Vedlejší postavy

Kterou vedlejší postavu máte nejraději? Je vám Krycek sympatický? Máte radši Muldera nebo Scullyovou? V Aktech X jsme poznali více jak 50 zajímavých postav, takže případných témat je plno...

Moderátor: MrSmith

Vedlejší postavy

Odeslatod Spooky v 19 kvě 2008 11:21

Chtělo by to rozvinout a polemizovat i o jiných postavách např.: Duane Barry, Scott Blevins, Luis Cardinal, Brad Follmer, Fowleyová Diana, Alvin Kersch, Michael Kritschgau, Richard Matheson, Billy Miles, Jeffrey Spender....a spousty dalších, kteří se třeba objevili jen jednou, ale přesto se stále pamatují
Spooky
 
Příspěvky: 5
Registrován: 29 dub 2008 22:16

Re: Vedlejší postavy

Odeslatod biggis v 19 kvě 2008 13:00

Spooky píše:Chtělo by to rozvinout a polemizovat i o jiných postavách např.: Duane Barry, Scott Blevins, Luis Cardinal, Brad Follmer, Fowleyová Diana, Alvin Kersch, Michael Kritschgau, Richard Matheson, Billy Miles, Jeffrey Spender....a spousty dalších, kteří se třeba objevili jen jednou, ale přesto se stále pamatují



Dianu Fowleoyovou jsem teda ze začátku vůbec nemusela, byla mě nesimpatická a taky vpadla mezi Muldera a Scullyovou, ale pak jsem změnila názor. Jak pomohla Mulderovi s tou kartou a dala Scullyové tu knihu. Pak mě jí bylo i docela líto, že zemřela. Jeffry Spender taky zaplatil docela krutě, jak se choval k Aktům X, jsem ho i litovala a jak dal injekci Williamovi, jen aby se pomstil otci. No a Duane Barryho jsem nesnášela a nesnáším, jak ublížil Scullyové. Taky mu Mulder za to dal a nejsem žádný sadista, ale udělal dobře.
Uživatelský avatar
biggis
 
Příspěvky: 37
Registrován: 13 dub 2008 15:28
Bydliště: Domažlice

Re: Vedlejší postavy

Odeslatod XGirl v 21 kvě 2008 13:31

Tak Fowleyovou asi nesnáší každý shipper :twisted: Mně bylo hrozně líto, jak se kvůli ní choval Mulder ke Scullyové, prostě jako kdyby najednou bum a on zapomněl na těch pět let co mu Scullyová byla oporou a zachraňovala mu zadek.Holt asi začal myslet jinou částí těla než hlavou (což jsem při pohledu na Fowley nepochopila a nepochopím), a jakkoli to bylo vlastně hrozně přirozené ukázat u postavy Muldera i tyhle slabé stránky, tak ho Scully měla do té části těla nakopnout, aby se vzpamatoval :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Vedlejší postavy

Odeslatod kimberly v 04 čer 2008 22:22

Spender je dobre vymyslená postava, dali mu celkom slušný priestor, aj keď podĺa mňa sa s ním dalo pohrať ešte viac.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia


Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron