Vase prvni dojmy?

První celovečerní film Akta X měl premiéru v roce 1998. Jak se Vám líbil?

Moderátor: Luki

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod xloverin v 24 led 2009 00:43

Mozem k vam do klubu? Ja som tiez mala dennicek plny aktov x ;-) tak napriklad o Small Potatoes som napisala plne tri strany A5 :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod XGirl v 24 led 2009 12:08

Tak by to chtělo nějakou ukázku téhle písemné tvorby, stvořené v období naprosté zamilovanosti ;) Výstižnější slovo mě nenapdaá, všichni jsme prostě byli do Akt X zamilovaní :oops: :)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod luca v 24 led 2009 13:26

Teda, já vám vážně závidím tyhle vaše vzpomínky. Mě tohle úplně minulo. Jsem přece jen o něco starší než vy, takže v době, kdy byly u nás Akta X na vrcholu slávy, jsem už chodila na vejšku a prostě měla takové ty pubertální roky dávno za sebou a hlavně jiné starosti... :lol: :D No nebýt bratra, který občas něco dotáhl z videopůjčovny, nevím, nevím. V paměti mi utkvěla jen epizoda Home. Když jsem se loni na jaře k Aktům dostala v plné síle, říkala jsem si: Pamatuju si, jak tam byli ti mutanti... příšerná ženská pod postelí, jak se to mohlo jmenovat. A pak mě to chytlo tak, že jsem si pořídila všechny série, opakovaně pečlivě zkoukla všechny díly i filmy a dokonce začala překládat. Jo, jo, na každého jednou dojde. Akorát ten deníček si fakt nepíšu, to už by si doma všichni ťukali na čelo. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod XGirl v 24 led 2009 16:56

Taky už si deníček s Akty X nepíšu :D Ale dneska jsem ten starý našla a muela jsem se smát, že je to fakt samé "dneska byla večr skvělá Akta X" :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Leblanc v 07 úno 2009 10:47

Já si lepila všechny články a obrázky do sešitů. Dokonce jsem si v té době vymyslela a napsala vlastní povídku :oops: Jinak deníček jsem nevedla, ale školní sešity jsem měla počmárané nápisy a hláškami na téma akta x :mrgreen:
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod oskvarka v 04 lis 2009 18:37

No ja som ten film este nevidela...aj ked donedavna som si bola ista ze som ho niekde vidiet musela...nasi ma pravdepodobne nepustili co nieje nic neobvikleho kedze pocas mojho 8 rocneho gympla som skole moc nedavala a mama ucitelka....dalej ani nemusim vraviet za tych 8 rokov som bola v kine asi tak 4 krat maximalne :D...(Titanic, 5 element, romeo a julia (to som presvedcila mamu ze to je povinne citanie)..no a dalsie ma uz nenapada :D)...no ale spet k veci...rozhodne som toho o tom filme precitala tolko ze som fakt do nedavna bola v tom ze som ho videla :D...az kym som si ho pred par dnami nestiahla a nepreklikala (chcem ho kuknut az po 5 serii tak si ho odkladam)...nemozem tomu vazne uverit...musim este preluskat moj dennicek co som vyhrabala cez vykend ze v com bol problem...ak najdem nieco zaujimave napisem...
inak ja som tiez kukala JAG...bolo to celkom dobre neskorej sa to trochu zamotalo kedze som to nekukala uplne pravidelene ocividne som vypadla s kontextu...ale pametam si to :)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod oskvarka v 05 lis 2009 22:54

no prave som to kukla a moje prve dojmi...uf to bol riadny horor :D...ale fakt ja sa bojim skoro vsetkeho takze to bolo uplne brutal hlavne ked ma pri zaciatocnej scene kamos nastrasil spoza chrbta skoro som dostala infarkt...to ma byt kompliment cele to bolo skvele ..100 percentne... najlepsie bolo ako niesol scully medzi tymi netvormi v lade a vravi na nu vravi a ona nic :D...to bolo brutal :D ja viem ze to v podstate nebolo smiesne...ale bolo
neviem co by som napisala este som z toho uplne vedla :D...(a ceske titulky sa mi zdali obcasne dost ujete...ale mozno sa mi to len zda v tej anglictine taka dobra niesom..)
a Scully zase nic nevidela riadne :( ta ma ale smolu :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod 16mino28 v 22 úno 2011 19:57

Strhujúci, perfektne zapadajúci medzi 5 a 6 sériu, máličko chýbalo k dokonalosti ( bodík dole hlavne za to že film som videl skôr ako piatu sériu ) Určite lepšie filmové spracovanie ako X-Files 2.
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia

Předchozí

Zpět na První film (1998)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron