Richard Matheson

Kterou vedlejší postavu máte nejraději? Je vám Krycek sympatický? Máte radši Muldera nebo Scullyovou? V Aktech X jsme poznali více jak 50 zajímavých postav, takže případných témat je plno...

Moderátor: MrSmith

Richard Matheson

Odeslatod mona lisa v 19 kvě 2008 12:38

Co si o nom myslite? Mne bol sympaticky i ked sa obcas pred Mulderom nechal zatajovat. Vzdy ma zaujimalo, kolko toho vedel o kolonizacii? Patril do syndikatu? Bol tiez jeden z "priatelov" Mulderovho otca? Zda sa, ze mu na Mulderovi uprimne zalezalo.
Inac, velmi slabo vyuzita postava. Mohli ju viac rozsirit. :cry:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Richard Matheson

Odeslatod Spooky v 20 kvě 2008 09:16

Senátor Matheson byl u mě jednou nejlepší vedlejší postavou vůbec, opravdu škoda, že nedostal větší prostor, ale nemyslim si, že patřil k syndikátu, ovšem v jeho pozici se dozvěděl mnohé a jak jsme mohli vidět např.: v Tunguzka/Terma, nebyl by jediný senátor ke kterému by se dostali informace, viz senátor Sorenson, který si myslim, že už mohl být nasazenou osobou. Co se týče toho zatajování, tak se neni čemu divit, protože kdyby se vědělo o jeho blízké spolupráci s Muldrem, tak by ho buď zničili nebo zabili, což by v prozrazené spolupráci s Muldrem nebylo poprvé. Avšak pro mě trochu nepochopitelné byla jeho role v epizodě S.R. 819 a nutno říct, že si neumim udělat přesný obrázek na to, jestli byl do všeho zapleten nebo jen namočen aniž by chtěl...
Spooky
 
Příspěvky: 5
Registrován: 29 dub 2008 22:16

Re: Richard Matheson

Odeslatod kimberly v 20 kvě 2008 18:42

Ľudia...ja som na túto postavu úplne zabudla!
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Richard Matheson

Odeslatod KayTee v 20 kvě 2008 21:11

kimberly píše:Ľudia...ja som na túto postavu úplne zabudla!


Mno...já tady taky neustále trapně pátrám v paměti...a nic
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away


Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron