Agent Pendrell

Kterou vedlejší postavu máte nejraději? Je vám Krycek sympatický? Máte radši Muldera nebo Scullyovou? V Aktech X jsme poznali více jak 50 zajímavých postav, takže případných témat je plno...

Moderátor: MrSmith

Agent Pendrell

Odeslatod yscully v 17 čer 2008 01:49

Dneska jsem si uvědomila, že jsem strašně přehlížela postavu agenta Pendrella, dokonce jsem si nebyla schopná vybavit, jak vypadal. Možná je to tím, že byl sympaťák a ani mně moc nevadilo, že projevoval sympatie ke Scullyové. Je tady ještě někdo, kdo si tohoto "hodnýho kluka" vůbec nevšímal?
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Agent Pendrell

Odeslatod kimberly v 17 čer 2008 09:15

Ja som si ho práve všímala a vždy som sa veľmi tešila keď sa objavil. Priazeň Scuyllovej prejavoval, ale tak nevtieravo, ľudsky. Mala som ho veľmi rada a bola som presvedčená, že tohto ušetria, že ostane v seriáli až do konca, bohužiaľ prerátala som sa.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Agent Pendrell

Odeslatod XGirl v 01 črc 2008 11:25

A přitom Pendrell by pro Scullyovou udělal skoro cokoli - nechal se testovat na to očkování proti neštovicím v Herrenvolk, šel s ní v Tungusce k nakaženému vědci a svou smrtí jí vlastně zachránil život...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Agent Pendrell

Odeslatod nabaa v 01 črc 2008 11:57

Je to prototyp hlupáčka (ale v pozitivním slova smyslu), který se zamiluje a pro svou "vyvolenou" udělá cokoliv, i když vlastně ví, že z toho nic nebude, což je situace, kterou nejspíš většina z nás zná. A proto je mi sympatický a jeho smrt mě moc mrzela. Taky jsem si teprve zpětně uvědomila, jak tam byl důležitý...a dokonce mi tam pak i chyběl.
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Agent Pendrell

Odeslatod haci v 01 črc 2008 16:35

Já ho měla ráda a tajně si přála, aby s ním Scully šla aspoň na kafe. Vím, že by si asi díky jeho zaraženosti moc nepokecali, ale nemůžu si pomoct. Když ho zastřelili, bylo mi to líto, byla to jedna z mála postav, která si všimla, jak je Scully krásná ženská a to se mi líbilo. ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Agent Pendrell

Odeslatod Leblanc v 02 lis 2008 11:05

Měla jsem ho ráda a bylo mi ho líto, přála bych mu alespoň večeři, nezávaznou schůzku se Scully. Ona si až pozdě uvědomila, že k ní vzhlížel, brala to dost samozřejmě a myslím, že ho i trošku využívala.

Ještě dodám: Scully neznala ani jeho křestní jméno, zmiňuje se někde?
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Agent Pendrell

Odeslatod monkax v 02 lis 2008 14:49

Tak mě smrt agenta Pendrella moc mrzela :evil: škoda že ho nechaly zemřít, kdo ví jak by to pokračovalo dál.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Agent Pendrell

Odeslatod Petraela_x v 12 pro 2008 17:48

Mne sa tento chlapec páčil :) mal Scullyovú rád a to oceňujem, škoda, že zomrel. :(
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Agent Pendrell

Odeslatod oskvarka v 28 říj 2009 16:52

no ja som este nedosla po tu cast kde zomrel...ale spominam si ze sa mi s tych vsetkych konspiracii typu nikomu never vzdalo jeho spravanie najskorej trochu podozrive :D ... trocha neskorej mi doslo :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Agent Pendrell

Odeslatod luca v 29 říj 2009 12:00

Leblanc píše:Ještě dodám: Scully neznala ani jeho křestní jméno, zmiňuje se někde?


Myslím, že byl Alan. Aspoň v nějaké povídce jsem to, tuším, překládala. :D
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov


Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron