verdikt

Odeslatod MrSmith v 22 zář 2008 09:45

Prvy film by som ako becko nehodnotil. Nebol to blockbuster ale ani uplne becko a u recenzentov to malo celkom uspech. Okrem toho vela dnesnych serialov keby sa dostalo do kin tak by to nebola vobec ziadna slava. Nenahovarajme si, ze Akty X nemaju sancu v kinach a ze vzdy budu beckom. Podla mna nie, len tento film mal byt trochu iny. Ja som v celku spokojny ale toto fakt nie je reprezentativny film pre nefanusikov. Ludia cakali nieco ine, prinajmensom cakali aspon nejake tie paranormalne javy, ja som ocakaval viac.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Verdikt

Odeslatod mona lisa v 22 zář 2008 12:02

Druhy film sa ani zdaleka nepriblizuje k prvemu. Prvy film bol podla mna sice slabsi ako mnohe vyborne epizody zo serialu, ale stokrat lepsi ako druhy film.
Moj konecny verdikt na druhy film - ako detektivka celkom ujde, ako Akta X - slabota. Ale rada som videla tych dvoch znova na platne (Scullyova vyzera skvele) a dozvedela sa, ako ziju. A trojka - mytologicka MUSI BYT :!:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Verdikt

Odeslatod MrSmith v 22 zář 2008 12:08

Som rad, ze nie som jediny kto ma vyhrady. Az som sa zacinal bat pouzivat na film tvrdsiu kritku :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Verdikt

Odeslatod Luki v 22 zář 2008 17:28

MrSmith píše:Prvy film by som ako becko nehodnotil. Nebol to blockbuster ale ani uplne becko a u recenzentov to malo celkom uspech. Okrem toho vela dnesnych serialov keby sa dostalo do kin tak by to nebola vobec ziadna slava. Nenahovarajme si, ze Akty X nemaju sancu v kinach a ze vzdy budu beckom. Podla mna nie, len tento film mal byt trochu iny. Ja som v celku spokojny ale toto fakt nie je reprezentativny film pre nefanusikov. Ludia cakali nieco ine, prinajmensom cakali aspon nejake tie paranormalne javy, ja som ocakaval viac.


Jak říkám naplno ti rozumím a chápu tvoje výhrady. Jen mám na věc asi trochu jiný pohled :).

Netvrdím že nemají šanci v kinech.. vždyť oba filmy na sebe s přehledem vydělaly.

A imho ten lehký paranormální nádech stačí... než aby se nějak opakovali raději se zaměřili na něco originálnějšího... Ono to taky není bezedná studnice :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Verdikt

Odeslatod xloverin v 23 zář 2008 09:26

Prave ma zaujal jeden fakt, ked to tu tak citam. Odhliadnuc od seba, naozaj vsetci ceski fanusikovia boli s filmom spokojni a slovaci nie?
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Verdikt

Odeslatod kimberly v 27 zář 2008 19:32

MrSmith píše:Som rad, ze nie som jediny kto ma vyhrady. Az som sa zacinal bat pouzivat na film tvrdsiu kritku :)

No ja s ak tebe rozhodne pridávam, ešte stále som dosť zmätená :|
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Verdikt

Odeslatod petrazelva v 30 zář 2008 11:59

No já nevím. Když jsem ho viděla poprvé, bavil mě a vůbec jsem nechápala, jak někdo mohl psát, že prostřední část je nudná. Já jsem totiž ani nepostřehla, že by tam nějaká prostřední část byla, uteklo mi to jako voda a měla jsem dobrej pocit. I když to nebylo WOW jako třeba po prvním filmu. Ale jak už jsem tu někde psala, ty dva filmy se prostě podle mě nedají srovnávat a neměly by se.

Když jsem šla podruhé, tak mě to bavilo ještě víc a uteklo ještě rychleji. Proto mě mrzí, že jsem to nestihla víckrát, zajímalo by mě, co by to se mnou dělalo. O peníze nejde, klidně bych šla, jen čas nebyl :(

Pak jsem si ale stáhla z netu (no jo, je to tak, a stydím se za to) tu kinoverzi a stalo se to, co se stalo - nekoukla jsem na celý film (bylo už pozdě večer) ale jen jsem si vybírala scény. No, teda viděla jsem skoro půlku, moc jsem toho nepřekročila, ale stejně. => Proto jsem napsala, že nevím. Protože tohle se mi stává u epek a filmů, které mě nebraly na 100%, tak si pustím jen to, co mě baví. Ale na druhou stranu mám chuť se mrknout na celý film znova a jen co bude chvilka času, tak to rozhodně udělám..

Takže jsem zmatená sama ze sebe :) Ale myslím, že se mi film hodně hodně hodně líbí a bude čím dál víc. A je to asi i tím, že jsem před premiérou nečekala nic moc konkrétního a věděla, že to nebude mytologie..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Verdikt

Odeslatod DARTH_Praetorian v 01 říj 2008 21:51

2 mala byt koniec mala byt konecnou pravdou (ktora nikdi nebola odhalena napriek vsetkemu) podla mna keby ze nechceli zaujat len fanusikov a urobili taku neobjektivnu az uvodnu cast nieje to to co by sa dalo cakat no je to vyborne (napriek tomu ze som to videl len v anglictine a v tej az taky dobry nie som :oops: ) a mala byt pravdou pre nas lebo ten kto veri (a je mierne paranoidni ako ja) v tom vidi viac ako film a caka od nehouplny koniec ktory je aj tak zaciatkom dalsej lzi lebo pravda nie je nikdi uplna vzdi je tu nieco co nevieme a to aj v realnom svete vsetko je zastrete hmlou no spisi ju odhalili a zaujali hladanim pravdy samotnej ci uz kolonizacia unos alebo samaostatne javy ktorimi sa zaoberali su skutocne no nie uplne teda ten kto veri v tom vidi viac...

the truth we both know
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Verdikt

Odeslatod petrazelva v 02 říj 2008 16:08

@ DARTH_Praetorian: teda, asi jsem mimo, ale nějak jsem to nepobrala. Můžeš to nějak přepsat pro nás méně chápavé?

Jinak včera jsem koukla znova na film. Na celej. A už nejsem tak zmatená, naopak. Vidím v tom víc a víc a je to super. Máte pravdu v tom, že to prostě není typ filmu, na který dneska chodí davy. Je třeba se nad ním zamyslet. A na to fakt nestačí to vidět jednou, ani dvakrát. Určitě si ho v nejbližší ještě párkrát pustím..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Verdikt

Odeslatod MrSmith v 02 říj 2008 18:25

Ocividne nie som sam kto Preatorianovi nerozumie :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Verdikt

Odeslatod DARTH_Praetorian v 02 říj 2008 18:45

to bude tym ze som aj mierne domyslavi ale nieje to len film teda je ale nieje ona sa to tazko vysvetluje a to co som poslal som poslal po pol hodine pisania pri zvucke zo spisov x (na sluchatkach naplno tak ono z toho clovek zlbne :D) ale ja len vravim to ze vzdy sa to zamota vzdy ked su "blizsi" k pravde tak k nej neboli az tak blizko a ked sa nad tym zamislite je to fakt ako skutocne a to ze oni k niecomu dospeju a ze veria ze odvratia kolonizaciu znicia syndikat zabiju dvoch ufonov nikdi to nekonci a napriek tomu ze je to len sposob ako si fox zarobil par milionov carter s toho urobil kultovy serial ktory si zaslusi viac a nepochyboval by som keby mi niekto povedal ze carter bol uneseni mimozemstanmi XD
(to ze fbi ich chcelo neznamena nic to ze sprisahania odhalia a zachrania svet neznamena nic) a nedivim sa ze niektori ti tak uplne nechapu lebo nikedy sam neviem co za blbosti trepem ale to tiez nic neznamena
(a inak ak to chcete skratit tak by som radsej darth :) no v konecnom dosledku je to jedno tak ako v jednom vtipe "neber zivot vazne aj tak z neho neviviaznes zivi" co tiez nieje vtip
ps:ako sa citam tak fakt tiez uvazujem nad timi nezmislamy :)
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Další

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron