Do you believe in extraterrestrials?

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o mytologii Akt X, ale báli jste se vylepit do okna písmeno "X". Černý olej, Kouřící muž, Syndikát, mimozemské únosy, Samantha, mimozemští rebelové, William a plno dalších otázek čeká na zodpovězení...

Moderátor: MrSmith

Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod nabaa v 14 dub 2008 19:57

Tohle téma mi tady docela chybí a přitom je to tak nasnadě. Mno,nejsem si úplně jistá, jestli by nemělo být v jiné sekci,ale snad ne,sem se hodí. Takže jak jste na tom, fandové? Kdopak tady věří na zelené mužíčky a kdo je zarytý skeptik? ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod MrSmith v 14 dub 2008 20:08

Rozmyslal som kde by sa tato tema este hodila ale nakoniec myslim, ze tu sa to hodi najviac.

K teme. Ja chcem verit. :) Neverim, ze v takom obrovskom vesmire sme sami. To by bolo od nas velmi arogantne. V stredoveku sme si mysleli, ze sme stred vesmiru a vsetko obieha okolo nas. Teraz ludia hovoria, ze nikto okrem nas vo vesmire nie je. Podla mna nie sme sami. Nechce sa mi ale verit, ze by na nasu planetu lietali v svojich lodiach atd. Aj ked jedno UFO som videl raz v Rusku :). Vznasalo sa to na jednom mieste skoro pol dna. Bolo to vidno ako aj z Moskvy tak aj z mesta vzdialeneho priblizne 100km. Takze meteorologicky balon to nemohol byt. Ze to je balon tvrdila ruska vlada. Meteorologovia to ale popreli. Boli toho plne noviny a TV. Na druhy den ale prislo ticho a nitkto sa k tomu uz nevyjadroval. To je moj zazitok :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod nabaa v 14 dub 2008 20:15

Já jsem bohužel UFO live ještě neviděla...a ani moc nevěřím tomu,že kdy uvidím. Taky si nemyslím,že si sem emzáčci lítejí v rámci školních výletů, ale stojím si za tím,že ve vesmíru prostě nemůžeme být sami. Přesně jak bylo řečeno - byla by arogance sama si to myslet. Přeci jen si,co se vesmíru týče,nevidíme ani na špičku nosu. Bylo by minimálně podivné,kdyby se život rozvinul právě jen tady, na Zemi. A upřímně, ani teorie panspermie mi nepřipadá úplně jako sci-fi. Takový miliardy let nic a najednou se prostě objeví první buňka? Možné to je, to každopádně. Nastaly klimatické změny a změnilo se složení atmosféry, ale přeci jen je to zvláštní. Nakonec to třeba byla buňka z nějakého narazivšího meteoritu a jsme všichni mimozemšťani. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod Xeninka v 14 dub 2008 20:27

Věřím v šedivé mužíčky :D
Věřím, že ve vesmíru nejsme sami, ovšem otázkou je, nakolik by se jakákoli jiná forma života vůbec kde mohla vyvinout a jak by byla pokročilá a zda vůbec by vnímala tak, jak vnímáme my atd.
A co se týká UFO na Zemi - na jednu stranu by sem klidně mohli létat, jenže pak nastává otázka, co by zde dělali, proč by s námi více nekomunikovali. Jako odpověď by šlo akceptovat třeba to, že přestože nám rozumí a uměli by s námi tedy mluvit, tak se rozhodli počkat až se více vyvineme, něco jako když ve startreku se neseznamovali s rasami, které ještě neměli warp - aby vyspělejší technologie nenadělala více škod než užitku, protože stačí se podívat po celé planetě a těch konfliktů co je tady, no chudáci mimozemšťani by z toho byli akorát tak vyplesklí :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod Luki v 14 dub 2008 20:29

I believe :). Viz. MrSmith17 příspěvek :))
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod nabaa v 14 dub 2008 20:35

Luki píše:I believe :). Viz. MrSmith17 příspěvek :))


Od tebe jsem teda čekala rozvinutější teorii. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod Luki v 14 dub 2008 21:20

nabaa píše:
Luki píše:I believe :). Viz. MrSmith17 příspěvek :))


Od tebe jsem teda čekala rozvinutější teorii. :D


No neboj já se rozepíšu ale momentálně jsem utahanej a jdu spát :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod nabaa v 14 dub 2008 21:26

Luki píše:
nabaa píše:
Luki píše:I believe :). Viz. MrSmith17 příspěvek :))


Od tebe jsem teda čekala rozvinutější teorii. :D


No neboj já se rozepíšu ale momentálně jsem utahanej a jdu spát :D


Tak dobrou noc. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod MrSmith v 14 dub 2008 21:33

Nechcem nejako prudit ale drzme sa radsej temy. Odzdravovat sa mozeme aj v poste. Ach. Moderovanie je neprijemne, nerad takto komandujem :) Dufam, ze chapes.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod nabaa v 14 dub 2008 21:42

MrSmith píše:Nechcem nejako prudit ale drzme sa radsej temy. Odzdravovat sa mozeme aj v poste. Ach. Moderovanie je neprijemne, nerad takto komandujem :) Dufam, ze chapes.


Jj, omlouvám se. Uvědomila jsem si přešlap až posléze. :(
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 22:23

Já taky nevěřím, že jsme sami, to by bylo hrozně smutné, a navíc z hlediska biologie a evoluce vlastně skoro vyloučné, protožev místě nekonečných možností a variací (za což je vesmír považován) nejsou naše podmínky natolik unikátní, aby bylo možné že jsme prostě jediná statistická chyba... :| Na druhou stranu si tyk nemyslím, že by sm jenom létali a pozorovali nás, i lidé, až někam doletí tak přistanou a budou se snažit zkoumat, navazovat kontakty...Na druhou stranu já věřím spoustě vecí, jako jsou minulé životy, astrální cestování, psychokineze a podobně, asi i proto mne kdysi Akta X tak okouzlila, že se tam o tyto věci jednalo...A i když už nejsem tak zapálená jako když mi bylo třináct, tak pořád mám na zřeteli, že ne všechno se dá vysvětlit - označila bych se za "osvíceného věřícího"... :oops:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod pitrysek v 15 dub 2008 01:16

Já v mimozemšťany nevěřím, až nějakého uvidím, tak pak tomu teprve uvěřím ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod MrSmith v 15 dub 2008 14:23

pitrysek píše:Já v mimozemšťany nevěřím, až nějakého uvidím, tak pak tomu teprve uvěřím ;)

Myslis si, ze sme vo vesmire sami? :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod Krycek v 15 dub 2008 18:25

Svým způsobem se ztotožňuju s Pitryskou a taky bych chtěl pokud možno vidět něco na vlastní oči, ale jak už naznačil MrSmith, absolutně si nedokážu představit, že bychom v celém tom obřím vesmíru byli sami! To snad není ani možné... :) Řekl bych, že musí existovat další a další světy, které jsou (věřím) velmi podobné tomu našemu. Každopádně bych se ale s nějakou mimozemskou civilizací setkat nechtěl - a už vůbec ne, pokud by bal vyspělejší, než my (=lidé). ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod mona lisa v 15 dub 2008 18:48

Verim, ze existuje mnozstvo inych svetov s bytostami v kozme. Ale na otazku, ci verim pribehom o unosoch ludi a UFO - neviem. Ako clovek pracujuci vo vede by som to najprv potrebovala vidiet na vlastne oci- az potom by som verila. Ale to je prave problem - absolutne netuzim po takom zazitku. Ja sa bojim :oops: Prave preto si to kompenzujem takymi serialmi ako su Akta X. Je super sediet v obyvacke pred telkou a pozorovat, ako sa ini trapia - Mulder a Scully ;) :lol:
Ale urcite neverim tym pribehom z Akta X, ktore suvisia s mimozemskou kolonizaciou. To je nezmysel.
Ale to by uz mohol byt namet na nejaku dalsiu samostatnu diskusiu, ze nakolko verite udalostiam/pribehom z Aktov X.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod holec v 15 dub 2008 20:53

Kouknete na podpis ;), to snad staci....
Obrázek
Uživatelský avatar
holec
 
Příspěvky: 11
Registrován: 13 dub 2008 12:50

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod pitrysek v 16 dub 2008 00:30

MrSmith píše:
pitrysek píše:Já v mimozemšťany nevěřím, až nějakého uvidím, tak pak tomu teprve uvěřím ;)

Myslis si, ze sme vo vesmire sami? :)

Já si nemyslím, že jsme ve vesmíru sami, ale prostě tomu nevěřím, že by tam byli nějací "ufouni", jsem prostě skeptik, dokuť neuvidím, tak neuvěřím :)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod Arte v 20 dub 2008 22:42

Fakt je, že znám i pár lidí, kteří se raději dělají buď zarytými believery nebo skeptiky jen proto, aby se co nejvíc podobali Mulderovi nebo Scully. Já osobně tedy nevěřím, že by sem, jak už se tady hezky řeklo, létali v rámci školních výletů, ale i když je šance rozvinutí života ve vysmíru tak +- 1:1 000 000 000 000 000 000, podle mně tu nemůžeme být sami. :) Vesmír je až moc velký :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 23:19

Arte píše:Fakt je, že znám i pár lidí, kteří se raději dělají buď zarytými believery nebo skeptiky jen proto, aby se co nejvíc podobali Mulderovi nebo Scully.

Fakt jo? tak to je vcelku psycho :D to bych neřekla, že někdo takový je :mrgreen:
I když musím říct, že jsem slovo skeptik neznala, až tehdy, kdy jsem začla sledovat X files. Náhodou jsem pak ve škole zaperlila, protože nikdo nevěděl, co to znamená. Díky Scully! :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod DARTH_Praetorian v 10 črc 2008 23:22

nieco kratke na citanie :) pls docitat aj ked koniec staci (I BELIEVE !!!!!!!!!!)takze verte a citajte
kto cita knihy venujuce sa ufologii alebo aj vedy a akta x (to jetiez vyborna az na niekolko chyb ale tie su asi prekladom vypocti casu letu a teda zrejme aj spomalenia casu pri urcitom zlomku c ale inak dobre) tak tam je hned niekolko dvokazov a vzhladom na to ze moja starsia sestra sa tomu venovala aj X-F aj UFO mam dost podkladov (teda starich knich vyradenich z obehu chvilu po vidani kto vie preco :D a tich par mrtvych ludi co tvrdili ze v leteckej zakladni v nevade nad jednym z najvetsich miest sveta la alebo las vegas nevim teraz ale aj tak ma vias obyvtaleov ako cely nas stat (SR))takze ja verim a podla draekovej rovnice to vychadza 1 ETI na sto slnecnych sustav a teda nieco cez 100k na celu galaxiu a vzhladom k tomu ze ich je par miliard je to dost) tak by veril kazdy aj ked nemam skusenost s ETI verim a dufam ze niesu ako kolonisti a je dost mozne ze sme ich potomkovia vzhladom na dokozi o civilizacii 10 k rokov starej na visej urovni ako mi (zrejme dostatocnej aby vivinuli medzihviezdne plavidlo schopne dosiahnut rychlost aspon 0,5 c a to ci pouzitim gravitacnich motorov (ako vravel jeden z oblasti 51)alebo studenej fuzii ci rozkladom antihmoty (a toma trapi co pouzivaju)z toho vyplyva ze verim v ETI asi ako vo vzduch takze prajem caste unosi a vihliadkove lety v mimozemskej lodi (vtip ale niekto to faktchce :D)tak dufam ze vlada nebude zapierat a napriek moznej massovej histerii alebo podobmńim blbostiam co akoze su dvovodi na utajenie povedali ze uz v 40tich rokov mali ufo a nach nevravia ze kazdi ufolog je idiot a na ufo sa im mozem ***** (nechcem hned dostat ban tak si domyslite co tam je) ale nach nezapieraju a nepodporuju skeptikov fuj SCULLY (ale len zo zaciatku)a dufam ze vy verite a nemislite si ze kazdy co ma 13 rokov (28 jula mam 14 X-F je pekny darcek :D) je debil a mislia si ze pise blbosti ale ako vidite su dokazy a su podlozitelne a je mozne ze sindikat nie je carterova predstava
inak X-F som pozeraval ale vzhladom k mojmu veku a pos****** vhs prehravacu si velmi nepametam (mam nove vhs pozrete len par krat ale budem si musiet kupit DVD/VHS R alebo X-F na dvd :D)takze prajem prijemny zazitok z X-F (a pozerajte v noci a potom chodte na prechadzku do kukuricneho pola ak nie je pobliz kukuricne pole staci obilie)
a este sa ospravedlnujem za slovencinu vzhladom k tomu ze je tu zrejme vecsina cechov a ja nedokazem rychlo pisat po cesky (musim si to v hlave prelozit a potom to aj tak napisem po slovensky fakt sry)inak che do fbi ktovie ake tajne zlozky tam maju premenujem sa na foxa williama muldera mozno dostanem kancel v suterene a zozeniem plagaty z ufo (do sprav budem pisat killed bi extraterestrial)a este sa ospravedlnujem ze gramaticke chyby a dufam ze som vas presvedcil a ze sa vam che citat rozpisal bi som to ale v noci sa mi nejak nechce a nemisli mi to (aj ked vecer zvyknem chodit spat o 2 a rano vstat skoro jako mulder len viac a pohodlnejsie ale na takej harkonenskej posteli by sa spalo :D) I BELIEVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Další

Zpět na Mytologie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků