Vase prvni dojmy?

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod xloverin v 25 črc 2008 14:43

Precitali sme si uz v tvojom predoslom prispevku.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Luki v 25 črc 2008 15:59

nabaa píše:A k té Scullyové jsem ještě zapomněla dodat, že mi připadlo trochu naivní, že si myslela, že do toho Muldera namočí, on se podívá, pomůže a nechá to být. Vždyť sama nejlíp ví, že Mulder je jak honící pes, chytne stopu a nepustí se jí. Takže když mu pak "vyčítala", že pokračuje ve vyšetřování, přišlo mi to vůči němu trochu nefér.


Ona si spíše myslela že po těch šesti letech ho to tolik nezasáhne a pak jak se oholil a uviděla jak ho to chytlo na tom zasněženém jezeře tak dostala strach. Ona mu potom spíše vyčítala že se jí do toho pokouší zatáhnout.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Josephine v 26 črc 2008 00:13

Tak na filmu jsem samozřejmě byla hned na premiéře v Cinestaru, 24.července :) premiéru v USA měl film zrovinka na mé narozeniny, to už je osud, akta x mi prostě kolují v krvi :oops: :twisted:
první dojmy, no, když pominu tetelení mého shipperského srdéčka při, vy víte jakých, scénách... :oops: , tak mezery v dialozích a ději, ale jinak jsem hltala každou sekundu filmu ;)
řvala jsem smíchy u bushova portrétu, zapíchaných tužkách ve stropu, a počkala si po celé titulky, s krásným pozadím a pěknou muzikou až na jejich konec a zamávala mulderovi i scully na lodičce :D mulder jen v plavkách, hmm :oops:
Tak abych to shrnula, dnes jsem se na to, i přes záplavové deště u nás, v Moravskoslezském kraji, když začalo zlověstně hřmít okamžitě, když jsem z domu vykročila na autobusovou zastávku, abych se dopravila do ostravského Cinestaru, vypravila podruhé. A bohdá toho bude, že jak dorazí až do našeho kina, na mém malém sympatickém městě, půjdu na to určitě zase dvakrát :) ;)
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Josephine v 26 črc 2008 00:28

a okamžitě mne napadlo, tedy spíše jsem si tak pro sebe zadoufala, že shippers autoři mají záchytný bod - film - aby svými fantaziemi a úžasnými nápady vyplnili chybějících šest let!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :) :oops: :twisted:

SHIPPERS FOREVER!!!!! :twisted:
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Josephine v 26 črc 2008 00:30

a ještě malá drobnůstka. Taky vám přišla tak nááádherná melodie, kdy jde scully poprvé operovat Christiana? :oops:
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod MrSmith v 26 črc 2008 00:57

Josephine píše:a ještě malá drobnůstka. Taky vám přišla tak nááádherná melodie, kdy jde scully poprvé operovat Christiana? :oops:

Fakt nadherna skladba. Uz nech mam doma cim skor ten soundtrack :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Angelitos v 26 črc 2008 01:34

podruhé je to ještě lepší, jen ty lidi bych vyfackala, měli by se umět aspoń trochu chovat...lidi jsou prasata
ale to nic nemění na tom, že pro mě je film úžasný :) Prostě to žeru no je to tak achjo -muldybezkošile- :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod G.Logan v 26 črc 2008 12:12

Včera jsem měl to štěstí, že jsem mohl konečně ten film vidět. Jenom jsem kvůli tomu musel zdrhnout s kámošem z rehabky na celé odpoledne :) . Nevim jestli to zde musím vypisovat, protože vše už tady bylo řečeno(napsáno) takže jenom za sebe řeknu, že se mi to moc líbilo a určitě půjdu ještě minimálně 2x.Hudba výborná jenom teda návštěvnost je síla. Někdo tady psal, že na promítání bylo jenom 10 lidí. Za tolik lidí bych byl rád, na promítání kde jsem byl já bylo pouze 5 lidí pro ilustraci dodávám vyfocený sál asi minutu před začátkem promítání.
Obrázek
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Angelitos v 26 črc 2008 12:43

G.Logan píše:Včera jsem měl to štěstí, že jsem mohl konečně ten film vidět. Jenom jsem kvůli tomu musel zdrhnout s kámošem z rehabky na celé odpoledne :) . Nevim jestli to zde musím vypisovat, protože vše už tady bylo řečeno(napsáno) takže jenom za sebe řeknu, že se mi to moc líbilo a určitě půjdu ještě minimálně 2x.Hudba výborná jenom teda návštěvnost je síla. Někdo tady psal, že na promítání bylo jenom 10 lidí. Za tolik lidí bych byl rád, na promítání kde jsem byl já bylo pouze 5 lidí pro ilustraci dodávám vyfocený sál asi minutu před začátkem promítání.
Obrázek


Na jednu stranu je to strašně smutné, že tam bylo tak málo lidí, ale musím říct, že po 2x narvaném sále bych tohle fakt potřetí BRALA!!" už jsem i přemýšlela, že si pronajmu sál...ve kterém městě to bydlíš? že bych tam zašla :lol: :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod peta111 v 26 črc 2008 12:56

Nevím, jak u vás, ale v Ostravě bylo lidí docela dost tak kolem 60/70%.
Docela mě překvapila reakce jednoho chlápka kolem mě, jak říkal, že viděl jen pár ukázek na Youtube a že by to mohlo být dobré. :lol:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod XGirl v 26 črc 2008 13:00

Jak tu kdosi psal, že Scully do toho Muldera zatáhla a pak ho odrazovala, tak to mi taky přišlo trochu iracionální, dokonce i na Akta X :D Za ty roky už by ho mohla znát. J8 byla podruhé včera, i s rodičema a líbilo se jim to taky moc. Jen táta pronesl, že Gillian hodně zestárla :cry: , což si myslím, že není pravda, holt chlapi zrajou a ženský stárnou, jak nespravedlivé!!! :evil: Jsem nadšená ještě víc než poprvé, člověk si všimne detailů, které mu unikly a víc si ten film vychutná. Kino bylo plné tak ze dvou třetin, do konce titulků zůstalo osm fajnšmekrů, jestli je to takhle v každém sále, tak je v republice xphilů poměrně dost ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod nabaa v 26 črc 2008 13:41

XGirl píše:Jak tu kdosi psal, že Scully do toho Muldera zatáhla a pak ho odrazovala, tak to mi taky přišlo trochu iracionální, dokonce i na Akta X :D Za ty roky už by ho mohla znát. J8 byla podruhé včera, i s rodičema a líbilo se jim to taky moc. Jen táta pronesl, že Gillian hodně zestárla :cry: , což si myslím, že není pravda, holt chlapi zrajou a ženský stárnou, jak nespravedlivé!!! :evil: Jsem nadšená ještě víc než poprvé, člověk si všimne detailů, které mu unikly a víc si ten film vychutná. Kino bylo plné tak ze dvou třetin, do konce titulků zůstalo osm fajnšmekrů, jestli je to takhle v každém sále, tak je v republice xphilů poměrně dost ;)


Ehm...ten kdosi jsem byla já. 8-) :D
Tak s mamkou bych nešla, to je notorický spáč a je jí jedno, jestli spí před televizí, nebo před plátnem. :lol: V případě Gillian bych ani neřekla, že sedí do toho "Muži zrají, ženy stárnou" tvrzení. Mně přijde, že ona taky spíš dozrává. Na začátku seriálu to byla taková holčička, i když odvážná, ale v IWTB už je to světaznalá žena, která na věci nahlíží úplně jinak, ví, co chce a nebojí se otevřít pusu. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Luki v 26 črc 2008 15:23

XGirl píše:Jak tu kdosi psal, že Scully do toho Muldera zatáhla a pak ho odrazovala, tak to mi taky přišlo trochu iracionální, dokonce i na Akta X :D Za ty roky už by ho mohla znát. J8 byla podruhé včera, i s rodičema a líbilo se jim to taky moc. Jen táta pronesl, že Gillian hodně zestárla :cry: , což si myslím, že není pravda, holt chlapi zrajou a ženský stárnou, jak nespravedlivé!!! :evil: Jsem nadšená ještě víc než poprvé, člověk si všimne detailů, které mu unikly a víc si ten film vychutná. Kino bylo plné tak ze dvou třetin, do konce titulků zůstalo osm fajnšmekrů, jestli je to takhle v každém sále, tak je v republice xphilů poměrně dost ;)


Ona ho do toho zatáhla protože mu chtěla pomoci a aby se nemusel skrývat. Problém byl v tom že když už s případem pohnul tak to měl nechat jít a on.. nenechal :D Scully nechtěla mít s FBI nic společného a ona mu hlavně vyčítala to že se jí do toho snaží zatáhnout :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Xeninka v 26 črc 2008 15:42

Luki píše:Ona ho do toho zatáhla protože mu chtěla pomoci a aby se nemusel skrývat. Problém byl v tom že když už s případem pohnul tak to měl nechat jít a on.. nenechal :D Scully nechtěla mít s FBI nic společného a ona mu hlavně vyčítala to že se jí do toho snaží zatáhnout :).

Přesně tak, ona mu přeci v první řadě vůbec nemusela říkat, že FBI chce od něj pomoc. Ale chtěla, aby nebyl pořád v izolaci a když byla ta možnost, že proti němu stáhnou všechna obvinění tak by i byla sobecká kdyby mu nic neřekla.
Ovšem přišla mi maličko naivní, protože si asi myslela, že jim pomůže a vyřeší se to jednodušeji než jak se to ukázalo a to jí pak vadilo, to že Mulder se do toho zahryznul. Vadilo jí to, protože prostě toho všeho už měla dost za celý život - té temnoty a honění se za tím vším - a byla spokojená s tím, co měli nyní. Bohužel asi fakt nečekala, že se to takhle zvrhne a možná i jí samotnou překvapilo, jak jí to štvalo že je do toho Mulder tak zapálenej a do toho měla ty své obavy a pochyby, zda dělá dobře když léčí toho chlapce... Jistěže věděla, že to je to, co dělá Muldera Mulderem, všechno to honění nezvyklých věcí a vůbec vyšetřování, ale zřejmě tiše doufala, že po všech těch letech a po tom všem co zažili a ztratili už i on toho má dost...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod nabaa v 26 črc 2008 16:11

Luki, Xeninka: To je jasný. Nikdo nezpochybňuje její motivy, proč se rozhodla Mulderovi o tom říct, akorát jsme s XGirl poukazovaly na fakt, že po tolika letech spolupráce na Aktech X a 6ti letech soužití, navíc když věděla, jak je tvrdohlavý (kvůli tomu se do něj zamilovala, že), pak byla překvapená, pobouřená a naštvaná, že se do toho zakousl a chce ji u toho mít taky. Vždyť ho zná, mohla tušit, že to bude chtít dotáhnout až do konce a že jakmile ucítí závan paranormálna a neúplného vysvětlení, stane se z něj Monty pronásledující sýr. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Xeninka v 26 črc 2008 16:59

nabaa píše:...stane se z něj Monty pronásledující sýr. ;)

Výborně vystižené :) Podle mě to sice věděla že je to to co ho dělá Mulderem, ale možná si prostě myslela, že už ho to tolik nepřitahne nebo si myslela, že to bude něco jednoduchého a rychle vyřešeného a že Mulder si bude více cenit pohody a nehoněním se za něčím...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod XGirl v 26 črc 2008 18:15

S tím Montym to Nabaa vystihla krásně *thumbs up*! Když jsem viděla, jak mu Scully říká "write a book" a on se zatváří tak strašně zkroušeně, tak mi bylo líto jich obou - jí proto, že kvůli Mulderovi opustila svou nadějnou kariéru a musela změnit celý život a jeho proto, že nemůže být tím, čím od přírody je, aniž by Scullyové ublížil a dobře to ví. Stejně by mě těch šest let jejich skrývání se moc a moc zajímalo!!! ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod mona lisa v 27 črc 2008 22:02

Tu je ukazka rozhovoru s DD o scene na lodke:
‘‘It was a way that if this was going to be the last time we did it, it was Chris's way of how he wanted to leave the characters,'' Duchovny says.

‘‘If we get to do another, forget that - it was a vacation or a moment in time. Or if we don't - which is always a possibility - I found that moving and wonderful that would be the last time we see them and we turn and wave goodbye and that could be our last goodbye -- or the characters' last goodbye. I always felt that The X-Files as a movie franchise had real life in it.''
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Luki v 27 črc 2008 23:01

Tak jsem se vrátil a viděl jsem to potřetí. Ten film je čímdál tím lepší. Tenokrát jsem sebou vzal člověka, který Akta X nezná a líbilo se mu to :-). U scény s Bushem poznamenal "jediný mimozemšťan v celém filmu" :-D a krom filmu nevytknul nic, prý to bylo poutavé a napínavé. Strašně se mu líbil dvouhlavý pes a češka mezi těmi rusáky :D. Jen že prý čekal více nadpřirozena :).

Mne jeho názor docela překvapil, protože se na 99% filmů neshodneme :-)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod pitrysek v 27 črc 2008 23:15

Já jsem se taky předchvílí vrátila z kina a konečně jsem si všimla Chrise-zajímalo by mě, co to držel v ruce, vypadalo to jako nějaká malá váza na moč :lol: Jinak se mi film líbí čím dál víc, ještě půjdu jednou ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

PředchozíDalší

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron