Vase prvni dojmy?

První celovečerní film Akta X měl premiéru v roce 1998. Jak se Vám líbil?

Moderátor: Luki

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 17:10

Luki píše:
nabaa píše:Kromě mě, neb já jsem na pitevnu zvyklá a ráda tam trávím volné chvíle. :D


Ráda pracuješ s lidma jo? :D


Musím,nedá se nic dělat. Bude to mým osudem. :lol: Ale i když pitvání je fajn,dávám přednost živým. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod mona lisa v 13 dub 2008 18:51

Ja som film videla v kine trikrat - raz v septembri 1998 ako premieru, potom dvakrat na jar 1999. Najlepsia scena pre mna - utekaju z budovy kde je bomba a Mulderovi sa nieco nezda a chce sa vratit. Scullyova ho taha a krici - utejme! Ledva sadnu do auta - bum!
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 19:30

Ja som to v kine nevidel skoda :? az v TV. Ale uzival som si to ako maly chlapec.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 20:16

MrSmith píše:Ja som to v kine nevidel skoda :? az v TV. Ale uzival som si to ako maly chlapec.


Hlavně že ses bavil :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod terentule v 13 dub 2008 20:43

MrSmith píše:Ja som to v kine nevidel skoda :? az v TV. Ale uzival som si to ako maly chlapec.

Nápodobně, v době kdy to bylo v kinech by mě na to ani nepustili :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod terentule v 13 dub 2008 20:44

Aspoň, že teď budu mít příležitost zajít si na hezky aspoň jednou do kina a pořádně to vychutnat :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:51

terentule píše:Aspoň, že teď budu mít příležitost zajít si na hezky aspoň jednou do kina a pořádně to vychutnat :D

Hovoris mi z duse :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod monkax v 15 dub 2008 17:33

Na prvním filmu jsem v kině nebyla, viděla jsem ho až v TV. Druhý si ale uniknout nenechám. Mě se líbila scénka na chodbě, křičela jsem:"Pusa, pusa" a pak Scully píchne ta včela. Když se na to dívám znovu, tak si po každé říkám:"Proč Mulder aspon jednou tu včelu nepředběhne a nedá Scullyové pusu." Skoro už to tehdy byla pusa.....a zase nic :!:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod pitrysek v 15 dub 2008 17:56

Film se mi líbil moc a pořád se mi líbí, v kině jsem na něm sice nebyla, ale teť ho mám doma a do měsíce si ho dvakrát pouštim... ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod G.Logan v 15 dub 2008 21:18

Tento film jsem poprve videl v kině a musim se přiznat , že díky tomuto filmu jsem zcela propadl sci-fi ...... vlastne od té doby na nic jiného než sci-fi nekoukám :D
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod XGirl v 17 dub 2008 10:38

Já jsem na tom byla v kině u nás ve Třebové - takový obyčejný spíš menší kino, teď s těším, že druhý film uvidím na pořádně velkém plátně! A půjdu víckrát, na tom prvním filmu jsem byla dvakrát, Mulder a Scully "ve větším" se mi líbili moc, navíc bych řekla že díky filmu se pak i trochu změnil styl jejích oblékání, hlavně Gillian začali konečně oblékat do upnutějších a hezčích věcí, Mulder zahodil svoje strakaté kravaty.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod phoenix24 v 18 dub 2008 09:56

Já jsem na filmu byla v New Yorku, byla jsem tam asi 14 dnů po premiéře, a jelikož mě otec zlil omylem vařícím kafem, tak filmový zážitek byl můj. Obcházela jsem zmíněné theatre jak hladový slintající pes, tváře a packy jsem měla připláclé na reklamní výlohy, kde se čnily obrovské MS plakáty - hlavně ten, jak M táhne S v Antarktidě, jak utíkají - a jen jsem vnímala můj zrychlený nedočkavý dech, který rosil sklo výlohy. Pro jistotu jsme tam stáli hodinu předem, co kdyby bylo narváno, že? Otec nervní, já rozrušená. Dveře se rozlétli dokořán, vtrhla jsem dovnitř, u kasy jsem byla první. ,,2 lístky, prosím, na akta X!" hlaholila jsem na celé kolo. Nevzrušivá američanka naprosto nechápala mé vzrušení, ten prvotní okamžik, prvotní třes, i vědomí toho, že ze svých kamarádů jsem zřejmě byla první, kdo TEN film uvidí, mě změnil v normálního maníka s jiskrou v oku a růžolícími tvářemi. Netrpělivě jsem poskakovala před ztemnělým sálem, žmoulaje lístky v ruce. Přišoural se otec se znuděným výrazem a jal se dotazovat skutečně v ten okamžik naprosto nedůležitých informací(kde jsou záchody, kdy to začne, v kolik to skončí, kde maj kukuřici, kde maj bonbony, kde je cola, je to lehká cola, proč je tam led, kde je brčko atd.). A pak přišla hodina H. Film začal. Roztála jsem. Začala jsem se přiblbe usmívat. Otec do mě stále něco hučel. Nevnímala jsem ho. Byla jsem TAM, na TOM filmu. Všechno mi bylo jedno. Nevnímala jsem jediné řečené slovo. Jako v mrákotách jsem sledovala scénu v hale. Pak jsem zařvala zkur*ená včela!Otec vedle mě se lek. Zaskočil mu popcorn. Plácala jsem ho do zad. Zklidnění přišlo až na Antarktidě. Při závěrečné scéně jsem slzela dojetím. Film skončil. Při odchodu z kina jsem se zalykala nadšením. Otec měl další dotaz. O čem to vlastně bylo? A já slastně odpověděla: Já ani nevím, ale MaS si málem dali HUDLANA!!!!!!!!!!!!!!!!§Juchůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Tím film nijak neznevažuji, zbožňuju ho, ale první promítání jsem nebyla schopná vnímat jinak, než jak je výše popsané. Chápejte! :oops:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Luki v 18 dub 2008 11:09

phoenix24@ já tě miluju :lol: . Tohle je ten nejgeniálnější popis zážitku sledování prvního filmu! :lol: :lol:

Oproti tomu to moje pobíhání po polích u babičky a očekávání, kdy že se objeví naši aby mne odvezli domů a po cestě mne vysadili u kina abych mohl vidět Akta X, je jen ubohá předehra :oops: :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod MrSmith v 18 dub 2008 20:52

Phoenix: Tie tvoje prispevky to je nieco neuveritelne :). Uzas. Velky zazitok to citat :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod phoenix24 v 19 dub 2008 11:42

Luki a MrSmith: Díky, úplně se červenám :oops:

Ale sledování XF u babičky v polích musel bejt taky zážitek! Sem s ním! :lol:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Angelitos v 19 dub 2008 16:00

phoenix24 píše:Já jsem na filmu byla v New Yorku

Jaktooooooo že v New Yorku? Kolik Ti bylo let? Já jsem ještě lítala ve štramplích:)
Já jsem teda viděla první film jen v televizi, líbil se mi, ale nějak extra jsem to neprožívala, ani jsem nevěděla, o čem ten seriál byl :(
Jinak phoenix tiše závidím:)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod peta111 v 19 dub 2008 16:51

TAk zážitek od phoenix mě naprosto dostal. :lol: Skvěle to popsala, úplně to vidím, jak se to muselo odehrát :lol: :lol:
Já jsem první film viděla v kině v Ostravě, byla jsem se ségrou a po filmu jsem ji musela vyprávět celou zápletku, protože to prý vůbec nepochopila, o čem to vlastně bylo a celý její zažitek byl, proč se M a S jako nepolíbili. Ale to už tak holt bývá, že to nikoho nikdy nenadchne... :(
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod nabaa v 19 dub 2008 17:13

Jak to, že phoenix ještě nemá na Kultu povídku? S takovým talentem by to bylo minimálně na Pullizera, možná i na Nobelovku. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod phoenix24 v 20 dub 2008 19:54

Teda děkuji všem čtenářům, jsem rudá až bůhví kde ;)

Angelitos: Byla jsem tram s tatíkem, překládala jsem a bylo mi 16 :P

A na nějakou povídku se tedy vrhnu, ale nejsem si moc jistá v kramflecích :oops:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod mona lisa v 20 dub 2008 22:26

Ja som prvykrat na film isla rovno z labakov - film bol o 17.00. A po piatich hodinach v dobre zasmradenom labaku ziskate nie najprijemnejsiu aromu. :mrgreen: I ked som sa prezliekla do civilneho - ten pach z chemikalii zostal. A v takomto stave som utekala do kina - len kusok z fakulty a obstastnila navstevnikov mojou "vonavkou" :lol: Ti co vedla mna sedeli sa dost mrvili a trochu divne na mna zirali. :cry: Chudaci, asi som im zneprijemnila zazitok. Ale teraz to uz bude ine, pekne sa navoniam, obleciem a vyrazim :)
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na První film (1998)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron