Kolikrát?

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Re: Kolikrát?

Odeslatod Angelitos v 12 srp 2008 22:35

terentule píše:Já byla ostudně zatím jen jednou :D. Ráda bych víckrát, ale mezi přáteli moc příznivců není, co by za to dali stovku. Tak se pak někdy vypravíme akorát s mamkou.
Plus ještě na začátku září to dávají u nás v letňáku, tak na to musím jít...za 25kč je to nádhera a půjdou i kamarádi, tak třeba to někoho chytne :D (a snad to nezkritizují :) )

za 25? tak to tam přijedu!!:D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Kolikrát?

Odeslatod detillo v 13 srp 2008 13:28

zatím dvakrát a pokaždý jsem vyhrála další vstupenku zdarma, takže se chystám potřetí 8-) a počtvrtý 8-)
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Kolikrát?

Odeslatod Efa_X v 14 srp 2008 09:14

Ahojky, tak Vám tady všem strašně závidím! Film jsem neviděla ještě ani jednou:-( a jak to tak vypadá, tak ho snad ani neuvidím:-(( Když byl v kině první týden, tak jsem vážně neměla čas. 26.7. jsem na 14 dní odjela na dovolenou. V městečku, kde jsem byla ho budou dávat až v září. Když jsem se vrátila, první pár dní jsem nemohla, tak už jsem se těšila, jak si v pátek zajdu do Špalku a včera večer (13.8.) jsem zjistila, že v Brně dávají Akta jen do 13.8.!!! Jsem zoufalá a naštvaná zároveň. Tak strašně jsem se na ten film těšila. A obávám se, že už to tady v Brně dávat nebudou. To je vážně neskutečný!!! Kdybyste tedy někdo náhodou věděl, že Akta dávají někde v Brně nebo nejbližším okolí, dejte vědět! Nechce se mi čekat až na DVD :-(
Uživatelský avatar
Efa_X
 
Příspěvky: 19
Registrován: 13 dub 2008 15:55

Re: Kolikrát?

Odeslatod Angelitos v 14 srp 2008 09:28

Efa_X píše:Ahojky, tak Vám tady všem strašně závidím! Film jsem neviděla ještě ani jednou:-( a jak to tak vypadá, tak ho snad ani neuvidím:-(( Když byl v kině první týden, tak jsem vážně neměla čas. 26.7. jsem na 14 dní odjela na dovolenou. V městečku, kde jsem byla ho budou dávat až v září. Když jsem se vrátila, první pár dní jsem nemohla, tak už jsem se těšila, jak si v pátek zajdu do Špalku a včera večer (13.8.) jsem zjistila, že v Brně dávají Akta jen do 13.8.!!! Jsem zoufalá a naštvaná zároveň. Tak strašně jsem se na ten film těšila. A obávám se, že už to tady v Brně dávat nebudou. To je vážně neskutečný!!! Kdybyste tedy někdo náhodou věděl, že Akta dávají někde v Brně nebo nejbližším okolí, dejte vědět! Nechce se mi čekat až na DVD :-(


Tak to fakt nechápu proč to v tom Brně nedávají, tu v Ostravě to ještě ještě...to mi fakt není jasné...zbíj je! :| A myslím že i v Olomouci (jeslti se ti teda chce 80 kilásků :( )
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Kolikrát?

Odeslatod Angelitos v 14 srp 2008 09:32

detillo píše:zatím dvakrát a pokaždý jsem vyhrála další vstupenku zdarma, takže se chystám potřetí 8-) a počtvrtý 8-)

Ty se máš a jak jsi to vyhrála prosimťa? Já chci takýýý :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Kolikrát?

Odeslatod nabaa v 14 srp 2008 10:36

Efa_X píše:Ahojky, tak Vám tady všem strašně závidím! Film jsem neviděla ještě ani jednou:-( a jak to tak vypadá, tak ho snad ani neuvidím:-(( Když byl v kině první týden, tak jsem vážně neměla čas. 26.7. jsem na 14 dní odjela na dovolenou. V městečku, kde jsem byla ho budou dávat až v září. Když jsem se vrátila, první pár dní jsem nemohla, tak už jsem se těšila, jak si v pátek zajdu do Špalku a včera večer (13.8.) jsem zjistila, že v Brně dávají Akta jen do 13.8.!!! Jsem zoufalá a naštvaná zároveň. Tak strašně jsem se na ten film těšila. A obávám se, že už to tady v Brně dávat nebudou. To je vážně neskutečný!!! Kdybyste tedy někdo náhodou věděl, že Akta dávají někde v Brně nebo nejbližším okolí, dejte vědět! Nechce se mi čekat až na DVD :-(


V Olmiku to dávají minimálně do 20.srpna. Ale to asi není nejbližší okolí, že?
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Kolikrát?

Odeslatod Xeninka v 14 srp 2008 12:20

Angelitos píše:
detillo píše:zatím dvakrát a pokaždý jsem vyhrála další vstupenku zdarma, takže se chystám potřetí 8-) a počtvrtý 8-)

Ty se máš a jak jsi to vyhrála prosimťa? Já chci takýýý :D

V cinemacity v Plaze v Plzni dávají ke každé vstupence los a ještě jsem nepotkala nikoho, kdo by tam měl něco jiného než 1+1 vstupenka zdarma :) Takže to chce poté někoho s sebou vytáhnout a vstupné pro jednoho vyjde pak na 70 Kč... A vzhledem k tomu, že osobně chodím nerada sama do kina, tak je to dobrá věc a využíváme to docela dost poslední dobou :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Kolikrát?

Odeslatod KayTee v 14 srp 2008 13:03

Zatím jsem viděla jednou. Nějak mi není dopřáno, dostat se na film znovu. Plánuju pořád ještě další 2 návštěvy IWTB, ale prostě mi hvězdy nepřejí :lol:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Kolikrát?

Odeslatod haci v 18 srp 2008 11:15

Tak zítra jdu počtvrté...původně jsem chtěla jít jen jednou, ale nechala jsem se unést... ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kolikrát?

Odeslatod terentule v 20 srp 2008 00:08

Tak konečně jsem se na to dostala po druhé, s mamkou, a ve čtvrtek se chystám na to vzít kamaráda, spolužáka, u kterého jsem až teď po matuře zjistila, že má taky rád Akta :D.
A pak 3.září (myslím) běží film tady u nás v Karlíně v letňáku, tak kdo chcete, přijďte, stojí to jen 25kč ;).
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Kolikrát?

Odeslatod Luki v 20 srp 2008 15:56

Od zítřka už na Akta X V Ově nemůžete :( :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Kolikrát?

Odeslatod terentule v 20 srp 2008 20:01

Akta už přestávají dávat i v Praze...Palace už je nedává a Village minimálně ještě v pátek, zítra ne...a Galaxie je dává zítra.
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Kolikrát?

Odeslatod xloverin v 21 srp 2008 14:25

Bratislava este frci minimalne do 27.8 comu sa velmi tesim. Chystam sa na piaty krat v sobotu doobeda :-D Som zvedava, ci budem v kine s kamaratom sama :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Kolikrát?

Odeslatod Angelitos v 22 srp 2008 23:27

Luki píše:Od zítřka už na Akta X V Ově nemůžete :( :D


Pěkně nanic ani jsem si to nestačila užít :( :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Kolikrát?

Odeslatod niki_hornbeam v 01 zář 2008 06:52

Tak ja byla vcera po treti... A ted uz jen cekat na dvd... Musim priznat, ze cim casteji ten film vidim, tim si ho mnohem vice uzivam.. I kdyz prvotni pocity byli dosti rozporuplne, ted musim rici, ze ten film ma svoje neuveritelne kouzlo.. Uz se tesim, az vyjde dvd a budu moci rozebirat veskere detaily, kterych jsem si na platne nevsimla ;)
niki_hornbeam
 
Příspěvky: 8
Registrován: 31 srp 2008 11:24
Bydliště: SYDNEY(AU) Rybnik(CR)

Re: Kolikrát?

Odeslatod biggis v 02 zář 2008 11:30

Já byla zatím jen jednou, v Praze a když jsem chtěla jet znova, už film nedávali. Tak te´d půjdu u nás 24.9. a pak už budu čekat netpělivě na DVD. :)
Uživatelský avatar
biggis
 
Příspěvky: 37
Registrován: 13 dub 2008 15:28
Bydliště: Domažlice

Re: Kolikrát?

Odeslatod xloverin v 08 zář 2008 12:12

Uz to zmizlo aj z multikin v BA :-(
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Kolikrát?

Odeslatod KayTee v 09 zář 2008 13:08

Já furt čekám, že by to v Praze mohli nasadit ještě do Ládví, protože tam jsou často filmy později, ale teď to nevypadá :-( :-(
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Kolikrát?

Odeslatod petrazelva v 29 zář 2008 22:06

No já byla zatím jen dvakrát :( Chtěla jsem i víckrát, ale nějak jsem to časově nezvládla (zahraničí, nemoc a tak pořád dokola). A teď už je to asi pasé, co? Ale třeba tu v Pze by ještě někdy někde mohli, to bych klidně i zašla.

Ale těší mně, že podruhé to bylo na našem minisrázku s holkama, to jsem si fakt užila. Čím víckrát to člověk vidí, tím víc si to užívá. A jak už někdo psal, není nadto jít s někým, s kým si o tom člověk může kvalifikovaně popovídat (tzn. rozebrat do detailů i největší kraviny :))
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Kolikrát?

Odeslatod haci v 30 zář 2008 10:27

petrazelva píše:No já byla zatím jen dvakrát :( Chtěla jsem i víckrát, ale nějak jsem to časově nezvládla (zahraničí, nemoc a tak pořád dokola). A teď už je to asi pasé, co? Ale třeba tu v Pze by ještě někdy někde mohli, to bych klidně i zašla.

Ale těší mně, že podruhé to bylo na našem minisrázku s holkama, to jsem si fakt užila. Čím víckrát to člověk vidí, tím víc si to užívá. A jak už někdo psal, není nadto jít s někým, s kým si o tom člověk může kvalifikovaně popovídat (tzn. rozebrat do detailů i největší kraviny :))


No promiň, jaké kraviny? To byly samé životně důležité a světem hýbající věci! 8-) Jsem ráda, že jsi měla díky nám "kvalitní" kulturní zážitek. ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

PředchozíDalší

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron