Vase prvni dojmy?

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Vase prvni dojmy?

Odeslatod Utero v 18 črc 2008 01:34

Takze tohle tema jsem zalozil i u prvniho filmu a jelikoz ten druhy se nekontrolovatelne blizi, zalozil jsem tema i tady. Takze jiste spousta z vas nebude chybet na predpremiere (ja tam samozrejme nebudu) a tak doufam, ze to tam znami lidi z lapiduchu a odtud z fora poradne ofoti abychom se mohli my mene stastni podivat. Teda alespon ja slysel o nejakem srazu. Celkem by me zajimalo jak vypadaji ti slavni cesti fanousci jako Krycek, Pitryska, Luki, Angelitos atd :lol: .....No nic. V tehle rubrice se vyjadrujte tradicne k filmu. Co se vam libilo nejvic, co byste zmenili a treba to co jste pri sledovani pocitovali nebo co jste pri nem zvlastniho zazily. Film bude k videni sice az za 4 dny, ale zalozil jsem tema pro jistotu predem ;) Takze piste zazitky, spoilery, nazory a celkove vase pocity z druheho filmu...

Obrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Luki v 18 črc 2008 05:31

Jediný koho uvidím na živo bude Angelitos... na předpremiéru nejdu a film uvidím až ve čtvrtek :(
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod mona lisa v 18 črc 2008 09:11

Ja uvidim film az vo stvrtok. Ale kedze som videla dost podrobne spoilers, kolujuce na zahranicnom webe - tak uz viem o com film bude (ak je ten zdroj pravy, ale asi je, kedze kazdy tomu veri). Bohuzial kedze viem dopredu podrobnosti zo sceny Mulder - Scully v posteli, o ich meniacom sa vztahu vo filme a ine sceny, tak ma nejak presla radost z filmu. Uz sa nan tak netesim :( i ked je lepsie niektore veci vidiet a nie iba citat. Potom po filme sa na tejto stranke vyjadrim, ci splnil moje ocakavania. Ale obavam sa... ze prekvapenie je nenavratne prec :!:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod kimberly v 18 črc 2008 09:23

Ja zase prekvapenia nemám rada a celkom by som ocenila, keby sa tu vytvorila téma so spoilermi, pretože ja som sa ešte k ž iadnym nedostala a veľmi by som sa chcela, takže kto niečo viete, mohli by ste tu o tom informovať ;) To sa týka aj filmu, ku ktorému sa pri mojom šťastí dostanem tak o sto rokov.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod mona lisa v 18 črc 2008 09:59

kimberly píše:Ja zase prekvapenia nemám rada a celkom by som ocenila, keby sa tu vytvorila téma so spoilermi, pretože ja som sa ešte k ž iadnym nedostala a veľmi by som sa chcela, takže kto niečo viete, mohli by ste tu o tom informovať ;) To sa týka aj filmu, ku ktorému sa pri mojom šťastí dostanem tak o sto rokov.


Ja mam tie spoilers rozkuskovane z roznych zdrojov. Nikde som nenasla cely suvisly dej. Celkom dobre veci sa clovek dozvie na stranke: http://forums.televisionwithoutpity.com ... wforum=633 - treba najst X-Files 2 Movie spoilers and speculations - su tam rozne vety, dialogy, ktore by sa mali objavit vo filme.
Dalsia dobra stranka je: http://www.xfilesultimate.com/forums/viewforum.php?f=15.

Mne by, co sa tyka spoilers, uplne stacilo vediet dopredu: aky vztah bude medzi nimi na zaciatku, na konci, iba velmi strucny dej, ci tam bude niekto nam znamy. Bohuzial som sa dozvedela podrobnosti, dokonca aj dialogy. A viaceri, co ho udajne videli tvrdia, ze dej je velmi slaby :(
To by bola sranda ak by nakoniec vysvitlo, ze film bude o niecom inom. :lol: A vsetci by sme zostali v soku.
Naposledy upravil mona lisa dne 18 črc 2008 14:32, celkově upraveno 1
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod pitrysek v 18 črc 2008 11:12

Utero píše:Takze tohle tema jsem zalozil i u prvniho filmu a jelikoz ten druhy se nekontrolovatelne blizi, zalozil jsem tema i tady. Takze jiste spousta z vas nebude chybet na predpremiere (ja tam samozrejme nebudu) a tak doufam, ze to tam znami lidi z lapiduchu a odtud z fora poradne ofoti abychom se mohli my mene stastni podivat. Teda alespon ja slysel o nejakem srazu. Celkem by me zajimalo jak vypadaji ti slavni cesti fanousci jako Krycek, Pitryska, Luki, Angelitos atd :lol: .....No nic. V tehle rubrice se vyjadrujte tradicne k filmu. Co se vam libilo nejvic, co byste zmenili a treba to co jste pri sledovani pocitovali nebo co jste pri nem zvlastniho zazily. Film bude k videni sice az za 4 dny, ale zalozil jsem tema pro jistotu predem ;) Takze piste zazitky, spoilery, nazory a celkove vase pocity z druheho filmu...

Obrázek

Když na to příjde, tak mě můžeš vidět každý den :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod petrazelva v 18 črc 2008 12:31

Nééééé, neděste mě!! Já se tak těšila. Žádný pesimismus nechci slyšet!!

Nesmím si tohle fórum číst než to uvidím.. (to bude těžké, ale musím to zvládnout :))

A ti pakoni v Cinestaru to furt nemají v programu, uáááá, já se z toho zblázním. Asi tam budu muset dojít osobně!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Luki v 19 črc 2008 18:27

Vypadá to že někteří lidi zapomínají že drtivá většina příběhů Akt X se dá odvykládat ve dvou větách. Oni si nestěžují že je příběh špatný ale že je jednoduchý což je vzhledem k tom uco jsem napsal v předchozí větě silně ironické :roll: . Kdo čeká Akta X neměl by být zklamán, kdo čeká filmový svatý grál tak je vůl.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Utero v 19 črc 2008 19:22

No stalo se co jsem ocekaval...I want to believe uz je na netu :evil: na takovem docela znamem programu na mp3, videa atd jmenem "Ares" uz je to par dnu na stazeni, hruza. Nejhorsi je, ze si to takhle stahnou treba i dlouholeti fanousci. Cekaji 6 let na neco noveho a pak si to jenom stahnou, podivaji se na to a konec, je po zazitku :? Ja budu bojovat o ucast na predpremiere a co nejvetsi vychutnani si filmu :)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Xeninka v 19 črc 2008 20:00

Utero píše:No stalo se co jsem ocekaval...I want to believe uz je na netu :evil: na takovem docela znamem programu na mp3, videa atd jmenem "Ares" uz je to par dnu na stazeni, hruza. Nejhorsi je, ze si to takhle stahnou treba i dlouholeti fanousci. Cekaji 6 let na neco noveho a pak si to jenom stahnou, podivaji se na to a konec, je po zazitku :? Ja budu bojovat o ucast na predpremiere a co nejvetsi vychutnani si filmu :)

Nechce se mi tomu moc věřit že by to nebyl fake, poslední dobou se jich vyrojilo mnoho... Jinak přiznám se, že bych to stáhla kdybych věděla kde ale na druhou stranu bych do kina šla tak jako tak, jen by se snad změnil počet kolikrát na to půjdu do toho kina :)...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod monkax v 19 črc 2008 21:08

Já jsem do kina chtěla jít a strašně jsem se těšila, ale protáhlo se mě marodování :twisted: :twisted: Myslela jsem že do té doby už budu v poho. Ve čtvrtek jedu do nemocnice, doufám že si mě tam nenechají, abych mohla akta X co nejdřív vydět ;) ;) ;) ;) Jsem z toho smutná, těšila jsem se :(
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod kimberly v 19 črc 2008 21:21

monkax píše:Já jsem do kina chtěla jít a strašně jsem se těšila, ale protáhlo se mě marodování :twisted: :twisted: Myslela jsem že do té doby už budu v poho. Ve čtvrtek jedu do nemocnice, doufám že si mě tam nenechají, abych mohla akta X co nejdřív vydět ;) ;) ;) ;) Jsem z toho smutná, těšila jsem se :(

Och, dúfam že nemáš niečo vážne... :? Daj sa rýchlo dokopy, zdravie je prvoradé...Film neutečie.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod peta111 v 19 črc 2008 21:27

Já uvidím snad film až ve čtvrtek nebo v pátek. Závidím vám tu předpremiéru, ale jet 350 km tam a zase zpátky... :cry:
Každopádně všechny "slavné " zdravím !!! ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod monkax v 19 črc 2008 21:31

kimberly píše:
monkax píše:Já jsem do kina chtěla jít a strašně jsem se těšila, ale protáhlo se mě marodování :twisted: :twisted: Myslela jsem že do té doby už budu v poho. Ve čtvrtek jedu do nemocnice, doufám že si mě tam nenechají, abych mohla akta X co nejdřív vydět ;) ;) ;) ;) Jsem z toho smutná, těšila jsem se :(

Och, dúfam že nemáš niečo vážne... :? Daj sa rýchlo dokopy, zdravie je prvoradé...Film neutečie.


No, ucpávají se mi cévy, léčím se ale moc to nepomáhá. Jedu na vyšetření do Brna a věřím, že mi tam pomůžou. Děkuju za podporu a všichni si film užijte. Snad ho brzy taky uvidím ;)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod G.Logan v 19 črc 2008 21:32

Já film uvidim až tak za týden možná déle :evil: . Zrovna 24.7. odjíždím na hory kvůli rehabilitaci, když jsem to zjisil tak jsem myslel, že se zbláznim, ale už jsem tím nic neudělal. Tak vám všem závidím až to uvidíte příští týden já si musim počkat :(
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Utero v 19 črc 2008 21:36

monkax píše:
kimberly píše:
monkax píše:Já jsem do kina chtěla jít a strašně jsem se těšila, ale protáhlo se mě marodování :twisted: :twisted: Myslela jsem že do té doby už budu v poho. Ve čtvrtek jedu do nemocnice, doufám že si mě tam nenechají, abych mohla akta X co nejdřív vydět ;) ;) ;) ;) Jsem z toho smutná, těšila jsem se :(

Och, dúfam že nemáš niečo vážne... :? Daj sa rýchlo dokopy, zdravie je prvoradé...Film neutečie.


No, ucpávají se mi cévy, léčím se ale moc to nepomáhá. Jedu na vyšetření do Brna a věřím, že mi tam pomůžou. Děkuju za podporu a všichni si film užijte. Snad ho brzy taky uvidím ;)


Wau az tak vazne? :shock: To me mrzi, nevim sice jak je takova nemoc vazna, ale zni to hrozne uz podle nazvu. Tak se nam rychle uzdrav ;)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod monkax v 19 črc 2008 21:55

Ono se to může zdědit nebo získat nějakou nemocí a mě postihlo to druhé. Výsledkem je, že mě bolí a otěkají nohy. No, ale tady se má řešit film a já tu otravuju s nemocema :evil: Tak se na mě nezlobte a když nemůžu být na filmu, tak ode mě prosím aspon pozdravujte Muldera a Scullyovou a že jsou stejně nejlepší :lol: MOc děkuju.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod xloverin v 20 črc 2008 15:24

Ja na predpremieru idem a budem cestovat 330 km ;-) Viem kde stiahnut ten film, ale to mi nezabrani ist nan 8krat do kina (tolko navstev uz mam naplanovanych).
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod petrazelva v 20 črc 2008 17:05

xloverin píše:Ja na predpremieru idem a budem cestovat 330 km ;-) Viem kde stiahnut ten film, ale to mi nezabrani ist nan 8krat do kina (tolko navstev uz mam naplanovanych).


Tak je to správné!! Fandím všem nadšencům. Já doufám, že zvládnu premiéru tady ve čtvrtek.. Stahovat to nechci, no, stejně ani nevím jak. Ne, tentokrát fakt chci překvápko. Tak jak říkal David v talk show - byly doby, kdy lidi chodili do kina aniž by věděli cokoli o tom, co je čeká. A to má svoje kouzlo, i v dnešní informacema přecpané době. Je pěkně hnusné, že už je to na netu a doufám, že je to nějaký fake!!

Monkax: držím pěsti, aby vše dobře dopadlo!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod monkax v 20 črc 2008 19:44

Petrazelva: Díky mockrát.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Další

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron