Váš druhý a další dojem z filmu

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Mathesar v 30 črc 2008 23:22

Zdarec,

tak dneska jsem byl na filmu podruhé a moje dojmy jsou o poznání jiné i hodnocení filmu.. Tak například atmosféra... na předpremiéře bylo kino vyprodané a například při záběru na tužky ve stropě se smálo celé kino.. ted jsem se smál v sálu jenom já sám:D:D .. prostě být na něm s lidmi, kteří seriál neviděli je něco jiného.. třeba při zjevení Skinnera na scéně jsem slyšel jak se vedle mě ozvalo.. hele ty jo není to ten jejich šefik? Ty jo.. co já vim... Takže tak:) atmosféra byla horší.. Co se ale týče hodnocení filmu, tak ted můžu vlastně říct, že se mi líbil víc než napoprvé.. napoprvé jsem měl totiž obrovské očekávání fanouška, který na film čekal deset let a který byl plněn Chrisovými ,,true´´ spoilery atd... takže mě obyčejná ani ne Monster of week dost zklamala atd. ale bylo to všechno kvuli těm očekáváním.. ted ale když jsem na ten film šel bez očekávání a viděl například před ním ukázky na Hellboy2, Sirotčinec a Dark Knight.. tak můžu říct, že film je opravdu dobrý a líbil se mi... má to prostě jedinou chybu a to je to, že všichni víme, že mohl být mnohem lepší.. tak snad tedy příště:) A jak to vidíte vy?
Uživatelský avatar
Mathesar
 
Příspěvky: 10
Registrován: 29 črc 2008 12:22
Bydliště: BRNO

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod mona lisa v 31 črc 2008 07:06

Bola som vcera druhykrat u nas v Bratislave. Pocet ludi v 250-miestnej sale - traja :cry: Moje dojmy sa nezmenili, i ked film ma o trosku menej bavil ako prvykrat. Co mi vsak stale VELMI vadi - Skinner bol na scene iba kratko, mne to pripada, ze jeho ulohu tam odflakli. Akoby ho dali do filmu len kvoli fanusikom, aby ho zazreli na chvilku. A suhlasim s nazormi, ktore som uz citala, ze GA hrala vyborne, ale DD trochu apaticky. Jedine, comu nerozumiem je scena so sekerou: Co ten unosca urobil so zenou, ktora bola v kolni s Mulderom. Co jej odtal, a kto vobec bola? Ja som predtym mala dojem, ze to bola ta agentka Monica B. bez hlavy (ktoru nasli v "organ transport" vaku). Tak co jej odtinal?
Inac, ja sa tesim skor na knihu ako na DVD.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Luki v 31 črc 2008 15:06

Mi se film líbí s každým shlédnutím více a více a těch 105 minut mi vždy uteklo rychleji a rychleji :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod XGirl v 31 črc 2008 16:30

Naprostý souhlas, podruhé, když jsem na něm byla, tak bylo kino plné tak ze dvou třetin. Což je docela slušné, na to, že to ten den běželo čtyřikrát, každou hodinu jednou v jiném sále. Do konce titulků tam dokonce vydrželi 4 lidi, co tam nebyli s námi, takže nějakcí neznámí fanouškové. Daleko lépe jsem si všimla podrobností, i děj a zvraty v něm mi byly jasnější, prostě už jsem jen zamilovaně necivěla na naše dva agenty, kterak jsou po šesti letech zase spolu :oops: :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Mathesar v 31 črc 2008 19:09

2Luki: Ty jo kolikrát už jsi byl? :)
Uživatelský avatar
Mathesar
 
Příspěvky: 10
Registrován: 29 črc 2008 12:22
Bydliště: BRNO

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Luki v 31 črc 2008 19:44

Mathesar píše:2Luki: Ty jo kolikrát už jsi byl? :)


3x v sobotu jdu po čtvrté :-D (Na prvním filmu jsem byl jednou)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Mathesar v 31 črc 2008 20:51

Tak to je hustý :lol: :D No já byl na prvním tak jenom jednou..což je teda škoda.. no já byl v kině dvakrát a to mi stačí.. ted si počkám na DVD a budu užívat doma v mé domácí x files svatyni:D:D
Uživatelský avatar
Mathesar
 
Příspěvky: 10
Registrován: 29 črc 2008 12:22
Bydliště: BRNO

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Angelitos v 31 črc 2008 21:56

Musím taky říct že poprvé jsem si říkala, jo super Akta, jenomže až podruhé jsem pochopila o čem to vlastně je! Takže to bylo ještě lepší no a potřetí to bylo úplně nejlepší, protože jsem to měla i s průvodcem :lol: :lol: :lol: (ten filmek samozdřejmě) :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Luki v 02 srp 2008 15:05

Angelitos píše:Musím taky říct že poprvé jsem si říkala, jo super Akta, jenomže až podruhé jsem pochopila o čem to vlastně je! Takže to bylo ještě lepší no a potřetí to bylo úplně nejlepší, protože jsem to měla i s průvodcem :lol: :lol: :lol: (ten filmek samozdřejmě) :D


Oooo jsem poctěn ;) :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod xloverin v 02 srp 2008 16:38

Ano pripajam sa, je to ovela lepsie druhy a n-ty krat :-D ja som bola zatial 'len' 3 krat, ale este som nebola v kine na Slovensku :-D
No...vcera som sa vratila z Londyna. A este stale nemozem uverit, ze som svojich hrdinov videla nazivo :-)) Fantasticky zazitok :-) Ked sa dostanem domov k scanneru, tak nascannujem podpisy Chrisa a Franka ;-) Strasne boli mili, Frank mi potriasol rukou :-D Gillian bola strasne zlata a je ovela OVELA krajsia v skutocnosti, som si myslela, ze sa to neda, ale ked sa pozrela na mna zo vzdialenosti asi 20 metrov, tak som sla odpadnut. David vyzeral, ze ho tam dotiahli nasilu, ale aj tak vyzeral vyborne :-D Chlap jak sa patri :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod KayTee v 02 srp 2008 18:09

xloverin píše:Ano pripajam sa, je to ovela lepsie druhy a n-ty krat :-D ja som bola zatial 'len' 3 krat, ale este som nebola v kine na Slovensku :-D
No...vcera som sa vratila z Londyna. A este stale nemozem uverit, ze som svojich hrdinov videla nazivo :-)) Fantasticky zazitok :-) Ked sa dostanem domov k scanneru, tak nascannujem podpisy Chrisa a Franka ;-) Strasne boli mili, Frank mi potriasol rukou :-D Gillian bola strasne zlata a je ovela OVELA krajsia v skutocnosti, som si myslela, ze sa to neda, ale ked sa pozrela na mna zo vzdialenosti asi 20 metrov, tak som sla odpadnut. David vyzeral, ze ho tam dotiahli nasilu, ale aj tak vyzeral vyborne :-D Chlap jak sa patri :-D


Tys tam byla taky?? No wow!! Rychle fotky!
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod xloverin v 02 srp 2008 18:21

Kto bol este?
Fotky budu cez tyzden alebo tak, lebo nemam kabel :-(
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Angelitos v 02 srp 2008 21:42

xloverin píše:Ano pripajam sa, je to ovela lepsie druhy a n-ty krat :-D ja som bola zatial 'len' 3 krat, ale este som nebola v kine na Slovensku :-D
No...vcera som sa vratila z Londyna. A este stale nemozem uverit, ze som svojich hrdinov videla nazivo :-)) Fantasticky zazitok :-) Ked sa dostanem domov k scanneru, tak nascannujem podpisy Chrisa a Franka ;-) Strasne boli mili, Frank mi potriasol rukou :-D Gillian bola strasne zlata a je ovela OVELA krajsia v skutocnosti, som si myslela, ze sa to neda, ale ked sa pozrela na mna zo vzdialenosti asi 20 metrov, tak som sla odpadnut. David vyzeral, ze ho tam dotiahli nasilu, ale aj tak vyzeral vyborne :-D Chlap jak sa patri :-D


Tak to je husté, to nechápu bych se tam maximálně složila!:D :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod xloverin v 03 srp 2008 09:24

No ja som sedela, ked som ich prvykrat uvidela :-D to bolo dost stastie.
Inak obe moje fotky s Chrisom su rozmazane!!! ale tak na dokaz stacia: Obrázek
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod XGirl v 03 srp 2008 10:08

Jejda, holky, to vám fakt závidím! A samozřejmě moc a moc přeju, takhle jsem to nemyslela ;) Krásná fotečka s Chrisem, to musel být zážitek na celý život, dostat se takhle blízko našeho "Boha" :!:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod monkax v 03 srp 2008 11:09

Jéé, tak to musel být nezapomenutelný zážitek ;) ;) Vydět je naživo. Já bych teda určitě odpadla :lol: Moc Vám to přeju, to muselo být bomba.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod KayTee v 03 srp 2008 11:10

xloverin píše:Kto bol este?
Fotky budu cez tyzden alebo tak, lebo nemam kabel :-(


Ještě tam byla believer z lapiduchu
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod pitrysek v 03 srp 2008 11:54

Být takhle blízko, to bych sebou sekla a kdyby mi někdo z nich podal ruku nebo na mě promluvil, tak bych ze sebe nedokázala dostat ani slovo, normálně bych omdlela :)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod xloverin v 03 srp 2008 12:44

No ja som tiez predpokladala, ze onemiem, tak som si dopredu nachystala zo dve vety co im poviem. Ale ked som sa dostala ku Chrisovi a dostala to zo seba, on sa pozrel na mna, usmial sa, podakoval a este cakal ze mu daco poviem! Tak ale to uz som len nasucho otvarala usta, bolo to strasne:-D Frank bol strasne mily, ten sa ma hned spytal How are you, som mu povedala, ze napisal moju fav. epizodu (field trip) tak sa podakoval, dokonca sa ma spytal na meno a ked som mu povedala, ze Dana (samozrejme s anglickou vyslovnostou) tak sa zasmial a povedal, ze to si urcite zapamata a podal mi ruku!!!! :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod pitrysek v 04 srp 2008 11:33

xloverin: Nestojíš taky v tý frontě v tomhle videu? :)
http://uk.youtube.com/watch?v=9ttp0aA5L ... gspot.com/
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Další

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron