chcete treti film?

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

chcete treti film?

Odeslatod mona lisa v 25 črc 2008 11:32

Davam do eteru dalsi topic:
Viem, ze je mozno este trochu skoro a mnohi z vas maju rozporuplne reakcie na film, ale
Viete si predstavit treti film? Ak ano - chcete ho co najskor (ja ano), alebo by ste chceli na cas pauzu. Alebo "never again"?
Viem, ze CC a DD posledny rok tvrdili, ze by chceli dalsie filmy, dokonca DD povedal Nickovi Lee, ze sa s nim eventualne rata v tretom filme. Ale teraz neviem po mnozstve negat. ohlasov, ci CC a hlavne FOX budu mat este niekedy zaujem o pokracovanie :?
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: chcete treti film?

Odeslatod petrazelva v 25 črc 2008 11:49

No já každopádně třetí film chci a to co nejdřív. Chudák Gill si zase moc mateřské neužije (teda sobecky doufám). Jak už tu na föru bylo řečeno, mytologie by se měla dořešit. Vzhledem k blížícímu se datu kolonizace.. Bylo by to podle mě dobré téma.

Ale bude to těžké. Fakt se bojím návštěvnosti tohodle a co řekne FOX. No, ale i kdybysme měli my věrní uspořádat sbírku na třetí film, tak bych do toho klidně šla!!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: chcete treti film?

Odeslatod xloverin v 25 črc 2008 12:12

Takisto...ano,pre treti film. Kolonizaciu v 2012 nemozu len tak vynechat :-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: chcete treti film?

Odeslatod Xeninka v 25 črc 2008 12:19

Kdyby byl třetí film tak by to bylo úžasné, ale asi to bude hodně záležet na tržbách druhého a přiznám se, že jsem pesimista. Když jsem viděla ten skoro prázdný sál a to 2x tak jsem z toho byla špatná, ale na třetí promítání už tam stálo dost lidí a dle jednoho města se to asi nedá soudit, že... Takže nezbývá než věřit, že třetí film bude a raději bych to viděla na děj okolo kolonizace...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: chcete treti film?

Odeslatod peta111 v 25 črc 2008 12:31

Rozhodně jsem pro třetí film, ale nevím, jestli se dočkáme. :( Budu se snažit být optimistou. :)
Taky by to možná trochu chtělo zabrousit do nějaké mytologie, ale nevím jestli kolonizace by bylo dobré téma. Ikdyž možná, že to asi většina diváků od Akt X čeká.
Ale mi by snačil zase nějaký příběh.
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: chcete treti film?

Odeslatod nabaa v 25 črc 2008 12:32

To je bez debat. Ale měli by na něm začít pracovat co nejdřív, aby nám hrdinové mezitím neodešli do důchodu. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: chcete treti film?

Odeslatod MrSmith v 25 črc 2008 13:35

Ja len dujfam, ze Carter dostane znovu zdravy rozum a dalsi film, ktory by mal byt mytologicky, bude uz dobry. Zaroven sa ale aj bojim, ze to dobabre este viac a tak budem mat skazenu mytologiu. To by som uz naozaj neprezil.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: chcete treti film?

Odeslatod pitrysek v 25 črc 2008 13:49

Já bych třetí film určitě brala :D Jen doufám, že to nebude zase za 6 let, tak dlouho čekat nechci :?
A až ho začnou natáčet, tak nebudu číst spoilery, ani nic jinýho, co bude s filmem souviset, nechám se překvapit (doufám, že to vydržim :) )
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: chcete treti film?

Odeslatod XGirl v 25 črc 2008 13:56

Já jsem rozhodně všema deseti pro! Druhý film se mi líbil moc, s prvním se to srovnat nedá a bylo by celkem zajímavé kdyby ten třetí byl zase trochu jiný žánr (přemýšlela jsem, že by se na něm autorsky nebo režisérsky podílel Duchovny :) ) Hlavně aby to nebylo zase za šest let...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: chcete treti film?

Odeslatod nabaa v 25 črc 2008 14:06

XGirl píše:Já jsem rozhodně všema deseti pro! Druhý film se mi líbil moc, s prvním se to srovnat nedá a bylo by celkem zajímavé kdyby ten třetí byl zase trochu jiný žánr (přemýšlela jsem, že by se na něm autorsky nebo režisérsky podílel Duchovny :) ) Hlavně aby to nebylo zase za šest let...


Jako že by to byla srandička, co bude začínat bojem o jídlo, pokračovat hromadnou sprchou a účastí na vyhlašování Oskarů a končit lekcí basketbalu? :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: chcete treti film?

Odeslatod MrSmith v 25 črc 2008 14:08

Ja by som uz radsej stavil na istotu a dal ludom presne to co ocakavaju bez dalsich pokusov.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: chcete treti film?

Odeslatod Luki v 25 črc 2008 15:21

Ano
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: chcete treti film?

Odeslatod KayTee v 25 črc 2008 20:56

Třetího filmu se nemůžu dočkat...myslím, že je odpověď jasná :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: chcete treti film?

Odeslatod Marie v 25 črc 2008 21:13

Na 100% ano :D chci ho a to co nejdřív
Uživatelský avatar
Marie
 
Příspěvky: 7
Registrován: 22 črc 2008 13:04
Bydliště: malé městečko 30 kilometrů západně od Karlových Varů

Re: chcete treti film?

Odeslatod Angelitos v 25 črc 2008 23:21

JO A CHCI TAM UFONY :D:D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: chcete treti film?

Odeslatod Leblanc v 26 črc 2008 09:55

Já jsem pro třetí film ;) Jen by ho měli začít točit co nejdřív, dalších deset let bych nerozdejchala :D Brácha si dělal srandu, že až natočí trojku, budou agenti v důchodu, belhat se o hůlce atp... :evil:
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: chcete treti film?

Odeslatod Utero v 26 črc 2008 10:34

No to je otazka s jasnou odpovedi. Nejlepsi by bylo aby treti film byl o kolonizaci roku 2012 aby se vse uzavrelo jak ma.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: chcete treti film?

Odeslatod monkax v 26 črc 2008 10:39

Utero píše:No to je otazka s jasnou odpovedi. Nejlepsi by bylo aby treti film byl o kolonizaci roku 2012 aby se vse uzavrelo jak ma.


I když jsem ještě druhý film neviděla :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Taky chci třetí film a souhlasím, že by mohl být o kolonizaci :) :)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: chcete treti film?

Odeslatod XGirl v 26 črc 2008 13:02

Však já toho Duchovnyho myslela spíš s humorem, on točí dost zvláštní filmy, to by se do multiplexu nehodilo :lol: JInak taky bych klidně brala mytologii a jestli ten třetí film bude poslední, tak bych to udělala rovnou pro znalce, bez keců o "filmu pro všechny" a je to. Zabrání to negativním recenzím od chytráků, kteří viděli naposledy Darkness falls, fanoušci si to užijí nejvíc ze všech a šmytec. Dělat to pro obě skupiny zjevně zase až tak nefunguje a nebude fungovat nikdy, tak jaképak copak...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: chcete treti film?

Odeslatod Misulka v 26 črc 2008 15:04

Ano chci a moc. Dnes jdu na druhý a už se moc těším.
Trojka by měla být podle mého o kolonizaci. A doufám, že to bude brzy, vzhledem k tomu že jsem stejně stará jako hlavní představitelé ,abych na to musela jít ve svém důchodu.
Misulka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 14 dub 2008 13:50

Další

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků