Váš druhý a další dojem z filmu

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod oskvarka v 17 říj 2009 14:31

No ta scena s tou zvuckov na chodbe mi asi prisla uplne najdivnejsia...ako si sa mi to tam absolutne nehodilo...ale inak co som pocitala tie strasne recenzie tak ja neviem ci som az taky shiper...ale prisiel mi ten film hned uzasny a som si ho potom este kukla 2 krat :D...jedine co sa da vytknut ze asi bol vazne na akta X malo strasidelny misticky ... :D...ale az tak mi to nevadilo...a to som kukala akty X naposledy pred 10 rokmi aj vyse :D (vtedy som bola po kazdom diely brutalne vystrasena :D:D)...pred 2 tyzdnami som sa postupne pustila do rekapitulacie {kedze som nevidela ani tretinu casti...} ale nezvladla som ist po poradi ..heh...tak som ten film musela hned kuknut...kukala som na megavideu cesky dabing. posunuty od obrazu asi o 3 sekundy ale aj tak som nemohla od toho odtrhnut oci...som sa normalne zase zazavislacila (aj v serialy som po 2 tyzdnoch uz na 3 serii )...:D...
co som tu citala ze scully bola cold podla niektorych tak mne to tak neprislo...bolo v tom kopec teplych emocii (neviem ako by som sa spravne vyjadrila slovensky)..hlavne v ich vzajomnych rozhovoroch a bolo to take smutne a zaroven strasne romanticke..aj v tej v podstate drsnej scene medzi nimi kde predpokladam ze cesky dabing sa moze odlisovat mierne od skutocnosti ked su v nemocnici a ona mu vravy ze nemusi pris domou...co je mierne vydieranie..alebo hranie na city alebo nieco podobne...je citit vela vzajomneho pochopenia....mne to prislo ako najlepsia scena s filmu s nimi dvoma spolu...z tohoto pohladu bol cely film uplne super a splnil moje ocakavania aj na viac ako 100 percent ;) ..pribeh tiez super napinavy...asi ako mierne nadpriemerny film v kine takze si myslim ze pre nefanusikov to asi je len jeden z mnohych co sa da chapat...ale myslim ze prepadak to rozhodne nebol....ako naj s cenu s celeho filmu vidim asi tiez tu ako sculy rozprava s tym knazom...
a este som zabudla ze hudba bola uplne ze cool...aspon mna uplne vtahovala do deja asi idem kuknut nejaky soundtrack...:)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod luca v 17 říj 2009 21:06

Já myslím, že ten Bush tam byl jako osobní vsuvka Chrise Cartera nebo někoho ze štábu... :D
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod oskvarka v 17 říj 2009 22:54

asi :lol: ale aspon to nemuselo byt takym vyraznym zvukom :D:D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod luca v 18 říj 2009 13:13

oskvarka píše:asi :lol: ale aspon to nemuselo byt takym vyraznym zvukom :D:D


No právě že tím zvukem dali najevo, co si o něm myslí... ;) :D
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod oskvarka v 18 říj 2009 22:40

luca píše:
oskvarka píše:asi :lol: ale aspon to nemuselo byt takym vyraznym zvukom :D:D


No právě že tím zvukem dali najevo, co si o něm myslí... ;) :D


Co uz s nimi :D...trochu narusili ten prvotny moment ze su ty dvaja zase tam .. ale celkovy dojem mi to zase nepokazilo :)..uz som kukla orginal a je to naozaj cool :) 8-)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron