Diana Fowley (Mimi Rogers)

Kterou vedlejší postavu máte nejraději? Je vám Krycek sympatický? Máte radši Muldera nebo Scullyovou? V Aktech X jsme poznali více jak 50 zajímavých postav, takže případných témat je plno...

Moderátor: MrSmith

Re: Diana Fowley

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 14:46

kimberly píše:To je zas môj obľúbený diel, upírka sa volala Kristen Killarová...krásna upírka :roll:

Já mám takovou jakože dost hodně trapnou otázku, až se červenám :oops: , ale o kterém dílu mluvíte?
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Diana Fowley

Odeslatod Luki v 20 dub 2008 14:50

Angelitos píše:
kimberly píše:To je zas môj obľúbený diel, upírka sa volala Kristen Killarová...krásna upírka :roll:

Já mám takovou jakože dost hodně trapnou otázku, až se červenám :oops: , ale o kterém dílu mluvíte?


"3" bezi Ascension a One Breath :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Diana Fowley

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 15:41

Otras. Pre mňa bezkonkurenčne najhoršia postava z Aktov X.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Diana Fowley

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 20:21

Luki píše:"3" bezi Ascension a One Breath :)
Velmi poníženě děkuji :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Diana Fowley

Odeslatod phoenix24 v 21 dub 2008 17:11

Z Diany Fowley jsem měla kopřivnici až na zadku, brrrrrrr, hrozná ženská. Nejvíc mě dráždilo, když se Mulder rozhodoval komu vlastně hodlá věřit - to bylo myslím na začátku 6, ne? Prostě, Scully pro něj nasazovala zadek, všechno a on si pak dovolí o ní jednak pochybovat a jednak jí nechal žárlit a to se prostě nedělá! Foxík žárlit může, dokonce musí, ale Dana nikoliv, aby se nám chudinka netrápila, kvůli takový hydře. :x
Pamatuju si okamžik, kdy Fowley umřela, mám matný dojem, že mě ničí skon nikdy tak nepotěšil jako právě její. 8-)
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Diana Fowley

Odeslatod phoenix24 v 21 dub 2008 17:13

phoenix24 píše:Z Diany Fowley jsem měla kopřivnici až na zadku, brrrrrrr, hrozná ženská. Nejvíc mě dráždilo, když se Mulder rozhodoval komu vlastně hodlá věřit - to bylo myslím na začátku 6, ne? Prostě, Scully pro něj nasazovala zadek, všechno a on si pak dovolí o ní jednak pochybovat a jednak jí nechal žárlit a to se prostě nedělá! Foxík žárlit může, dokonce musí, ale Dana nikoliv, aby se nám chudinka netrápila, kvůli takový hydře. :x
Pamatuju si okamžik, kdy Fowley umřela, mám matný dojem, že mě ničí skon nikdy tak nepotěšil jako právě její. 8-)


Teda abych se upřesnila - ničí skon mě netěší a netěšil, ale její byl mimořádný, mám dojem, že jsem se hoooooodně radovala 8-)
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Diana Fowley

Odeslatod Angelitos v 22 dub 2008 08:57

phoenix24 píše:Z Diany Fowley jsem měla kopřivnici až na zadku, brrrrrrr, hrozná ženská. Nejvíc mě dráždilo, když se Mulder rozhodoval komu vlastně hodlá věřit - to bylo myslím na začátku 6, ne? Prostě, Scully pro něj nasazovala zadek, všechno a on si pak dovolí o ní jednak pochybovat a jednak jí nechal žárlit a to se prostě nedělá! Foxík žárlit může, dokonce musí, ale Dana nikoliv, aby se nám chudinka netrápila, kvůli takový hydře. :x
Pamatuju si okamžik, kdy Fowley umřela, mám matný dojem, že mě ničí skon nikdy tak nepotěšil jako právě její. 8-)


Já s tebou souhlasím úplně stoprocentně, hlavně s tou Scully! :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Předchozí

Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron