Nová reedice na DVD/Blue Ray

První celovečerní film Akta X měl premiéru v roce 1998. Jak se Vám líbil?

Moderátor: Luki

Koupili by jste si reedici prvního filmu, v lepší kvalitě a pořádným nášupem bonusů?

Ano
16
80%
Ne
0
Žádná hlasování
Podle toho jak moc by přidali/Změnili
4
20%
 
Celkem hlasů : 20

Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 21:09

Objevují se nepodložené informace o možnosti vydání reedice prvního filmu, u příležitosti premiéry filmu druhého. Měli by jste o takové vydání zájem?
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod terentule v 13 dub 2008 21:11

No, jelikož film ještě nevlastním, tak určitě, zvlášť s pořádným nášupem bonusů nebo v lepší kvalitě ;) :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod Xeninka v 13 dub 2008 21:12

Možná bych o tom začala uvažovat kdyby to opravdu stálo za to, tzn. ne jen film a pár frků okolo, ale něco opravdu navíc. Leckde inzerují bonusy a bůhvíco a pak je tam jenom půl hodinka čehosi, co se nedá pomalu ani nazvat bonusem...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 21:13

Ja by som ho kupil. Lepsi obraz a bonusy to za tie peniaze myslim stoji. Cim viac DVD Aktov X, tym viac som clovekom :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 21:16

A brali by jste Blue Ray nebo DVD?
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 21:20

Blue Ray sice zatial nemam ale do buducnosti by sa asi oplatilo viac.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 21:24

MrSmith píše:Blue Ray sice zatial nemam ale do buducnosti by sa asi oplatilo viac.


Můj problém s Blue Ray je ten, že spousta starších hororů/filmů obecně na něm nikdy nevyjde protože nejsou dostupné originální materiály/přepisy v dostačující kvalitě. Každopádně Akta X jsou relativně "nový" film tak to je možné... u seriálu samotného však pochybuju.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod byzoparanoid v 13 dub 2008 21:42

Mne úplne stačí DVD formát, neviem, čo lepšieho v súvislosti s obrazovou a zvukovou kvalitou môžu nové formáty priniesť. Pre moje oko je obraz v kvalite DVD dokonalý :-)
éí 'aaníígÓÓ 'áhoot'é
Uživatelský avatar
byzoparanoid
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 12:16

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 21:51

byzoparanoid píše:Mne úplne stačí DVD formát, neviem, čo lepšieho v súvislosti s obrazovou a zvukovou kvalitou môžu nové formáty priniesť. Pre moje oko je obraz v kvalite DVD dokonalý :-)


Zatím to vidí jen ti co mají televizi doma velkou jak stěnu obýváku :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod byzoparanoid v 13 dub 2008 21:53

No tak taká obrazovka mi asi v najbližšej dobe nehrozí, takže mi úplne stačí DVD formát :-)
éí 'aaníígÓÓ 'áhoot'é
Uživatelský avatar
byzoparanoid
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 12:16

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 21:56

byzoparanoid píše:No tak taká obrazovka mi asi v najbližšej dobe nehrozí, takže mi úplne stačí DVD formát :-)


Přesně já se taky spokojím s DVD... už tak jich mám kupu a kdybych si měl všechny ty filmy znova koupit na Blue Rayi tak zcvoknu :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod byzoparanoid v 13 dub 2008 22:00

Keď si predstavím, že som pred cca 8 rokmi vrážal prachy do nekvalitných VHS videokaziet, ktoré navyše neponúkali žiadne bonusy (len obyčajný dabing), tak mi je to dosť ľúto. Ale zase na druhej strane, aspoň sa môžem popýšiť peknou zbierkou Aktov X na VHS :-)
éí 'aaníígÓÓ 'áhoot'é
Uživatelský avatar
byzoparanoid
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 12:16

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod nabaa v 14 dub 2008 15:37

Určitě bych si film koupila. A vzhledem k tomu,že rovněž disponuju pouze "normální" televizí, tak jsem pro DVD. A stráááááášně moc bonusů,prosím. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod KayTee v 27 dub 2008 16:12

byzoparanoid píše:Keď si predstavím, že som pred cca 8 rokmi vrážal prachy do nekvalitných VHS videokaziet, ktoré navyše neponúkali žiadne bonusy (len obyčajný dabing), tak mi je to dosť ľúto. Ale zase na druhej strane, aspoň sa môžem popýšiť peknou zbierkou Aktov X na VHS :-)


Jsem na tom stejně... kazet mám 13 :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod Luki v 17 zář 2008 17:10

Je to tady...

Obrázek

Fox Home Entertainment have announced the US Blu-ray Disc release of The X-Files: Fight the Future on 2nd December 2008 priced at $29.99 SRP. This original big-screen extension of the popular “The X-Files” television series delved deeply into the series’ existing mythology, as FBI Special Agents Fox Mulder (David Duchovny) and Dana Scully (Gillian Anderson) are drawn into a dangerous and extraterrestrial conspiracy.

Region coding is TBC, though the vast majority of Fox titles (all but 2 at the time of writing) are Region A.

Released alongside the new theatrical sequel, the Blu-ray Disc release of The X-Files: Fight the Future boasts several exclusive bonus features including new picture-in-picture commentary from series creator/producer Chris Carter and others, several new behind-the-scenes featurettes in HD format, direct access to in-movie features via BD remote, gag reel, alternate scene footage, HD theatrical trailers and more.

Features include:

* 1080P 2.40:1 Widescreen
* English 5.1 DTS-HD Master Audio
* English and French DD5.1 Surround
* English, Spanish, Korean and Chinese (Traditional and Simplified) subtitles
* BD Exclusive – BonusView picture-in-picture commentary by creator Chris Carter, director Rob Bowman, co-producer/writer Frank Spotnitz and producer Daniel Sackheim (separate audio commentary track also available)
* BD Exclusive - Blackwood: The Making of The X-Files: Fight the Future featurette (in HD)
* BD Exclusive – In-Movie Features via BD remote direct access
o Real-time Index (Red Button)
o BonusView Commentary (Green Button)
o Behind The Camera (Blue Button)
o Storyboards and Concept Art (Yellow Button)
* BD Exclusive - Visual Effects featurette (in HD)
* BD Exclusive – Scoring featurette (in HD)
* BD Exclusive - Gag Reel (in HD)
* BD Exclusive - Alternate Bee Sting Scene (in HD)
* BD Exclusive – Theatrical Trailers (in HD)
* BD Exclusive – Still Galleries
* BD Exclusive – Enhanced for D-Box Motion Code systems
* The Making Of The X-Files Movie featurette (1998)
* Original DVD Commentary by creator Chris Carter and director Rob Bowman (1999)


Also released is a double-pack featuring both X-Files movies (Fight the Future and I Want To Believe) priced at $59.98 SRP.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod Utero v 17 zář 2008 23:04

Ty vole hezkyyy :twisted: :shock: Snad se dockame i u nas.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod MrSmith v 18 zář 2008 10:16

Prvy film mam uz sice dvakrat na DVD :? :) ale rad kupim aj tuto ediciu. Byt fanusikom znamena byt aj trochu blaznom ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Nová reedice na DVD/Blue Ray

Odeslatod Luki v 18 zář 2008 16:46

MrSmith píše:Prvy film mam uz sice dvakrat na DVD :? :) ale rad kupim aj tuto ediciu. Byt fanusikom znamena byt aj trochu blaznom ;)


Netuším zda u nás výjde ale už ji mám objednanou, BR sice nepodproruju ale do sbírky... :ugeek: :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín


Zpět na První film (1998)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron