Vase prvni dojmy?

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod xloverin v 28 črc 2008 00:37

Vraj je to urna s popolom jeho psa, ktory zomrel pocas natacania. Inak vedeli ste ze jeho psy sa volali Frankie a Larry a tak sa volali aj krycie mena Muldera a Scullyovej? ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Angelitos v 28 črc 2008 01:04

pitrysek píše:Já jsem se taky předchvílí vrátila z kina a konečně jsem si všimla Chrise-zajímalo by mě, co to držel v ruce, vypadalo to jako nějaká malá váza na moč :lol: Jinak se mi film líbí čím dál víc, ještě půjdu jednou ;)


pokolikáté jsi byla teď? :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod pitrysek v 28 črc 2008 01:30

Angelitos píše:
pitrysek píše:Já jsem se taky předchvílí vrátila z kina a konečně jsem si všimla Chrise-zajímalo by mě, co to držel v ruce, vypadalo to jako nějaká malá váza na moč :lol: Jinak se mi film líbí čím dál víc, ještě půjdu jednou ;)


pokolikáté jsi byla teď? :lol:

Teprve podruhé :( Ale snad půjdu znovu :)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Deshy v 28 črc 2008 09:17

Tak moje první reakce byla zhruba ve smylu. "Proboha to už je konec!? :shock: Vždyť tu určitě nesedím víc než hodinu. " ;)
Deshy
 
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2008 10:46
Bydliště: Brno

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod KayTee v 29 črc 2008 11:17

Tak především zdravím Utera a Pitrysek a zlobím se, že se k nám nepřihlásili. Bylo nás tam asi 20 tady z kultu a lapu. :lol: :lol:

No a jelikož už je tady 5 stran dojmů, se kterými se celkově shoduju, teď to zkrátím - film se mi líbil moc, líbilo se mi vyprodané kino, líbila se mi atmosféra a to, že jsme se tam tak hezky sešli. Líbila se mi Scullyová (ano, taky ji miluju), líbil se mi Mulder (toho taky miluju) a Skinner byl taky super, byť jenom na minutku.
A ať si každý říká co chce, Akta X jsou kult, legenda, která tady bude mít pořád své fanoušky. Zatím jsem druhý film viděla jen jednou, ale ještě půjdu určitě aspoň dvakrát. A hned jak se objeví DVD, bude moje :-)

Miluju Akta X a chci třetí film!!!
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod KayTee v 29 črc 2008 11:18

Jo a moje první myšlenka, když jsem odešla z kina? No přece: "Mám čepiciiii!! Mám čepicíííí!!!" :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod detillo v 29 črc 2008 11:27

Film se mi líbil, v kině bylo asi 30lidí (Cinema City Plzeň od 20.15, pondělí), což mi vyhovovalo, kromě toho jsem při koupi vstupenky vyhrála další dvě, takže se chystám zase :D ! O filmu přemýšlím ještě teď, hlavně mě dostalo to,že M a S teď sice sdílejí ložnici´a domov, ale v práci je to spíš rozděluje, pořád jsem během filmu čekala, až se Scully k Mulderovi přidá a vyrazí spolu a ono pořád nic - to bude ta jiná dimenze jejich vztahu, který mluvil carter :roll: ??? Tak to radši ať spí odděleně, ale pracujou spolu 8-) ! Jediný, co zklamalo, byla velice stručná zmínka o Williamovi - čekala jsem, že se dozvíme víc. I tak super!
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod pitrysek v 29 črc 2008 11:56

KayTee píše:Tak především zdravím Utera a Pitrysek a zlobím se, že se k nám nepřihlásili. Bylo nás tam asi 20 tady z kultu a lapu. :lol: :lol:

No a jelikož už je tady 5 stran dojmů, se kterými se celkově shoduju, teď to zkrátím - film se mi líbil moc, líbilo se mi vyprodané kino, líbila se mi atmosféra a to, že jsme se tam tak hezky sešli. Líbila se mi Scullyová (ano, taky ji miluju), líbil se mi Mulder (toho taky miluju) a Skinner byl taky super, byť jenom na minutku.
A ať si každý říká co chce, Akta X jsou kult, legenda, která tady bude mít pořád své fanoušky. Zatím jsem druhý film viděla jen jednou, ale ještě půjdu určitě aspoň dvakrát. A hned jak se objeví DVD, bude moje :-)

Miluju Akta X a chci třetí film!!!

Já tam byla tajně :lol: Ale stáli jsme po filmu hned vedle vás a taky jsem viděla, jak si šílela, že máš čepici :) Nechtěli jsme na sebe upoutat pozornost, teda aspoň já (Uterovi to nevyšlo, když spustil ten výtah, ten začal nahlas pískat, všichni se na něj otočili a tak se prozradil :lol: :lol: :lol: )
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod KayTee v 29 črc 2008 12:44

pitrysek píše:
KayTee píše:Tak především zdravím Utera a Pitrysek a zlobím se, že se k nám nepřihlásili. Bylo nás tam asi 20 tady z kultu a lapu. :lol: :lol:

No a jelikož už je tady 5 stran dojmů, se kterými se celkově shoduju, teď to zkrátím - film se mi líbil moc, líbilo se mi vyprodané kino, líbila se mi atmosféra a to, že jsme se tam tak hezky sešli. Líbila se mi Scullyová (ano, taky ji miluju), líbil se mi Mulder (toho taky miluju) a Skinner byl taky super, byť jenom na minutku.
A ať si každý říká co chce, Akta X jsou kult, legenda, která tady bude mít pořád své fanoušky. Zatím jsem druhý film viděla jen jednou, ale ještě půjdu určitě aspoň dvakrát. A hned jak se objeví DVD, bude moje :-)

Miluju Akta X a chci třetí film!!!

Já tam byla tajně :lol: Ale stáli jsme po filmu hned vedle vás a taky jsem viděla, jak si šílela, že máš čepici :) Nechtěli jsme na sebe upoutat pozornost, teda aspoň já (Uterovi to nevyšlo, když spustil ten výtah, ten začal nahlas pískat, všichni se na něj otočili a tak se prozradil :lol: :lol: :lol: )


Jo tak to jste vy s tím výtahem, jo? :lol: :lol: :lol: Huááá hahaha... rychle se mrknu na fotky k Annaud, jestli vás tam někde neuvidím :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod pitrysek v 29 črc 2008 12:54

KayTee píše:Jo tak to jste vy s tím výtahem, jo? :lol: :lol: :lol: Huááá hahaha... rychle se mrknu na fotky k Annaud, jestli vás tam někde neuvidím :-D

Jak "vy"? Já s tím neměla nic společnýho. :lol: A mě na fotkách nenajdeš, ale Utero tam je, stojí tam s tím obrázkem ufa, co nakreslil :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod xloverin v 29 črc 2008 15:16

Heh, tak to som si vase fotky mala pozriet predtym, nez som tam sla ;-) ja som tiez kreslila UFO :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Utero v 29 črc 2008 18:58

pitrysek píše:
KayTee píše:Jo tak to jste vy s tím výtahem, jo? :lol: :lol: :lol: Huááá hahaha... rychle se mrknu na fotky k Annaud, jestli vás tam někde neuvidím :-D

Jak "vy"? Já s tím neměla nic společnýho. :lol: A mě na fotkách nenajdeš, ale Utero tam je, stojí tam s tím obrázkem ufa, co nakreslil :lol:


Zabiju te asi :lol: Ja nechtel aby vsichni vedeli, ze jsem to byl ja sakra :lol:
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod pitrysek v 29 črc 2008 20:55

Utero píše:
pitrysek píše:
KayTee píše:Jo tak to jste vy s tím výtahem, jo? :lol: :lol: :lol: Huááá hahaha... rychle se mrknu na fotky k Annaud, jestli vás tam někde neuvidím :-D

Jak "vy"? Já s tím neměla nic společnýho. :lol: A mě na fotkách nenajdeš, ale Utero tam je, stojí tam s tím obrázkem ufa, co nakreslil :lol:


Zabiju te asi :lol: Ja nechtel aby vsichni vedeli, ze jsem to byl ja sakra :lol:

Jooo, tak to si měl říct dřív, ale byla to sranda, jak se na tebe všichni otočili :lol: :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Utero v 29 črc 2008 22:12

pitrysek: No jako ztrapnit se pred vetsinou lidi z lapiduchu neni moc vtipny :lol: No, ale tak aspon jsem si uzil chvilku slavy :lol:
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod k212 v 29 črc 2008 23:29

místo činu: Cinestar HK, neděle 27.7. v 15:30, 8 lidí v celém sále :-(

pozitiva (moje):
1 - hudba Marka Snowa
2 - výkony Gillian Anderson a Billy Conollyho
3 - shippy + aktofilské bonusy
4 - fousky Mulderovy (jsem divná, já vim) :o
5 - debaty mezi vším tím pojivým balastem (tedy mezi dějem 1 a dějem 2, bez nich by to nešlo, ale sic))

negativa (moje a proč je ten seznam delší?):
1 - slaboučká dějová linie č. 1 (AB tělíčka), která by snad ani nestačila na 45 min. díl
2 - naprosto nenápaditá režie (proč CHC, vždyť máš na mnohem víc :-( )
3 - nechutně zmrvenej střih, obzvlášť v akčních scenách
4 - nevychytaný a téměř samoúčelný narativní styl (skoky v čase vždy nemusí fungovat chjo)
5 - téměř infantilní výkon Davida Duchovnyho (dvakrát chjo)
6 - kde byla nějaká atmosféra???
7 - hnusná citově-vyděračská dějová linie č. 2 (klučina)

Strašně moc bych si přála sršet nadšením, ale měla jsem nejspíš velká očekávaní a to nejspíš formovalo můj kritičtější pohled na věc. XF2 - IWTB dám šanci ještě nejméně dvakrát. Vím, že si film zamiluju pro shippy scény, budu ho mít ráda pro diskuze mezi M/S, přesto mám obavy, že ve mě zbude trpkost zklamání z velkého očekávání.

P.S. - Tento seznam jsem měla v hlavě už ve chvíli, kdy jsem vycházela z kina, přesto jsem ho dala na dva dny k ledu s tajnou touhou, že moje kritická optika popraská. Bohužel.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod KayTee v 30 črc 2008 09:39

xloverin píše:Heh, tak to som si vase fotky mala pozriet predtym, nez som tam sla ;-) ja som tiez kreslila UFO :-D


Kreslila jsi se mnou, nebo v jiné skupince?
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod MrSmith v 30 črc 2008 11:28

k212: som rad, ze nie som sam kto je z toho filmu viac sklamany ako nadseny.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod mona lisa v 30 črc 2008 11:56

k 28.7. su trzby za film:
Total US Gross $11,032,018
International Gross $9,300,000
Worldwide Gross $20,332,018

Uz nam nam to pomaly blizi k 30 = rozpocet za film.Drzme palce :!:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod KayTee v 30 črc 2008 12:02

mona lisa píše:k 28.7. su trzby za film:
Total US Gross $11,032,018
International Gross $9,300,000
Worldwide Gross $20,332,018

Uz nam nam to pomaly blizi k 30 = rozpocet za film.Drzme palce :!:


Uvidíme uvidíme uvidíme
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod biggis v 31 črc 2008 13:04

Tak konečně jsem taky zhlédla ten film a můžu Vám říct, moc se mě líbil. Byly jsme v Praze v multikině a nemělo to chybu. Sice už jsem měla strach, že to kino nenajdem, protože mamka má orientaci pod psa a já jsem v něm ještě nebyla a už bylo 12.45 a my jsme stále hledaly a tak jsem byla nervózní!!! Až se mamka konečně zeptala a my jsme stály snad jen 90 metrů od něj. Tak jsem byla šťastná jako blecha, že jsme ho našly!!!! Pak to to vypadalo, že jsme přišly jen my ( já, máma a ségra) a pak se nahrnulo okolo 22 lidí, tak aspoň něco. No a pak měl jít znova a to už se nahrnulo víc než 30 lidí. POdle mého je to moc hezký film. Až to konečně budou dávat u nás, určitě na to půjdu víckrát a hned si koupím DVD a budu si to pouštět do kola. Jen se modlím, aby je dabovali stejní dabéři - myslím Muldera a Scullyovou - jinak bych je asi zabila :) . No a když film zkončil, pořád jsem o něm básnila až mě ségra mudela zarazit, protože ona není fanda a už to nemohla poslouchat. No a ten film jsem se pěkně vystrojila ( měla jsem tričko s Mulderem a Scullyovou a ještě kšiltovku taky s obrázkem).
Uživatelský avatar
biggis
 
Příspěvky: 37
Registrován: 13 dub 2008 15:28
Bydliště: Domažlice

PředchozíDalší

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron