Vase prvni dojmy?

První celovečerní film Akta X měl premiéru v roce 1998. Jak se Vám líbil?

Moderátor: Luki

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod xloverin v 09 zář 2008 14:38

KayTee píše:
xloverin píše:Juuuj, ja som na FTF bola iba raz, ale zato dennikove zapisky mam o jednotlivych epizodach :-) ale VELMI strucne :-)


To já mám v jednom svém starém deníčku pasáž: Nenávidím svojí matku! Kvůli trojce z dějepisu se nemůžu večer koukat na Akta X!!! První díl, který neuvidím!! Fakt nevím, co budu dělat!!! A bla bla a další zápisek po týdnu: Tak dneska už jsem se koukala. V minulém díle Scullyová zjistila, že má rakovinu a teď Mulderovi řekla, že bude bojovat. Bylo to tak dojemné. Jsem ráda, že už se můžu zase koukat, ale to, že jsem neviděla minulý díl mě pořád mrzí a pořád se na mámu zlobím!! :lol: :lol: :lol:

Bylo mi asi 13 :-D


Roztomile :-D Ja sa tiez pamatam, ze raz mi mama zrusila akty x ale kvoli sutazi Miss ci co, ze ona chce to pozerat. Tiez som nadavala, takze asi v polke programu bola nutena prepnut na akty x :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod yscully v 09 zář 2008 15:10

xloverin píše:
KayTee píše:To já mám v jednom svém starém deníčku pasáž: Nenávidím svojí matku! Kvůli trojce z dějepisu se nemůžu večer koukat na Akta X!!! První díl, který neuvidím!! Fakt nevím, co budu dělat!!! A bla bla a další zápisek po týdnu: Tak dneska už jsem se koukala. V minulém díle Scullyová zjistila, že má rakovinu a teď Mulderovi řekla, že bude bojovat. Bylo to tak dojemné. Jsem ráda, že už se můžu zase koukat, ale to, že jsem neviděla minulý díl mě pořád mrzí a pořád se na mámu zlobím!! :lol: :lol: :lol:

Bylo mi asi 13 :-D


Roztomile :-D Ja sa tiez pamatam, ze raz mi mama zrusila akty x ale kvoli sutazi Miss ci co, ze ona chce to pozerat. Tiez som nadavala, takze asi v polke programu bola nutena prepnut na akty x :-D


Jo, vzpomínám si, že to svýho času byl ten nejhorší trest, co jsem mohla dostat. A jak jsem všecko přijímala s klidem, tak při sdělení, že dneska se nebudu dívat na Akta X (ať už z jakýhokoliv důvodu - to víte, doma byla "jenom" jedna televize, tak když si tata postavil hlavu, že dneska se chce dívat na něco jinýho, tak to občas nešlo), tak jsem byla schopná ve svých třinácti nebo kolika letech zuřit a brečet a vztekat se a trucovat - pokud si dobře pamatuju, tak kvůli ničemu jinýmu jsem se takhle mimo kontrolu nedostávala, to jsem maximálně hodila nějakým xichtem, zalezla jsem a myslela jsem si něco o blbcích. Prostě mě měli v hrsti, těch pár měsíců, co je dávali, jsem se chovala tak, aby neměli důvod mně tohle zatrhnout :D
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod KayTee v 09 zář 2008 17:59

Stejně to jsou krásné vzpomínky.. padla na mě nostalgie .. :geek:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod haci v 10 zář 2008 10:05

nabaa píše:
KayTee píše:nabaa - grrr..nebuď labuť :lol: slibuju, že se nebudeme smát :lol: :lol: Já už jsem taky na lapu uveřejnila hlouposti ze základky..stupidní psaníčka o tom, jak já jsem Scully a kámoška Mulder a co všechno spolu děláme :-D :-D A nechodím kanálama :-D


Já nemůžu. Mám úplnej psychickej blok. Když se o to pokusím, vůbec se mi nehýbou prsty. :?


Tak jo, mám to kousek, tak ti je přijedu rozhýbat... ;) Opravdu máš pocit, že nás ještě něčím můžeš překvapit? Hoď to sem prosíííííím. I za holky slibuji, že tě budeme mít pořád stejně rády a nebudeme se za tebe ani trochu stydět. ;) PROSÍÍÍÍÍÍM !!!!!!
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod petrazelva v 30 zář 2008 23:42

Tak to se muím kouknout doma, jestli já něco v deníčku mám. Jsem sama zvědavá.. no, napřed musím najít vstupenku, abych věděla, kdy že to tak zhruba bylo, cha to bude sranda. Ale tenkrát mě to myslím ještě tak moc nebralo, no uvidíme.

Nabaa: hej, my se ti fakt nebudem smát! Poděl se s náma!!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod petrazelva v 02 říj 2008 17:06

Hm, tak jsem zjistila, že v 10 letech jsem teda byla pěknej looser. Pátrala jsem pátrala a našla vstupenku z kina ze 7.11.1998 a svůj první deníček jsem začala psát přesně o 4 dny později a ani zmínka!! Místo toho tam píšu, že se koukám na JAG. Hm. Tak teda nic nebude :(
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod xloverin v 02 říj 2008 17:21

Ale aspon mas vstupenku :-) Ja som bola presvedcena, ze som svoju dakde vyhodila, ale nie, je pekne vlepena do mojho xfiles zositka :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod MrSmith v 02 říj 2008 18:46

xloverin píše:Ale aspon mas vstupenku :-) Ja som bola presvedcena, ze som svoju dakde vyhodila, ale nie, je pekne vlepena do mojho xfiles zositka :-D

xfiles zositok, ake milee :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod haci v 06 říj 2008 10:28

petrazelva píše:Hm, tak jsem zjistila, že v 10 letech jsem teda byla pěknej looser. Pátrala jsem pátrala a našla vstupenku z kina ze 7.11.1998 a svůj první deníček jsem začala psát přesně o 4 dny později a ani zmínka!! Místo toho tam píšu, že se koukám na JAG. Hm. Tak teda nic nebude :(


Tak sem hoď aspoň tu vstupenku!
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Luki v 06 říj 2008 10:50

Já měl ještě donedávna všechny vstupenky do kina... od úplně prvního filmu, který jsem viděl v kině až po druhá Akta X. Naneštěstí většina z nich byla už nečitelná :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Deshy v 07 říj 2008 11:09

yscully píše:
xloverin píše:
KayTee píše:To já mám v jednom svém starém deníčku pasáž: Nenávidím svojí matku! Kvůli trojce z dějepisu se nemůžu večer koukat na Akta X!!! První díl, který neuvidím!! Fakt nevím, co budu dělat!!! A bla bla a další zápisek po týdnu: Tak dneska už jsem se koukala. V minulém díle Scullyová zjistila, že má rakovinu a teď Mulderovi řekla, že bude bojovat. Bylo to tak dojemné. Jsem ráda, že už se můžu zase koukat, ale to, že jsem neviděla minulý díl mě pořád mrzí a pořád se na mámu zlobím!! :lol: :lol: :lol:

Bylo mi asi 13 :-D


Roztomile :-D Ja sa tiez pamatam, ze raz mi mama zrusila akty x ale kvoli sutazi Miss ci co, ze ona chce to pozerat. Tiez som nadavala, takze asi v polke programu bola nutena prepnut na akty x :-D


Jo, vzpomínám si, že to svýho času byl ten nejhorší trest, co jsem mohla dostat. A jak jsem všecko přijímala s klidem, tak při sdělení, že dneska se nebudu dívat na Akta X (ať už z jakýhokoliv důvodu - to víte, doma byla "jenom" jedna televize, tak když si tata postavil hlavu, že dneska se chce dívat na něco jinýho, tak to občas nešlo), tak jsem byla schopná ve svých třinácti nebo kolika letech zuřit a brečet a vztekat se a trucovat - pokud si dobře pamatuju, tak kvůli ničemu jinýmu jsem se takhle mimo kontrolu nedostávala, to jsem maximálně hodila nějakým xichtem, zalezla jsem a myslela jsem si něco o blbcích. Prostě mě měli v hrsti, těch pár měsíců, co je dávali, jsem se chovala tak, aby neměli důvod mně tohle zatrhnout :D


Jako kdybych tohle psala já. Jen s tím rozdílem, že jsem žádný deníček neměla. Naši měli tu nepříjemnou vlastnost, že považovali za správné mi občas prolézt věci.... :evil:
Deshy
 
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2008 10:46
Bydliště: Brno

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod petrazelva v 07 říj 2008 11:37

haci píše:Tak sem hoď aspoň tu vstupenku!


:) Jo, klidně, doma ji nafotím :) Akorát, že je z Duhy, takže člověk ani nepozná, na co vlastně je :lol:
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod haci v 08 říj 2008 11:26

petrazelva píše:
haci píše:Tak sem hoď aspoň tu vstupenku!


:) Jo, klidně, doma ji nafotím :) Akorát, že je z Duhy, takže člověk ani nepozná, na co vlastně je :lol:


Hm, tak to ti asi budeme muset věřit. :cry: Nemohla jsi na to jít do "normálního" kina? ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod petrazelva v 08 říj 2008 19:37

Prosimtě, tenkrát by mě samotnou nepustili a hlavně večer už k nám do pampy nic nejede.. Takže jak jsem už myslím psala, tak dlouho sem prudila až se ségra s budoucím švagrem smilovali a vzali mě do trojky.. Teda vlastně do Duhy. Jsme měli vůbec štěstí, že to ještě hráli!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod petrazelva v 14 říj 2008 23:47

Tak tady to máte, ale budete muset věřit ;)

Ty neoznačené jsou historické z Duhy z FTF, zbytek (aby tam nebyly tak osamocené) z IWTB - z Berlína a z Olmika 8-)

Obrázek
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod haci v 15 říj 2008 13:31

petrazelva píše:Tak tady to máte, ale budete muset věřit ;)

Ty neoznačené jsou historické z Duhy z FTF, zbytek (aby tam nebyly tak osamocené) z IWTB - z Berlína a z Olmika 8-)


Pěkné, pěkné, zakládáš si sbírku. Jen doufám, že se ti bude rozrůstat jak se budou točit další a další pokračování. ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod petrazelva v 15 říj 2008 18:01

To já taky doufám!! ;)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 16:52

KayTee píše:To já mám v jednom svém starém deníčku pasáž: Nenávidím svojí matku! Kvůli trojce z dějepisu se nemůžu večer koukat na Akta X!!!


LOL, koukám, že nejsem sama, kdo si psal deníček a ten se hemžil Akty X :) Já když si vzpomenu, jak jsem s v něm vždcky těšila na čtvrtek (později úterý), kdy XF budou dávat, a ty zápisky potom :D :D Někde to budu muset vyhrabat a přečíst si to, určitě se hodně zasměju a pěkně se poráchám v té nostalgii ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod KayTee v 22 led 2009 17:28

XGirl píše:
KayTee píše:To já mám v jednom svém starém deníčku pasáž: Nenávidím svojí matku! Kvůli trojce z dějepisu se nemůžu večer koukat na Akta X!!!


LOL, koukám, že nejsem sama, kdo si psal deníček a ten se hemžil Akty X :) Já když si vzpomenu, jak jsem s v něm vždcky těšila na čtvrtek (později úterý), kdy XF budou dávat, a ty zápisky potom :D :D Někde to budu muset vyhrabat a přečíst si to, určitě se hodně zasměju a pěkně se poráchám v té nostalgii ;)


Jojo, já tam mám občas i obsahy jednotlivých epizod..nebo třeba poznámku, že se Mulder dotknul Scully..nebo že se na ni hezky podíval.. ježiš.. nejhorší je, že jsem z toho asi nevyrostla :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 18:01

KayTee píše:Jojo, já tam mám občas i obsahy jednotlivých epizod..nebo třeba poznámku, že se Mulder dotknul Scully..nebo že se na ni hezky podíval.. ježiš.. nejhorší je, že jsem z toho asi nevyrostla :-D


Přesně, pamatuju si, jak jsem byla odrovnaná, když jsem poprvé viděla Colony, kde na konci Mulder málem umřel a Scullyová ho hladila po vlasech a věnovala mu ten snad nejširší úsměv, co se v seriálu objevil... :D Jo jo, je to krásná nostalgie...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

PředchozíDalší

Zpět na První film (1998)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník