Obecné Teorie

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Re: Obecné Teorie

Odeslatod mona lisa v 16 dub 2008 15:34

Dnes sa na zahranicnych weboch objavilo mnozstvo interview ohladne filmu. V jednom clanku niekto, kto mal moznost navstivit Mulderov dom, opisuje ako to tam vyzera. Samotny Sponitz mu povedal, ze tu zije Mulder od 2002. To znamena, ze nebude bezdomovec :P Kancelaria vyzera ako v serialy, je tam udajne vsetko - plagat, ceruzky v strope, totalny bordel... A v jeho obyvacke je akvarko, udajne omnoho vacsie ako v serialy. A spalna je zariadena tak, ze ten co tam bol mal pocit, ze tam byva aj ZENA :o . V strede mala byt obrovska postel ;) , na stolikoch vazy a kvetiny a sviecky. Cely dom vraj posobil velmi utulne :)

V jednom interview na otazku, ci je scullyova inaksia ako bola v 2002, GA odpoveda :

Shock: How is Scully different from when we last saw her in the series finale?
Anderson: I think she's more relaxed and she's made some choices in her life that have allowed her to do what she most wants to do, and that has mellowed her a bit. She hasn't lost any of her determination and passion about things by any stretch. How she is in this film follows perfectly with where we last saw her and who she has always been.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod phoenix24 v 17 dub 2008 08:29

Moje teorie ohledně obsahu filmu? Nedávno jsem se koukala na E/E, a zaujala mě jedna scéna u Skindy v kanclu, kdy Krycek vysvětluje, co je vlastně Will zač - lidštější než člověk. Je tedy Bohem? Bohem, myslím jako příměr k supersoldier, že mohl vést odpor, stát se vůdcem zachránit lidstvo. V případě, že by padl do rukou emzákům, bylo by lidstvo ztraceno. A odrazím se od výše zmíněného. CC a FS se zmínili, že film bude s náboženskou tématikou. Moje teorie je, že se na scéně objeví chlapec(což se taky zatím zřejmě potvrdilo ;) ), ve stejném nebo přibližném věku jako by byl Will, se zvláštními schopnostmi, ,,božími", proto střet mezi dobrem(hodný kněz, který bude chtít chlapce ochránit) a zlem(zlý kněz, který bude chtít chlapce zneužít, tedy jeho schopnosti). Scully se bude distancovat - jednak proto, že to v ní vyvolá silné emoce(Will=chlapec) a jednak se bude bát té možnosti, co když je chlapec opravdu ,,Bohem"? Mulder se jako obvykle pustí do vyšetřování, bude pátrat po pravdě, ať je jákakoli.....Po nějaké době ovšem zjistí, že na to sám nestačí.... :lol: BTW připomeňme si epizodu Zjevení ze 3.série, tam byl námět podobný. Skutečně si myslím, že to bude inklinovat tímto směrem. A že uvidíme film, který, kdybychom pozorně sledovali XF, vlastně už známe.....možná :twisted: THE TRUTH IS OUT THERE!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Obecné Teorie

Odeslatod peta111 v 17 dub 2008 09:20

No, phoenix24, myslím, že máme podobnou myšlenku, co se obsahu filmu týče. Napsala jsi to skoro jako z mé hlavy :shock:
Jen bych ještě dodala, že Scully bude mít strach se vracet k nějakému vyšetřování a možná i nějakého citového zainteresování, rozhodla se, že teď už bude jen doktorkou a Mulder ji bude neustále prosit, aby mu pomohla. A ta víra v Boha, uzdravení nebo zázrak, jedno jak se tomu bude říkat, se bude vztahovat k tomu názvu - I WANT TO BELIEVE :!:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod phoenix24 v 17 dub 2008 09:29

peta111 píše:No, phoenix24, myslím, že máme podobnou myšlenku, co se obsahu filmu týče. Napsala jsi to skoro jako z mé hlavy :shock:
Jen bych ještě dodala, že Scully bude mít strach se vracet k nějakému vyšetřování a možná i nějakého citového zainteresování, rozhodla se, že teď už bude jen doktorkou a Mulder ji bude neustále prosit, aby mu pomohla. A ta víra v Boha, uzdravení nebo zázrak, jedno jak se tomu bude říkat, se bude vztahovat k tomu názvu - I WANT TO BELIEVE :!:


Ha, tak to mám radost, že nejsem zas až tak mimo, a že máme stejný náhled na věc :lol: A fakt si myslím, že se nemýlíme. Jinak postoj Scully je celkem pochopitelný - 9 let se pachtila za něčím, co stejně nemělo smysl, přišla o všechno, o co mohla přijít, a když je konečně relativně v klidu(možná ;) ), tak se najednou opět něco semele, a něco hodně osobního :roll:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Obecné Teorie

Odeslatod peta111 v 17 dub 2008 09:35

No, zase nevím, jestli bude až v takovém klidu. Spíš si bude chtít svůj život utřídit, a práce v nemocnici tomu bude jen nahrávat. A pak se objeví nějaký nemocný kluk a plno nových otázek a problém bude na obzoru. ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod phoenix24 v 17 dub 2008 09:41

peta111 píše:No, zase nevím, jestli bude až v takovém klidu. Spíš si bude chtít svůj život utřídit, a práce v nemocnici tomu bude jen nahrávat. A pak se objeví nějaký nemocný kluk a plno nových otázek a problém bude na obzoru. ;)


Myslela jsem v relativním klidu - v práci, a třeba i ve vztahu, jako, že skončilo honění emzáků, slizu a mutantů. Neříkám, že bude v klidu psychickém, pokud bude skutečně žít s Mulderem - kdo by byl, že? 8-) Jen jako, že už ví, co dělá, nemocnice, normální práce, tak to bylo míněno.
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Obecné Teorie

Odeslatod peta111 v 17 dub 2008 09:55

Bude mě hodně zajímat, jak scénaristi vyřeší jejich návrat do "normálního" života. Vzhledem k těm rozhovorům a byt (nebo dům) Muldera, ve kterém prý žije od roku 2002, to bude třeba ještě překvapivější než si třeba myslíme. (jak vše pokračovalo...) ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod phoenix24 v 17 dub 2008 09:59

peta111 píše:Bude mě hodně zajímat, jak scénaristi vyřeší jejich návrat do "normálního" života. Vzhledem k těm rozhovorům a byt (nebo dům) Muldera, ve kterém prý žije od roku 2002, to bude třeba ještě překvapivější než si třeba myslíme. (jak vše pokračovalo...) ;)


Kde je ten popis Mulderova domu? Jsem ho zřejmě nějak přešla :oops: Chyba, chyba.....No, pokud mají MS společný dům, viděla bych to následovně - Muldere, sklep je tvůj, a vršek můj :lol:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Obecné Teorie

Odeslatod peta111 v 17 dub 2008 10:17

Tak článek http://www.xfilesnews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=282&Itemid=32.
Jinak každopádně to bude někde ve sklepě,kde už je Mulder zvyklý :D
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod phoenix24 v 17 dub 2008 10:24

peta111 píše:Tak článek http://www.xfilesnews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=282&Itemid=32.
Jinak každopádně to bude někde ve sklepě,kde už je Mulder zvyklý :D


Už jsem si to přečetla, že by?????? Ta ložnice byla definitvně dámská.....ha, Mulder bude spát v obýváku na gauči, jak je zvyklý a Dana v ložnici, tak je zase zvyklá ona :lol:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Obecné Teorie

Odeslatod peta111 v 17 dub 2008 10:26

A potkají se u ledničky a v koupelně :D
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod XGirl v 17 dub 2008 10:30

Náhodou, oddělené spaní má svoje kouzlo ;) Taky nevěřím podle popisu tomu, že by v tom bytečku Mulder žil sám. Na to je moc velkej bordelář, aby měl takhle dokonalou ložnici. Leda, že by do ní vůbec nechodil jak u sebe ve starém bytě :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Obecné Teorie

Odeslatod peta111 v 17 dub 2008 10:41

Tak mě jen napadla myšlenka - vzpomínáte na tu scénu s tím polibkem, třeba to bylo celé zincenované, ale to jediné, co mohlo být pravé, byl ten dům? Co :?:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod phoenix24 v 17 dub 2008 10:45

XGirl píše:Náhodou, oddělené spaní má svoje kouzlo ;) Taky nevěřím podle popisu tomu, že by v tom bytečku Mulder žil sám. Na to je moc velkej bordelář, aby měl takhle dokonalou ložnici. Leda, že by do ní vůbec nechodil jak u sebe ve starém bytě :lol:

No jo, jenže ve starém bytě jeho ložnice vypadala jako po výbuchu, bylo tam narvaný úúúúúúúplně všechno, tohle spíš vypadá, že si tu ložnici NĚKDO sakramentsky chrání..... :twisted:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Obecné Teorie

Odeslatod phoenix24 v 17 dub 2008 10:46

peta111 píše:Tak mě jen napadla myšlenka - vzpomínáte na tu scénu s tím polibkem, třeba to bylo celé zincenované, ale to jediné, co mohlo být pravé, byl ten dům? Co :?:

Myslíš? Že bychom byli až tak mateni? Do takové míry? Je to možné, ale kdyby to byla fake kiss, nevím, zda by se oba vydrželi tvářit tak tragicky..... :roll: Možné je samozřejmě všechno.....
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Obecné Teorie

Odeslatod XGirl v 17 dub 2008 10:49

Já pořád v nějakou tu shippy scénu věřím ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Obecné Teorie

Odeslatod peta111 v 17 dub 2008 10:53

XGirl píše:Já pořád v nějakou tu shippy scénu věřím ;)


Ta tam bude, to jasné, ale happyend, nevím, nevím? Ale zase nic tragického taky nevěřím.

A IMHO třeba Scully naučila Muldera za těch 6 let konečně uklízet :lol:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod XGirl v 17 dub 2008 10:57

Tak to by byl nadlidskej úkol...ani jeho kancelář nevypadá jako z výstavy v Hornbachu...i když moje shipperské mozkové závity napadají různé možnosti systému trestů a odměn, tak účinnost v případě Muldera :D :D :D nevím nevím
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Obecné Teorie

Odeslatod mona lisa v 17 dub 2008 12:11

Mne sa zda divne, ze je v dome iba Mulderova pracovna. Urcite ju pouziva iba on, neverim, ze by Scullyova zniesla takyto svincik v jej dome :x .
Chudera Dana zase nema ani len svoj stol :lol:
Zeby sa zdrziavala iba na tej "King size bed" :? :?: A cakala na svojho drahouska az skonci v tej svojej kutici nazvanej "office" a prisiel si aj trochu uzit? Tie kvety a sviecky v spalni by na nu aj ukazovali ;)
No teda, ten Mulder ma ale doma servis :lol: :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod phoenix24 v 19 dub 2008 11:51

mona lisa píše:Mne sa zda divne, ze je v dome iba Mulderova pracovna. Urcite ju pouziva iba on, neverim, ze by Scullyova zniesla takyto svincik v jej dome :x .
Chudera Dana zase nema ani len svoj stol :lol:
Zeby sa zdrziavala iba na tej "King size bed" :? :?: A cakala na svojho drahouska az skonci v tej svojej kutici nazvanej "office" a prisiel si aj trochu uzit? Tie kvety a sviecky v spalni by na nu aj ukazovali ;)
No teda, ten Mulder ma ale doma servis :lol: :lol:


Každý má svůj prostor, to není na škodu :P A Muldy ví, že ten jeho svinčík nesmí překročit červenou výstražnou čáru, která je vyznačena na cestě do ložnice(ovšem, ještě předtím jsou dvě modré - polovýstražné, aby si uvědomil, že přes tu červenou vlak nejede!) :lol:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron