ET online interview - Mulder s bradou

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

ET online interview - Mulder s bradou

Odeslatod mona lisa v 13 kvě 2008 18:55

Na xfilesnews.com je moznost si pozriet interview DD. Su tam aj male ukazky z filmu, ktore sme este nevideli:
1. Scullyova ide do Mulderova domu a lezerne sa opiera o dvere jeho kanclu. Vyzera pohodovo a mne osobne to nepripada, ze by boli odluceni od seba. Mulder ma bradu i vo vlasnom dome :?
2. Mulder v aute s s dvoma novymi agentmi a ma zase bradu :!: Vyzera akoby zartoval s agentkou Whitney.
Ale ako to, ze neskor uz bradu nema :?
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: ET online interview - Mulder s bradou

Odeslatod pitrysek v 13 kvě 2008 21:08

Tak tady byl někdo rychlejší, než já ;) Já jsem to hodila na Lapiduch o 15 minut později 8-)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: ET online interview - Mulder s bradou

Odeslatod kimberly v 06 čer 2008 20:25

Inak, moja kamoška hovorí, že Mulder s bradou vyzerá ako starý dedko, ale mne sa celkom páči.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: ET online interview - Mulder s bradou

Odeslatod mona lisa v 08 čer 2008 19:40

kimberly píše:Inak, moja kamoška hovorí, že Mulder s bradou vyzerá ako starý dedko, ale mne sa celkom páči.


Vyzera OTRASNE. Hroza. :evil: Ale zaujima ma, preco ju ma. Ak by ju nosil kvoli svojej ochrane, tak by ju mal pocas celeho filmu. Skor mi pripada, ze zije ako pustovnik, apaticky, je mu jedno ako vyzera, sam v starej chatrci. Az Scullyova a FBI ho "preberu".
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava


Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron