Obecné Teorie

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Re: Obecné Teorie

Odeslatod Xeninka v 13 dub 2008 16:05

Tak hlavně okolo filmů no :) vypadá to, jako kdyby na to měl nějakou úchylku, prostě aby alespoň část filmu byla na sněhu, prostě se sněhem :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Obecné Teorie

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 16:06

Chce si to vynahradit kedze v seriali sneh skoro nebol :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Obecné Teorie

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 16:07

No osobně mi to rozhodně nevadí, v Aktech X ho bylo máálo :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Obecné Teorie

Odeslatod mona lisa v 13 dub 2008 18:26

Mulder urcite nebude v FBI. V kazdej scene, ktora dosial bola zverejnena bol obleceny neformalne - tmave tricko s dlhym rukavom, sportova bunda...A Scullyova taktiez.
Ale je pravdou, ze obaja sa volne pohybuju a pritomnost FBI im nevadi.
Ja typujem ako moznost, ze ich FBI - Skinner, al. Kersh dali do niecoho ako program na ochranu svetkov. Nova identita. Takze Scullyova moze pracovat v nemocnici, pretoze k tomu potrebuje certifikaty o vzdelani a ine veci.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 10:11

Nemůžu si pomoct, já si od začátku myslím, že je FBI požádá o pomoc s nějakým zamotaným případem pro Akta X. Coby experty s mnohaletou zkušeností, jako nezávislé poradce. A jen tak bokem řekne Mulderovi třeba Skinner, že když se jim to podaří vyřešit, budou se moci vrátit do FBI a Mulderovy hříchy se smetou ze stolu. Scully bude pochopitelně proti, ale Mulder se rozhodne že do toho půjde - přece jen by asi rád očistil svoje jméno a získal Akta X zpátky, ne? Co se stane dál je otázka, třeba se Muldy opravdu (zase) někam ztratí a Scully se bude muset k týmu přidat a zachránit mu (už zase) zadek :)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Obecné Teorie

Odeslatod Luki v 14 dub 2008 10:13

XGirl píše:Nemůžu si pomoct, já si od začátku myslím, že je FBI požádá o pomoc s nějakým zamotaným případem pro Akta X. Coby experty s mnohaletou zkušeností, jako nezávislé poradce. A jen tak bokem řekne Mulderovi třeba Skinner, že když se jim to podaří vyřešit, budou se moci vrátit do FBI a Mulderovy hříchy se smetou ze stolu. Scully bude pochopitelně proti, ale Mulder se rozhodne že do toho půjde - přece jen by asi rád očistil svoje jméno a získal Akta X zpátky, ne? Co se stane dál je otázka, třeba se Muldy opravdu (zase) někam ztratí a Scully se bude muset k týmu přidat a zachránit mu (už zase) zadek :)


No tak nevím nevím ale pochybuju že po The Truth má Skinner v FBI (pokud tam vůbec je) takové pravomoce aby "smazal" trest smrti :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Obecné Teorie

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 10:24

Tohle už je hodně divoké, ale co když ten nešťastník, o kterého v případu půjde bude dejme tomu nějaký vlivný politik, nebo někdo z FBI, kdo je výš než náš známý Skinda? Já bych se myšlenky na jejich návrat do FBI nevzdávala :geek:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Obecné Teorie

Odeslatod Krycek v 14 dub 2008 10:27

XGirl píše:Nemůžu si pomoct, já si od začátku myslím, že je FBI požádá o pomoc s nějakým zamotaným případem pro Akta X. Coby experty s mnohaletou zkušeností, jako nezávislé poradce. A jen tak bokem řekne Mulderovi třeba Skinner, že když se jim to podaří vyřešit, budou se moci vrátit do FBI a Mulderovy hříchy se smetou ze stolu. Scully bude pochopitelně proti, ale Mulder se rozhodne že do toho půjde - přece jen by asi rád očistil svoje jméno a získal Akta X zpátky, ne? Co se stane dál je otázka, třeba se Muldy opravdu (zase) někam ztratí a Scully se bude muset k týmu přidat a zachránit mu (už zase) zadek :)


Tohle by se mi docela líbilo... A celý druhý film by mohl skončit např. v okamžiku, kdy Mulder opět zasedne za stůl ve své pracovně, nebo znovu vylepí svůj 'I Want to Believe' plakát... ;)

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Obecné Teorie

Odeslatod Xeninka v 14 dub 2008 10:27

No nešťastník... Zatím to dle všeho vypadá, že tam bude nějaké smrtelně nemocné děcko minimálně...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Obecné Teorie

Odeslatod peta111 v 14 dub 2008 10:32

admin píše:
XGirl píše:Nemůžu si pomoct, já si od začátku myslím, že je FBI požádá o pomoc s nějakým zamotaným případem pro Akta X. Coby experty s mnohaletou zkušeností, jako nezávislé poradce. A jen tak bokem řekne Mulderovi třeba Skinner, že když se jim to podaří vyřešit, budou se moci vrátit do FBI a Mulderovy hříchy se smetou ze stolu. Scully bude pochopitelně proti, ale Mulder se rozhodne že do toho půjde - přece jen by asi rád očistil svoje jméno a získal Akta X zpátky, ne? Co se stane dál je otázka, třeba se Muldy opravdu (zase) někam ztratí a Scully se bude muset k týmu přidat a zachránit mu (už zase) zadek :)


Tohle by se mi docela líbilo... A celý druhý film by mohl skončit např. v okamžiku, kdy Mulder opět zasedne za stůl ve své pracovně, nebo znovu vylepí svůj 'I Want to Believe' plakát... ;)

Obrázek


Třeba zasedne do své kanceláře i s plakátkem, získá své Akta X, ale bude sám, bez Scully...
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 10:36

To by mi tam ale zase pak nesedělo to, že ho Scully bude hledat a bojovat za něj, že by se pak rozešli se mi prostě do filmu nehodí - naprosté minimum amerických filmů končí takovýmhle rozchodem a otevřeným koncem...a pořád věřím tomu, že se Chris bude snažit nalákat fanoušky právě na vztah Mulder/Scully, jakkoli se děsím, že to přeženou s nějakou postelovou scénou...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Obecné Teorie

Odeslatod Luki v 14 dub 2008 10:40

Já u žje zpátky v FBI nechci! :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Obecné Teorie

Odeslatod MrSmith v 14 dub 2008 10:43

Rovnaky nazor. Ruky prec od FBI! :) To by vobec nebolo ono keby sa po tom vsetkom mohli zase vratit.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Obecné Teorie

Odeslatod Luki v 14 dub 2008 10:44

MrSmith píše:Rovnaky nazor. Ruky prec od FBI! :) To by vobec nebolo ono keby sa po tom vsetkom mohli zase vratit.


Přesně, nejen že by to z 99% nebylo realistické ale úplně by do prázdna vyšuměly poslední dvě série.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Obecné Teorie

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 10:58

No jo, jenže jak to pak vysvětlí ve filmu pro lidi, co devítku neviděli (např. 99 % obyvatel ČR), že už agenti u FBI nejsou? Jsem na to zvědavá, jak se jim to všechno podaří, i když on si s tím Chris určitě poradí na výbornou.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Obecné Teorie

Odeslatod mona lisa v 14 dub 2008 11:34

XGirl píše:No jo, jenže jak to pak vysvětlí ve filmu pro lidi, co devítku neviděli (např. 99 % obyvatel ČR), že už agenti u FBI nejsou? Jsem na to zvědavá, jak se jim to všechno podaří, i když on si s tím Chris určitě poradí na výbornou.


na nejakom zahranicnom fore som citala. ze na zaciatku filmu bude rolovanie s textom, ako bolo v Star Wars. :shock: A tam by malo byt vysvetlenie pre novych divakov. Ale ja dufam, ze to je iba zart :x
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod peta111 v 14 dub 2008 11:43

Tak to bych moc nečekala. Jen si to představte, sedneme do kina a nejdříve budeme číst dlouhatánský text o tom, co Mulder a Scully dělali posledních 6 let, ... Vysvětlení, proč už nejsou u FBI, kde je Will, proč se ukrývali....absolutní blbost.
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Obecné Teorie

Odeslatod Xeninka v 14 dub 2008 11:44

mona lisa píše:na nejakom zahranicnom fore som citala. ze na zaciatku filmu bude rolovanie s textom, ako bolo v Star Wars. :shock: A tam by malo byt vysvetlenie pre novych divakov. Ale ja dufam, ze to je iba zart :x

Také jsem to někde četla, ale jenom jsem nad tím mávla rukou (raději) a nechala to plavat a vůbec to nepřipouštim že by to takhle vyřešili...
Co se týká poslední sezóny a toho že nebyla u nás - to asi nikoho nezajímá, obzvláště ne tvůrce, zda někde viděli všechno či polovinu... Prostě to točí v návaznosti na to, co bylo předtím...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Obecné Teorie

Odeslatod Luki v 14 dub 2008 12:38

Xeninka píše:
mona lisa píše:na nejakom zahranicnom fore som citala. ze na zaciatku filmu bude rolovanie s textom, ako bolo v Star Wars. :shock: A tam by malo byt vysvetlenie pre novych divakov. Ale ja dufam, ze to je iba zart :x

Také jsem to někde četla, ale jenom jsem nad tím mávla rukou (raději) a nechala to plavat a vůbec to nepřipouštim že by to takhle vyřešili...
Co se týká poslední sezóny a toho že nebyla u nás - to asi nikoho nezajímá, obzvláště ne tvůrce, zda někde viděli všechno či polovinu... Prostě to točí v návaznosti na to, co bylo předtím...


No tak tohle se ani nedá brát vážně že ano ;)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Obecné Teorie

Odeslatod KayTee v 14 dub 2008 16:30

Se divím, že tady ještě nikoho nenapadlo, že by mohli být třeba u CIA :-D

Samozřejmě žertuju :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

PředchozíDalší

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron