Teena Mulder (Rebecca Toolan)

Kterou vedlejší postavu máte nejraději? Je vám Krycek sympatický? Máte radši Muldera nebo Scullyovou? V Aktech X jsme poznali více jak 50 zajímavých postav, takže případných témat je plno...

Moderátor: MrSmith

Teena Mulder (Rebecca Toolan)

Odeslatod mona lisa v 19 dub 2008 10:05

Ci si myslite o nej? Zalezalo jej na synovi? Mam na mysli skutocnost, ze ho odpisala z nemocnice a poskytla pre experimenty Fajciarovi. Ako to moze matka urobit :evil: :?: A ze spachala sebevrazdu a nechala syna z nezodpovedanymi otazkami. Mam totiz dojem, ze mu nikdy neprezradila, kto je jeho otec. Ani o ulohe jeho otca a konzorcia.
Naopak, Mulder dost jednoznacne ukazal, ako ju ma rad - vid. Talitha Cumi, Herenvolk, Clossure...
Podla mna ona je ta osoba, ktora mu v zivote najviac ublizila. Nie cudzi ludia ako Fajciar, konzrocium, mimozemstania... ale jeho vlastna matka :twisted:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Teena Mulder

Odeslatod MrSmith v 19 dub 2008 13:16

Len sa chcem spytat. Konzorcium? To kde im tak vraveli? :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Teena Mulder

Odeslatod mona lisa v 19 dub 2008 18:06

MrSmith píše:Len sa chcem spytat. Konzorcium? To kde im tak vraveli? :)


Konzorciom sa zvykla nazyvat skupina muzov z tajnej organizacie - patril tam Bill Mulder, Fajciar, Deep Throat, Marita, First Elder a atd. Mala som na mysli to, ze ked jej syn ukazoval fotku, kde stoja pre Strugholdovou banou, jeho mati mu tvrdila, ze ich nepozna. Ale poznal, aj ich plany.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Teena Mulder

Odeslatod MrSmith v 19 dub 2008 18:47

Viem co si myslela. Len som este nikdy nepocul ze by tomu niekto hovoril konzorcium. To bolo v slovenskom dabingu? Hovori sa im Syndikat normalne.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Teena Mulder

Odeslatod nabaa v 19 dub 2008 19:03

mona lisa píše:Ci si myslite o nej? Zalezalo jej na synovi? Mam na mysli skutocnost, ze ho odpisala z nemocnice a poskytla pre experimenty Fajciarovi. Ako to moze matka urobit :evil: :?: A ze spachala sebevrazdu a nechala syna z nezodpovedanymi otazkami. Mam totiz dojem, ze mu nikdy neprezradila, kto je jeho otec. Ani o ulohe jeho otca a konzorcia.
Naopak, Mulder dost jednoznacne ukazal, ako ju ma rad - vid. Talitha Cumi, Herenvolk, Clossure...
Podla mna ona je ta osoba, ktora mu v zivote najviac ublizila. Nie cudzi ludia ako Fajciar, konzrocium, mimozemstania... ale jeho vlastna matka :twisted:


Nelze než souhlasit.
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Teena Mulder

Odeslatod XGirl v 20 dub 2008 15:36

Já jsem jí nikdy nepřišla na chuť. Chladná ženská, zvlášť v kontrastu s paní Scullyovou. Beru, že si asi prožila peklo, na druhou stranu se ale s Kuřákem začala tahat ještě když neměl moc a vliv jako v pozdějších letech. Prostě byla svému muži nevěrná s jeho kolegou z vojny, takže si za spoustu těch problémů může sama...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Teena Mulder

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 15:40

Pani Mulderovú som nikdy nemala rada, nikdy mi neprišla ani sympatická, ani férová, nikdy v ničom nepomohla a isto spávala s Fajčiarom.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Teena Mulder (Rebecca Toolan)

Odeslatod Petraela_x v 12 pro 2008 16:58

Hmm mne táto žena tiež prišla taká divná. Skrývala niečo pred Mulderom a podľa mňa mu aj vyčítala, že nakoniec nešiel on, ale Samantha. Najviac ma aj tak prekvapila jej samovražda, to by som nečakala.
Keď sa jej Mulder na rovinu opýtal, kto je jeho otec dala mu facku. Spravila to pre to, že ju to tak ranilo, lebo to nebola pravda a on si dovolil pochybovať, alebo pre to, že to bola pravda a takto mu dala najavo, že to nebodaj nie je ani jeho vec a nechsa neopováži jej to pripomínať?

A ona ho nechala na pokusy fajčiarovi? To mi dáko uniklo...

A na koniec, čo je to za matku čo dá vlastnému dieťaťu meno Fox? :lol:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Teena Mulder (Rebecca Toolan)

Odeslatod mona lisa v 12 pro 2008 18:36

Petraela_x píše:Hmm mne táto žena tiež prišla taká divná. Skrývala niečo pred Mulderom a podľa mňa mu aj vyčítala, že nakoniec nešiel on, ale Samantha. Najviac ma aj tak prekvapila jej samovražda, to by som nečakala.
Keď sa jej Mulder na rovinu opýtal, kto je jeho otec dala mu facku. Spravila to pre to, že ju to tak ranilo, lebo to nebola pravda a on si dovolil pochybovať, alebo pre to, že to bola pravda a takto mu dala najavo, že to nebodaj nie je ani jeho vec a nechsa neopováži jej to pripomínať?

A ona ho nechala na pokusy fajčiarovi? To mi dáko uniklo...

A na koniec, čo je to za matku čo dá vlastnému dieťaťu meno Fox? :lol:


Podla mna jej Fajciar slubil, ze to zachrani jej synovi zivot. A kedze mu nedavali lekari sancu, ona vzala fajciarovu ponuku ako poslednu nadej. I ked my dobre vieme ze to urobil zo sebeckosti.
A co sa tyka Foxa - co ked mu vybral meno jeho otec - Fajciar ;) Ten Fajciar ho musel nenavidiet uz od narodenia :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Teena Mulder (Rebecca Toolan)

Odeslatod luca v 12 pro 2008 19:50

Petraela_x píše:Hmm mne táto žena tiež prišla taká divná. Skrývala niečo pred Mulderom a podľa mňa mu aj vyčítala, že nakoniec nešiel on, ale Samantha. Najviac ma aj tak prekvapila jej samovražda, to by som nečakala.
Keď sa jej Mulder na rovinu opýtal, kto je jeho otec dala mu facku. Spravila to pre to, že ju to tak ranilo, lebo to nebola pravda a on si dovolil pochybovať, alebo pre to, že to bola pravda a takto mu dala najavo, že to nebodaj nie je ani jeho vec a nechsa neopováži jej to pripomínať?

A ona ho nechala na pokusy fajčiarovi? To mi dáko uniklo...

A na koniec, čo je to za matku čo dá vlastnému dieťaťu meno Fox? :lol:


Já si myslím, že moc dobře věděla, kdo je Mulderův otec, a že by byla stokrát radši, aby si tenkrát vzali syna místo dcery. Nevím, ale z té ženské mi úplně leze mráz po zádech. A většina fanficů ji taky líčí jako bezcitnou, studenou, zlou mrchu, která Muldera nikdy neměla ráda tak, jak by měla máma své dítě mít. ;) Takže to nebude náhoda. Vždyť si vemte, že i o těch Vánocích byl Mulder sám. Prostě ten vztah nefunguje. :?
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Teena Mulder (Rebecca Toolan)

Odeslatod Petraela_x v 12 pro 2008 20:06

Tiež si myslím, že si mal čo viac povedať s otcom (myslím Muldera) ako s ňou. Proste ho nenávidela za to, že nešiel on, ale Samantha. Tiež súhlasím, že vedela kto je jeho otec... ja teda neviem kto to bol. :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Teena Mulder (Rebecca Toolan)

Odeslatod luca v 12 pro 2008 20:41

Petraela_x píše:Tiež si myslím, že si mal čo viac povedať s otcom (myslím Muldera) ako s ňou. Proste ho nenávidela za to, že nešiel on, ale Samantha. Tiež súhlasím, že vedela kto je jeho otec... ja teda neviem kto to bol. :D


Až se dostaneš k The Truth, bude ti to jasné na 100 %. ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Teena Mulder (Rebecca Toolan)

Odeslatod Petraela_x v 12 pro 2008 20:47

luca píše:
Petraela_x píše:Tiež si myslím, že si mal čo viac povedať s otcom (myslím Muldera) ako s ňou. Proste ho nenávidela za to, že nešiel on, ale Samantha. Tiež súhlasím, že vedela kto je jeho otec... ja teda neviem kto to bol. :D


Až se dostaneš k The Truth, bude ti to jasné na 100 %. ;)


Fuu to bude asi ťažá časť, čo? Mám pocit, že keď si to pozriem, tak budem chvíľu mimo a potom začnem pozerať všetko od začiatku, je a medzi tým ešte znovu IWTB :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46


Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron