Alex Krycek (Nicholas Lea)

Kterou vedlejší postavu máte nejraději? Je vám Krycek sympatický? Máte radši Muldera nebo Scullyovou? V Aktech X jsme poznali více jak 50 zajímavých postav, takže případných témat je plno...

Moderátor: MrSmith

Alex Krycek (Nicholas Lea)

Odeslatod pitrysek v 13 dub 2008 19:51

Tahle postava mi "ukradla"srdce :oops: Je to skvěle napsaná postava a hlavně je Nicholas hrozně hezkej, škoda že ho v seriálu zabil ten "ošklivej" Skinda :x

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 20:06

Co do komplikovanosti je to dozajista nejlepší postava. A hlavně výběr herce byl šťastný, protože toho klučinu s andělským výrazem by nikdo netipoval na takovou krysu. Zajímavý je, že na mě ale ze začátku působil lasičkovitějším dojmem než v pozdějších epizodách. Spíš bych mu uvěřila v Essence než ve Sleepless. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:10

Je to zaujimave. Nikto si nevie predstavit ako by to bolo keby Kryceka hral niekto iny. A nie len jeho. Ale aj ostatne postavy.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod Mimozemská entita v 13 dub 2008 20:12

No jo Krycek, nejlepší postava mytologie, nepočítáme-li Muldera a Scullyovou. Super týpek :D A Kuřák je hned po něm, scény s těmi dvěma dohromady jsou úplně nejlepší a když se k nim ještě přidá Walter ... 8-)
Mimozemská entita
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2008 20:05

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod pitrysek v 13 dub 2008 20:19

Krycek je bůh(teť myslim postavu v serialu :lol: ), vůbec mi nevadilo, že hrál "padoucha", mě se to naopak líbilo, takovej roztomilej kukuč má :oops:
Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 20:22

Jo Krycek je takovej podlej hajzlík, ale sympaťák :D. Miluju scény kde ho Mulder mlátí :oops: :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:23

Sive vlasy mu uz vidno. Ach tie roky.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:24

Luki píše:Jo Krycek je takovej podlej hajzlík, ale sympaťák :D. Miluju scény kde ho Mulder mlátí :oops: :lol:

Presne :lol: . Nemal to lahke chlapec. Nakoniec ho ale dostal Walter :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod pitrysek v 13 dub 2008 20:25

Luki píše:Jo Krycek je takovej podlej hajzlík, ale sympaťák :D. Miluju scény kde ho Mulder mlátí :oops: :lol:



No ty scény kde ho mlátí se mi teda vůbec nelíbí :cry: Jsou na něj hrozně zlí, a přitom on není vůbec zlej :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 20:26

pitrysek píše:
Luki píše:Jo Krycek je takovej podlej hajzlík, ale sympaťák :D. Miluju scény kde ho Mulder mlátí :oops: :lol:



No ty scény kde ho mlátí se mi teda vůbec nelíbí :cry: Jsou na něj hrozně zlí, a přitom on není vůbec zlej :lol: :lol: :lol:


Hmm chttěl zabít Scullyové dítě, chtěl nechat zemřít Muldera, mučil Skinnera... né to je náš hodnej andílek :roll: :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:28

Zabil Mulderovho otca a nikdy to nepriznal..
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod XGirl v 13 dub 2008 20:30

Mně se líbí ten vztah Mulder/Krycek, který se utvořil. Oni se respektujou jako dobří protihráči, v té scéně v Existence to bylo přesně vystižené, jak nedokázal ani jeden toho druhého zabít. A i Krycek by byl radši chtěl, aby ho zastřelil Mulder, než Skinner. Oni se navzájem mohli zneškodnit tolikrát, ale nikdy na to nedošlo, prostě jsou oba dobří hráči a byli si asi víc prospěšní živí, než mrtví...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 20:30

MrSmith píše:Zabil Mulderovho otca a nikdy to nepriznal..


Jo to taky pravda :) .

Nevím ale Will Mulder mi přišel děsně nesympatickej tak jsem ho nějak vyblokoval :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod pitrysek v 13 dub 2008 20:35

Já si dělala legraci, že není vůbec zlej :evil: , ale když on je takovej chudáček, všichni jsou na něj zlí, tak se pak nedivte, že je taky takovej ;) Mě se prostě líbí!!!
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:43

pitrysek píše:Já si dělala legraci, že není vůbec zlej :evil: , ale když on je takovej chudáček, všichni jsou na něj zlí, tak se pak nedivte, že je taky takovej ;) Mě se prostě líbí!!!

Presne. Urcite za to moze jeho vychova. Teda rodicia nech trpia! :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod mona lisa v 13 dub 2008 20:58

Mna sokovalo ked Krycek v Truth pomahal Mulderovi. Preco to robil? Bol predsa mrtvy a vzdy sa spraval ako sebec, zalezalo mu iba na nom. A tu zrazu pomaha Mulderovi, tiez Marite - prosil Muldera, aby nemusela svedcit. Ved ked je mrtvy, malo by mu byt ukradnute, co sa deje na Zemi s ludstvom. Nema rodinu, o ktoru by sa bal. Tymto sa u mna Krycej rehabilitoval :) A suhlasim, ze mal urcitu slabost pre Muldera. Vid v Red and Black ta scena v byte.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 21:11

mona lisa píše:Mna sokovalo ked Krycek v Truth pomahal Mulderovi. Preco to robil? Bol predsa mrtvy a vzdy sa spraval ako sebec, zalezalo mu iba na nom. A tu zrazu pomaha Mulderovi, tiez Marite - prosil Muldera, aby nemusela svedcit. Ved ked je mrtvy, malo by mu byt ukradnute, co sa deje na Zemi s ludstvom. Nema rodinu, o ktoru by sa bal. Tymto sa u mna Krycej rehabilitoval :) A suhlasim, ze mal urcitu slabost pre Muldera. Vid v Red and Black ta scena v :P byte.


No jelikož to hovořilo Mulderovo svědomí a žádný Krycek tam nikde nebyl, nevidím v tom problém :P
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 21:18

To bol Krycekov duch nie? Nie len svedomie. Mr. X dal Mulderovi Maritinu adresu. Jeho svedomie by to nedokazalo :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 21:21

MrSmith píše:To bol Krycekov duch nie? Nie len svedomie. Mr. X dal Mulderovi Maritinu adresu. Jeho svedomie by to nedokazalo :)


On tam byl i Mr.X? No možná že Mulder znal tu adresu z dřívějška... třeba u ní párkrát přespal když byl na útěku :lol: .

Už ať tu jsou ta DVD a kouknu znova na The Truth...
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Krycek(Nicholas Lea)

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 21:22

Marita sa skryvala takze adresu nemohol vediet. Objavili sa tam aj Strelci.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Další

Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron