NEJ scéna z filmu

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Luki v 02 říj 2008 16:59

petrazelva píše:
Luki píše:Možná tomu nebudeš věřit ale jsou to ty scény u Otce Joea :)


Fakt? Tak to bych fakt netipla. Obě? Vždyť je tam úžasná! Teda, je pravda, že je to taková jiná Scully, než jsme byli zvyklí, teda ale ty scény byly imho dost dobrý!!


V některém rozhovoru řekla že to byly scény ve kterých "konfrontovala Otce Joea" a nebyla v nich s Davidem. Do hádky se s ním v Mulderově nepřítomnosti dala jenom jednou a to v té scéně kde Otec Joe dostane záchvat :).

Jinak to že je trochu jiná je smaozřemost, na rozdíl od Muldera zestárla a zmoudřela... už to není ta vyjukaná agentka :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod petrazelva v 02 říj 2008 17:01

Tak to je mazec. Už když vezmu jen výše uvedený výčet, kde se většina lidí o téhle scéně vyjadřuje jako o jedné z nej..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Petraela_x v 16 pro 2008 20:33

WOW, ak by som mala hovoriť za seba, videla som film len raz a pred niekoľkými mesiacmi... hmm páči sa mi to ako Scullyová prichádza do domu. Páči sa mi samozrejme scéna v posteli, Skinnerova hláška :D... a vďaka vám som si pospomínala na iné situácie a naozaj neviem si vybrať... mne osobne sa páči aj scéna keď začnú otcovi Joeovi krvácať oči, uff to ma fakt trochu vyzdvihlo zo sedadla, hoci sa tam potom okolo toho nič neriešilo, mne to prišlo veľmi zaujímavé a mystické... milujem scénu príchodu do FBI a Hoover a Bush a vtedy tá hudba, ja som nemohla som sa rehotala v kine ešte dve minúty (už viem kto je mimozemšťan :D) ale isto ma dostala scéna na konci. Temnota si nás nájde... ach jaj...
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Leblanc v 25 pro 2008 23:32

Ježíšek mi nadělil dvd, tak jsem se konečně dočkala. Mě zaujala scéna, kdy Mulder a Dakota hledají toho rusáka. Jak na sebe volají, každý v jiném patře a pak Dakota řekne: "Je tady!" a on ji shodí dolů. To jsem přestala i dýchat, bylo mi to líto, protože mi byla sympatická. Pak scéna, kdy je Mulder vytlačen ze silnice (a později se Scullyové omlouvá za rozbité auto) a scéna se Skinnerem, kdy drží Muldera v náručí. Vypadali jako otec se synem. A nesmím zapomenout na polibek před domem a pozdrav z loďky.
Taky jsem si něčeho všimla, ale nejsem si stoprocentně jistá: když Mulder hledá v mobilu číslo Scullyové, aby jí zavolal, má tam uloženo jméno Gillian. Musím si to stopnout, až se budu zas dívat a přesvědčit se, koho v tom seznamu má.
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod xloverin v 26 pro 2008 00:24

Leblanc píše:Taky jsem si něčeho všimla, ale nejsem si stoprocentně jistá: když Mulder hledá v mobilu číslo Scullyové, aby jí zavolal, má tam uloženo jméno Gillian. Musím si to stopnout, až se budu zas dívat a přesvědčit se, koho v tom seznamu má.


Nie je tam Gillian ale Gilligan :-) Je tam spolu s Bowmanom a Shibanom ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Leblanc v 26 pro 2008 00:30

Aha, díky.
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Utero v 04 led 2009 15:01

DVD s filmem jsem pod stromecek nedostal a tak jsem si prozatim sehnal Director´s cut vypaleny...Takze az teprve nedavno jsem si poradne film vicekrat prokoukal...Nejvic na me asi zapusobyla scena kdy Scully prijde do kancelare po rozhovoru stim otcem a rozplace se kvuli Christianovi...ktera vlastne v te obycejne verzi nebyla, takze jsem hned reagoval vykriky "hej tohle tam nebylo!" :) vytecna scena....
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod oskvarka v 30 lis 2009 23:00

Utero píše:DVD s filmem jsem pod stromecek nedostal a tak jsem si prozatim sehnal Director´s cut vypaleny...Takze az teprve nedavno jsem si poradne film vicekrat prokoukal...Nejvic na me asi zapusobyla scena kdy Scully prijde do kancelare po rozhovoru stim otcem a rozplace se kvuli Christianovi...ktera vlastne v te obycejne verzi nebyla, takze jsem hned reagoval vykriky "hej tohle tam nebylo!" :) vytecna scena....



jj ja som teraz aurat kuala taku verziu bez tejto sceny prvy krat a hned a zarazilo ze to tam nebolo...aj podla na to bola jedna z najlepsich scen...scully slzy v ociach ..ake typice pre 8 - 9 seriu... krasne precitene ako vzdy... a este viac kuskov tam nebolo niektore sa mi zdali aj dost dolezite...ale nietore boli aj trochu divne..ako skiner hovori scully ked najde tie listy v schanke a cita tu adresu..nieco ako to najdeme na webe alebo tak...
paci sa mi vela veci... typicka scully v tom aute ked Skinner zadrel svoju hlasku ... a tiez hned ako ich zavolali vecer po tom co sa muldy holil... hned ako vystupili z auta tak celkovo ma pri tej scene napadlo -typicka scully ako tak akcne prichadza pri tom na tej scene nic specialne nieje podobne ako ked prichadzaju do FBI aj ked pri tejto scene som mala este viac taky pocit...nieco ako dejavu......a aj potom ako hovori o samante...sice to myslela obrazne a asi to trochu prepiskla...ale muldyho to nastartovalo ako vzdy... aj obe sceny u toho otca Joe sa mi pacia...celkovo sa mi paci cela ta myslienka ze scully nevie ako sa ma postavit pedofilnemu knazovi (ako sa na zaciatku mierne vulgarne vyjadri..) a vsetky jej emocie ohladom toho....v kontraste s tou nemocnicou tymi prisnymi knazmi tam a pripadom christiana.. a ako je neoblomna v jeho liecbe.. rozhovor z rodicmi a tiez naopak ..muldy v nemocnici rozhovor konflikt o pripade...velmi pekne vymyslene...a tiez ako sa muldy ospravedlnuje za rozbite auto ked je na tom klatiku...alebo ako vravy ze by sa na ich mieste bozkaval tomu otcovi zadok alebo nieco podobne... jednoducho typicky muldyho humor...just little something a cely ten rozhovor mile......hehe....
...akcne sceny boli tiez dobre...hlavne ta zaciatocna ako sa to prepina sceny vsetko do tej hudby... potom ako chytaju toho rusa a tiez vsetky akcne sceny so psami...ako ide to druhe dievca a ta hudba z radia...taka vyrazna...
A Bennenova zije aj ked nasli jej hlavu...drsne... a na konci rozhovor v dome...ten bol tiez uzasny... no skatka neviem si vybrat...
no a uvodna csena ako ide autom po prijazdovej ceste (a dom hned som si spomenula na moju oblubenu epku Home a muldyho slova... a celkovo ich dom...bola som z toho brutal mimo ako spravny shipper...sviecky na stole...a tak...ceruzky v strope...postel, kupelna, obraz nad postelov...na vetvicky :) )...ta uzasna hudba...a tiez koniec dalsia uzasna hudba...inak ta konecna hudba sa mi pripomenula v the Truth ...zaverecna hudba bola podobna.....teda vsimla som si to tam lebo tento film som videla skorej...
ja som to akuat dokukala po vsetkych seriach dostal tento film pre mna novy rozmer...este viac ma dostal..aj vsetky odkazi na serial...ale to ze som dokukala vsetko po 9 sposobilo ze mi tam trosku chybala monika ...no dobre tak aj doggett aj ked on nieje moja srdcova zalezitost a neviem ci by im tu nejako pomohol....
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod X-tArGeT v 05 srp 2010 08:33

mne sa pacili vsetky sceny a v podstate ste ich uz pospominali vy ale jednej scene nerozumiem z technickeho hladiska: Je to scena ked Mulder stoji na tom kopcovitom zraze a pozera sa dole, je tam zaber na jeho tvar a v pozadi je pre mna nepochopitelne umela scena predpokladam ze pozadie tejto sceny bolo robene na zelenom platne akurat nechapem preco... Inak chcem pochvalit Chrisa ze v tomto filme je viac emocii (hlavne zo strany Scully a kopec dobreho Mulderovho humoru). Ja som zatial 9 seriu este nevidel, takze ma trochu ranilo ked tam spomenuli Viliama v minulom case :-(
Uživatelský avatar
X-tArGeT
 
Příspěvky: 9
Registrován: 16 črc 2010 10:16
Bydliště: Stara Lubovna (SVK)

Předchozí

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron