Supervoják(vojanda) ve filmu

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Luki v 21 srp 2008 14:59

xloverin píše:
Luki píše:
xloverin píše:No...asi vas trochu zmatiem, ale mne vobec tie dve nepripadali ako ta ista herecka. Ano, ta zo Schyzogeny hra tu neveriacu doktorku, ale podla mna ta v FBI je uplne ina zenska. Sustredim sa na to este v sobotu, na piaty krat sa mi to mozno vyjasni:-D


Naopak, jak už jsem napsal ta agentka FBI je ta harečka ze Schizogeny a stená herečka/postava jako Harsh Realm, tu doktorku hraje někdo jiný ale jej jí hodně podobná


Alebo tak :-D


Nakonec je sto stejně úplně jedno, přímou odpověď nám na to stejně nikdo nedá :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod petrazelva v 27 srp 2008 23:25

nabaa píše:S nabaa, prosím. Vždycky a jedině s nabaa. ;) A jo, to jsme teda natahovaly, jakmile se tam "supervojanda" objevila, už jsme zíraly, ale vážně jsme žádný hrbolek na krku nenašly. Takže jsme buď slepé, nebo Luki vidí i to, co není. :D


promin, promin!!! Premyslela sem, jak to vysklonovat, ale asi uz bylo nam muj mozek moc pozde.. Ale slibuju, ze se polepsim ;)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod Petraela_x v 16 pro 2008 20:10

Teda, čo vy neobjavíte??? ja sa na to kuknem teda neskôr :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Supervoják(vojanda) ve filmu

Odeslatod oskvarka v 30 lis 2009 21:59

no ja som si nicoho na krku tiez nevsimla...ale tiez sa mi zdalo ze ta gentka a ta doktora je ta ista....a po 6 raze som si to vsimla viac ako prvy krat..a to som toto forum ani necitala...:D...takze na tom asi nieco bude...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron