Jeffrey Spender (Chris Owens)

Kterou vedlejší postavu máte nejraději? Je vám Krycek sympatický? Máte radši Muldera nebo Scullyovou? V Aktech X jsme poznali více jak 50 zajímavých postav, takže případných témat je plno...

Moderátor: MrSmith

Jeffrey Spender (Chris Owens)

Odeslatod mona lisa v 14 dub 2008 20:08

A co Jeff? S Fowleyovou im to spolu seklo, cely cas som cakala, ze ich daju dohromady :lol:
Bol Vam ku koncu sympaticky?
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Jeff Spender

Odeslatod MrSmith v 14 dub 2008 20:22

S nim je to tazke. Ja ho mam vlastne rad. On bol obet. Snazil sa dokazat nieco otcovi. Nevedel co vlastne robi. Potom v deviatej serii sam povedal, ze sa mylil. Takze ja ho mam rad.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Jeff Spender

Odeslatod nabaa v 14 dub 2008 20:30

mona lisa píše:A co Jeff? S Fowleyovou im to spolu seklo, cely cas som cakala, ze ich daju dohromady :lol:
Bol Vam ku koncu sympaticky?


To by teda byl páreček k pohledání. V podstatě stejné charaktery - ti zlí,podlí a falešní, kteří se ve výsledku "obětují" a připojí se ke straně dobra. Malinko patetické. Krom toho Spender vypadá o dost mladší než Fowleyová,i když o tolik mladší zase nebyl. :|
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jeff Spender

Odeslatod MrSmith v 14 dub 2008 20:33

On vo svojej podstate nebol zly. On nechcel robit zle. Len nevedel co robi, co sposobuje svojim jednanim.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Jeffrey Spender (Chris Owens)

Odeslatod mona lisa v 14 dub 2008 21:20

Zaujimalo by ma, preco v epizode William ked drzal Willa v rukach - tiekly mu slzy. To tak zahorel laskou k Mulderovmu synovi, potom co sa dozvedel, ze je to jeho synovec?
Chris Owens perfektne zahral mladeho Fajciara. Ta rola sa mi pacila. Je mi vsak luto, ze jeho postavu ako Jeffa viac nerozvinuli. Mala potencial. Dufam, ze v nejakom buducom filme kde by uz islo o kolonizaciu.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Jeffrey Spender (Chris Owens)

Odeslatod kimberly v 09 črc 2008 12:10

Vo svojej podstate ho beriem. Je to chudák, v deviatke mi ho bolo naozaj veľmi ľúto, aj v epizóde Dvaja otcovia-Jeden syn. Mať takého otca, čo toto predviedol svojej žene atd a atp., veď sme to všetko videli. navyše bez Spendera by nové Akty X neboli novými Aktami X-v podstate ich tvorí. K Fowleyovej by som ho nepriraďovala, tá mi bola nesympatická omnoho viac.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia


Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron