Supervoják(vojanda) ve filmu

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Luki v 26 črc 2008 22:57

Tak jsem se vrátil... krom nových objevů jako je herečka která hrála malpu Samanthu procházející okolo Scullyové v kancelářích FBI jsme s Angelitos ve filmu našli...

supervojáka

Je to žena, má zrzavé vlasy a hraje jí ta samá herečka co hrála tu psychopatku v epizodě Schizogeny. Poprvé ji můžeme vidět jako agentu FBI, když Mulder a Scully vstoupí po scéně s Bushem do místnosti. Tuším že něco řekne a podezřívavě po obou pokoukává. Poté je však vidět jako doktorka(!!) když se Scullyová dozví že se rozhodli ukončit léčbu Christiana (opět něco prohodí a vrhá po Scully pohledem). Poté je opět v FBI jako agentka co zvedne telefon když Scullyová volá o pomoc Mulderovi (koukněte na její šíji je vidět když zvedne telefon) a nakonec je vidět na chodbě když na konci Scullyová kráčí na operaci Christina a hodí po ní velice podezřívavý pohled.

Mulder a Scully jsou během celého filmu sledováni a ani o tom neví :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Xeninka v 26 črc 2008 23:11

Hned bych to šla skouknout toho supervojáka, ale nezdá se mi to... Teď budu muset nejméně do středy čekat, než se přesvědčím na vlastní oči, protože se musím učit na prázdninovou zkoušku... Ksakru, nejradši bych vyrazila na zítřejší poledne se přesvědčit :)))
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Luki v 26 črc 2008 23:32

Obrázek

Tuhle herečku myslím, akorát je starší a má zrzavé vlasy :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Angelitos v 27 črc 2008 09:59

Ta žena teď vypadá fakt maximálně jinak já bych nikdy neřekla že je to tahle :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod KayTee v 29 črc 2008 10:38

Já jsem si to vůbec nevšimla :o
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Luki v 29 črc 2008 13:26

Tak pozor změna, ty herečky jsou si strašně podobné a obě mají zrzavé vlasy ale ta doktorka je asi někdo jiný, každopádně to nic nemělní na to že když se podíváte na šíji té agentce FBI uvidíte to co uvidíte ;) :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod xloverin v 29 črc 2008 15:20

Z fotiek z Vancouverskej premiere vidime jednu rysavu (tu co hrala tu doktorku) a mna uputala este pred filmom, ked som pozerala zaverecne titulky (resp. taky vynatok) a stalo tam, ze jednu doktorku hra Babz Chula. Neviem ci vam to meno nieco hovori. Prednedavnom bola na ebay aukcia, ktorej organizatorom bol Nick Lea a dalo sa vydrazit kadeco, od vecere s Davidom az po Nickovu bundu a bolo to prave kvoli tejto pani, ktora uz dlho bojuje s rakovinou. Hned ako som si precitala tie titulky som si pomyslela, ze to bolo od nich pekne, ze ju obsadili do filmu. (http://babzchula.com/)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Angelitos v 29 črc 2008 22:29

Luki píše:Tak pozor změna, ty herečky jsou si strašně podobné a obě mají zrzavé vlasy ale ta doktorka je asi někdo jiný, každopádně to nic nemělní na to že když se podíváte na šíji té agentce FBI uvidíte to co uvidíte ;) :D


No jéje :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod petrazelva v 20 srp 2008 20:18

Tak jsme včera s Haci a Nabou natahovaly oči na šťopky, ale nic na krku té agentky jsme teda neobjevily... Vy jo??
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod nabaa v 20 srp 2008 22:52

petrazelva píše:Tak jsme včera s Haci a Nabou natahovaly oči na šťopky, ale nic na krku té agentky jsme teda neobjevily... Vy jo??


S nabaa, prosím. Vždycky a jedině s nabaa. ;) A jo, to jsme teda natahovaly, jakmile se tam "supervojanda" objevila, už jsme zíraly, ale vážně jsme žádný hrbolek na krku nenašly. Takže jsme buď slepé, nebo Luki vidí i to, co není. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Luki v 21 srp 2008 10:13

No já myslel spíše její šílený a podezřelý límec ;). A taky fakt že se ta agentka představí jménem postavy z jiného Carterova seriálu (Speciální Agentka Inga Fossa ue seriálu "Harsh Realm" - mimochodem hraje ji stejná herečka samozřejmně)... která v tom seriálu zemřela :) .
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod nabaa v 21 srp 2008 10:59

Luki píše:No já myslel spíše její šílený a podezřelý límec ;). A taky fakt že se ta agentka představí jménem postavy z jiného Carterova seriálu (Speciální Agentka Inga Fossa ue seriálu "Harsh Realm" - mimochodem hraje ji stejná herečka samozřejmně)... která v tom seriálu zemřela :) .


Šílený a podezřelý límec? Co je na něm šíleného a podezřelého? Je to normální límeček naprosto normální dámské halenky. :D Luki, Luki, jen jestli ty nejsi trošičku paranoidní.. :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Luki v 21 srp 2008 11:05

nabaa píše:
Luki píše:No já myslel spíše její šílený a podezřelý límec ;). A taky fakt že se ta agentka představí jménem postavy z jiného Carterova seriálu (Speciální Agentka Inga Fossa ue seriálu "Harsh Realm" - mimochodem hraje ji stejná herečka samozřejmně)... která v tom seriálu zemřela :) .


Šílený a podezřelý límec? Co je na něm šíleného a podezřelého? Je to normální límeček naprosto normální dámské halenky. :D Luki, Luki, jen jestli ty nejsi trošičku paranoidní.. :lol:


Prosím poščkej si už raději na DVD a pak mi řekni že jsem paranoidní když mrtvá agentka zvedá telefony v FBI a kamera na ní zaostří pokaždé když je na scéně, přičemž není nijak důležitá :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod nabaa v 21 srp 2008 12:34

Luki píše:Prosím poščkej si už raději na DVD a pak mi řekni že jsem paranoidní když mrtvá agentka zvedá telefony v FBI a kamera na ní zaostří pokaždé když je na scéně, přičemž není nijak důležitá :lol:


Mrtvá agentka? Já měla za to, že v Aktech hrála jen psycholožku ve Schizogeny. Pokud hraje agentku v Harsh Realm, vůbec bych tomu nepřikládala význam v rámci Akt X. A že se ve filmu vyskytuje, když v Schizogeny zemřela, taky nemusí mít nutně význam. Třeba si ji Chris oblíbil stejně jako Terryho O´Quinna. ;) Ovšem nepopírám, že se na ni v IWTB kamera dost zaměřuje. Tak třeba bude zásadní pro třetí film. Každopádně hrbolek popírám. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Xeninka v 21 srp 2008 12:43

nabaa píše:Mrtvá agentka? Já měla za to, že v Aktech hrála jen psycholožku ve Schizogeny. Pokud hraje agentku v Harsh Realm, vůbec bych tomu nepřikládala význam v rámci Akt X. A že se ve filmu vyskytuje, když v Schizogeny zemřela, taky nemusí mít nutně význam. Třeba si ji Chris oblíbil stejně jako Terryho O´Quinna. ;) Ovšem nepopírám, že se na ni v IWTB kamera dost zaměřuje. Tak třeba bude zásadní pro třetí film. Každopádně hrbolek popírám. :D

Souhlas ve všem až na ten hrbolek - když to tu Luki prvně naznačil tak jsem se pozorně dívala a něco na tom možná bude. Má ten límec opravdu podezřele udělaný a ono by to i zapadalo do všeho v aktech, proč by je nemohli sledovat, že :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod MrSmith v 21 srp 2008 13:42

Sice nakoniec nemame potvrdene ci je supervojak ale ja si myslim, ze urcite je. Ved je tak podozriva ze az :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Luki v 21 srp 2008 14:27

nabaa píše:
Mrtvá agentka? Já měla za to, že v Aktech hrála jen psycholožku ve Schizogeny. Pokud hraje agentku v Harsh Realm, vůbec bych tomu nepřikládala význam v rámci Akt X. A že se ve filmu vyskytuje, když v Schizogeny zemřela, taky nemusí mít nutně význam. Třeba si ji Chris oblíbil stejně jako Terryho O´Quinna. ;) Ovšem nepopírám, že se na ni v IWTB kamera dost zaměřuje. Tak třeba bude zásadní pro třetí film. Každopádně hrbolek popírám. :D


V tom případě jí alespoň mohl dát jiné jméno... a ne vzít stejnou herečku, stejné jméno postavy, věnovat jí tolik pozornosti ve filmu kde nehraje vůbec žádnou roli atd... uvidíme :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod xloverin v 21 srp 2008 14:30

No...asi vas trochu zmatiem, ale mne vobec tie dve nepripadali ako ta ista herecka. Ano, ta zo Schyzogeny hra tu neveriacu doktorku, ale podla mna ta v FBI je uplne ina zenska. Sustredim sa na to este v sobotu, na piaty krat sa mi to mozno vyjasni:-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Luki v 21 srp 2008 14:36

xloverin píše:No...asi vas trochu zmatiem, ale mne vobec tie dve nepripadali ako ta ista herecka. Ano, ta zo Schyzogeny hra tu neveriacu doktorku, ale podla mna ta v FBI je uplne ina zenska. Sustredim sa na to este v sobotu, na piaty krat sa mi to mozno vyjasni:-D


Naopak, jak už jsem napsal ta agentka FBI je ta harečka ze Schizogeny a stená herečka/postava jako Harsh Realm, tu doktorku hraje někdo jiný ale jej jí hodně podobná
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod xloverin v 21 srp 2008 14:41

Luki píše:
xloverin píše:No...asi vas trochu zmatiem, ale mne vobec tie dve nepripadali ako ta ista herecka. Ano, ta zo Schyzogeny hra tu neveriacu doktorku, ale podla mna ta v FBI je uplne ina zenska. Sustredim sa na to este v sobotu, na piaty krat sa mi to mozno vyjasni:-D


Naopak, jak už jsem napsal ta agentka FBI je ta harečka ze Schizogeny a stená herečka/postava jako Harsh Realm, tu doktorku hraje někdo jiný ale jej jí hodně podobná


Alebo tak :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Další

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron