Váš druhý a další dojem z filmu

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod petrazelva v 02 říj 2008 16:18

Hm, asi máte pravdu.

Ale stejně mi ten rozhovor (po "dirty glass") přijde.. já nevím.. moc násilnej (jako že to tam potřebovali nějak vpasovat). Vždycky mě zarazí.

Ale teď, jak jsem na to koukala naposledy, tak už mi zas Scully nepřišla tak protivná jak minule. I když se podle mě změnila. A pořád je divné, jak se chová. Tak rozporuplně. (viz to, co říkala nabaa).

Každopádně jsem se do toho filmu beznaděljně zamilovala. Viz můj konečný verdikt ve vedlejším topicu ;)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod petrazelva v 02 říj 2008 16:26

Mimochodem, nevím, jestli to tu už někdo náhodou neříkal někde, ale taky vám tak Scully v některých scénách připadá, že vypadá skoro jako v pilotu? Já si nemůžu pomoct, ale v některých záběrech je to, jako by se vrátil čas...
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod MrSmith v 11 říj 2008 21:39

Prave som si to pozrel druhykrat a menim nazor :). Teraz sa mi to strasne zapacilo a uplne sa z filmu tesim. Mam radost, som spokojny..Konecne!!! :D
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Angelitos v 11 říj 2008 22:04

MrSmith píše:Prave som si to pozrel druhykrat a menim nazor :). Teraz sa mi to strasne zapacilo a uplne sa z filmu tesim. Mam radost, som spokojny..Konecne!!! :D

No tak ty jsi frajer hochu :o :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod nabaa v 11 říj 2008 22:14

MrSmith píše:Prave som si to pozrel druhykrat a menim nazor :). Teraz sa mi to strasne zapacilo a uplne sa z filmu tesim. Mam radost, som spokojny..Konecne!!! :D


To je dost zásadní obrat, ne? Co tě napodruhé tak uchvátilo, cos přehlídl poprvé? :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod MrSmith v 11 říj 2008 22:55

nabaa píše:
MrSmith píše:Prave som si to pozrel druhykrat a menim nazor :). Teraz sa mi to strasne zapacilo a uplne sa z filmu tesim. Mam radost, som spokojny..Konecne!!! :D


To je dost zásadní obrat, ne? Co tě napodruhé tak uchvátilo, cos přehlídl poprvé? :D

Ani neviem. Ukazoval som to kamaratovi, ktory prave dopozeral serial a hovorim mu, pozor je nie je to velmi dobre. Ale ako tak pozeram tak odrazu si hovorim, krucinal nie je to az tak zle a film mi ubehol velmi rychlo. Dokonca sa mi zapacila aj linka s Christianom, ktoru som povazoval za uplne nudnu a dost zbytocnu :). To, ze som to tak velmi kritizoval bolo asi koli velkym ocakavaniam a to, ze to bolo v kine. Tam ma clovek asi vyssie ocakavania. Teraz som to bral ako celkom vydarenu epizodu.
I'm fine. I'm free. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod xloverin v 12 říj 2008 11:25

Dalsi clovek,co po druhom raze zmenil nazor ;-) uz tak najmenej 10 ludi poznam :-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod petrazelva v 14 říj 2008 23:38

Jj, taky mi to tak přijde. Prostě to není film, který by člověk mohl vidět jen jednou. Chce to čas. Zamyslet se, vidět to tak nějak v širších souvislostech, vnímat.
Škoda, že dnešní konzumní společnost tohle už sotva zvládá..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod yscully v 15 říj 2008 00:08

xloverin píše:Dalsi clovek,co po druhom raze zmenil nazor ;-) uz tak najmenej 10 ludi poznam :-)


Patřím mezi ně, poprvé byl zážitek výrazně horší než kdykoliv potom. Ehm, o čem že je vlastně řeč? :D :D :oops: :lol:
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod XGirl v 21 led 2009 19:55

Já myslím, že normální lidi to vnímají možná ve finále méně kriticky, než my x-philové. Alespoň co jsem slyšela od těch, co film viděli, a fanoušci nejsou, tak se to pohybuje ve větách jako "Jo, to byla docela dobrá kriminálka" "To bylo hnusný, ta hlava v tom kýblu", "Jo, pěkný to bylo". Neslyšela jsem, že by někdo řekl, že ten film byla kravina nebo ztráta času - prostě ti dotční šli do kina na detektivní thriller a ten dostali,včetně nepříjemých záběrů uříznuté hlavy a usekaných rukou. Jasně. že blckbuster to v kinech nebyl, ale propadák taky ne. Prostě normální, řekla bych lehce nadprůměrný film, co se návštěvnosti týče (vydělal si na sebe, což se o spoustě filmů říct nedá)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod KayTee v 22 led 2009 15:16

Pustila jsem si film doma i v češtině a musím uznat, že hodně dobrých hlášek bylo takhle zabitých. Originál je prostě originál :-) A taky se mi podruhé líbil film víc, ale zase ta atmoška na předpremiéře byla tak úžasná, že se jí nevyrovná ani 10x shlédnutý film v pohodlí domova :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod petrazelva v 22 led 2009 16:15

KayTee píše:Pustila jsem si film doma i v češtině a musím uznat, že hodně dobrých hlášek bylo takhle zabitých. Originál je prostě originál :-) A taky se mi podruhé líbil film víc, ale zase ta atmoška na předpremiéře byla tak úžasná, že se jí nevyrovná ani 10x shlédnutý film v pohodlí domova :-D


A tos to vydržela celej film? Já jsem teda neměla odvahu. Stačilo mi, když Scully řekla Muldymu v postelové scéně, že "strašně píchá", a to mě teda dost odradilo. Zbytek jsem spíš jen tak ze zvědavosti proklikala, ale jestli si to někdy pustím celý v dabingu, tak to teda nevím...
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 16:45

Taky jsem dabing ještě neviděla, ale co píše PetraZelva, tak to mě odrazuje na první pohled (poslech?) :?
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod yscully v 22 led 2009 17:02

petrazelva píše:...Scully řekla Muldymu v postelové scéně, že "strašně píchá"...

Fakt? :roll: to jsou maňa... Takže až se na to někdo bude chtít za každou cenu dívat v češtině, tak mu asi půjčím DVD a nezúčastním se toho. Ale jestli bude mít kydy, co je to za blbost, tak budu vědět, proč si to myslí.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod KayTee v 22 led 2009 17:41

petrazelva píše:
KayTee píše:Pustila jsem si film doma i v češtině a musím uznat, že hodně dobrých hlášek bylo takhle zabitých. Originál je prostě originál :-) A taky se mi podruhé líbil film víc, ale zase ta atmoška na předpremiéře byla tak úžasná, že se jí nevyrovná ani 10x shlédnutý film v pohodlí domova :-D


A tos to vydržela celej film? Já jsem teda neměla odvahu. Stačilo mi, když Scully řekla Muldymu v postelové scéně, že "strašně píchá", a to mě teda dost odradilo. Zbytek jsem spíš jen tak ze zvědavosti proklikala, ale jestli si to někdy pustím celý v dabingu, tak to teda nevím...


Jojo, zvládla jsem to celé :-) A to s tím pícháním mě neodradilo, spíš odrovnalo :-D :-D
Byla jsem prostě zvědavá na celý překlad.. I když teda slyšet to česky po tak dlouhé době bylo fakt divné..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Petraela_x v 19 bře 2009 20:50

Hmm pozerala som film s dabingom, len kvôli otcovi, no keď zalomil, hneď som si to prepla, lebo to bolo pre mňa hrozné. Scully sa dala vydržať, ale ten chlapík, čo dabuje Muldera. E-e to sa mi nepáčilo.

Neviem, či sa mi to zdá, ale nešla agentka Whitneyová trochu po Mulderovi??
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod luca v 19 bře 2009 21:23

Petraela_x píše:Neviem, či sa mi to zdá, ale nešla agentka Whitneyová trochu po Mulderovi??


To se ti nezdá, po Mulderovi pořád nějaká jde. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Petraela_x v 19 bře 2009 21:29

luca píše:
Petraela_x píše:Neviem, či sa mi to zdá, ale nešla agentka Whitneyová trochu po Mulderovi??


To se ti nezdá, po Mulderovi pořád nějaká jde. :lol:



:D som sa zlakla aby to nebola nejaká paranoja :D Sa mi zdalo, ako keby Scully na ňu tak mierne žiarlivo zazerala :D Pre mňa za mňa ju mohla aj kopnúť, ja tú herečku nemusím :D :oops:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod kimberly v 21 bře 2009 09:37

Petraela_x píše:
luca píše:
Petraela_x píše:Neviem, či sa mi to zdá, ale nešla agentka Whitneyová trochu po Mulderovi??


To se ti nezdá, po Mulderovi pořád nějaká jde. :lol:



:D som sa zlakla aby to nebola nejaká paranoja :D Sa mi zdalo, ako keby Scully na ňu tak mierne žiarlivo zazerala :D Pre mňa za mňa ju mohla aj kopnúť, ja tú herečku nemusím :D :oops:

Mne sa zase zdá tá herečka veľmi krásna
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod derena v 09 srp 2009 13:03

Tak ja som film videla dvakrat. Po prvýkrát som mala také zmiešané pocity, možno to bolo preto lebo som si ho pozrela ako "nefanúšička" akt-x.Ale po zhliadnutí celého seriálu som si ho pozrela znova a zaujal ma oveľa viac než prvýkrát. Ako tu už bolo spomenuté, pre nefanúšikov je to ďalší z tých napínavých "krimi" filmov, no pre nás je to čosi "viac". Film som videla oba razy po česky, ale mám v pláne si to pozrieť v originále, pretože ako som už zistila, originál je naj. Na tie detaily, ktoré ste tu spomínali si tiež musím dať väčší pozor, lebo som dosť z nich nepostrehla. Inač jednu scénu ( no vlastne ono ich bolo asi trochu viac) som nepochopila. A to ako M a S stoja pred kanceláriou a pozerajú na Busha a Hoovera. No tak celej tej situácii som nejak neporozumela.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

PředchozíDalší

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron