Tieňový syndigát-starci

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o mytologii Akt X, ale báli jste se vylepit do okna písmeno "X". Černý olej, Kouřící muž, Syndikát, mimozemské únosy, Samantha, mimozemští rebelové, William a plno dalších otázek čeká na zodpovězení...

Moderátor: MrSmith

Tieňový syndigát-starci

Odeslatod kimberly v 09 črc 2008 12:19

Myslím si, že prvotná mytológia so starcami stretávajúcimi sa na jednom mieste bola najlepšia. Mocní muži kontrolujúci a riadiaci svet. Čo si o tom vy myslíte? Máte radšej replikantov alebo deduškov?
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Tieňový syndigát-starci

Odeslatod mona lisa v 09 črc 2008 15:09

kimberly píše:Myslím si, že prvotná mytológia so starcami stretávajúcimi sa na jednom mieste bola najlepšia. Mocní muži kontrolujúci a riadiaci svet. Čo si o tom vy myslíte? Máte radšej replikantov alebo deduškov?


Jednoznacne syndikat. To nemalo chybu. Zavedenie supervojakov do serialu bola blbost (pre mna).Dufam, ze uz o nich nezakopneme v tretom filme :!:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Tieňový syndigát-starci

Odeslatod KayTee v 09 črc 2008 16:16

Syndikát je nezapomenutelný. Myslím, že je dost reálné, že má každý stát takový syndikát..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Tieňový syndigát-starci

Odeslatod Milius v 10 črc 2008 22:28

Chacha!Syndikát je originální a tajemný a přitom je to tajná organizace obyčejných lidí,kteří mají charizma.Hlavně Muž s pěstěnýma rukama je osobitý.Takže replikanti,chladní a nezničitelní,se mohou jít vycpat.Replikantem může být kdo chce. :lol:
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Tieňový syndigát-starci

Odeslatod mona lisa v 11 črc 2008 08:34

Milius píše:Chacha!Syndikát je originální a tajemný a přitom je to tajná organizace obyčejných lidí,kteří mají charizma.Hlavně Muž s pěstěnýma rukama je osobitý.Takže replikanti,chladní a nezničitelní,se mohou jít vycpat.Replikantem může být kdo chce. :lol:


To aby sme si na Teba davali pozor :o
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Tieňový syndigát-starci

Odeslatod kimberly v 14 črc 2008 13:06

Replikanti mi nič nehovoria, možno niekomu áno, ale mne nie a tá chladná tajomná atmosféra moci veľkých mužov mi chýba!
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Tieňový syndigát-starci

Odeslatod Petraela_x v 02 dub 2009 21:49

Mne bolo čudné, že keď sa podarilo M a S zničiť syndikát, tak sa neutvoril žiadny nový... alebo sme to len my nevideli?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Tieňový syndigát-starci

Odeslatod Luki v 03 dub 2009 12:12

Syndikát byl fajn v prvních čtyřech sériích... potom nám je začali cpát až pod nos a bezdůvodně nahlíželi více a více do jejich soukromí. Asi to mělo udržet "čestvou" atmosféru protože tajemný syndikát sám tak dlouho celý seriál neutáhne.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Tieňový syndigát-starci

Odeslatod petrazelva v 06 dub 2009 14:23

Já nevím, no, podle mě by i utáhl. I když je pravda, že by to bylo možná už pak nuda. Mně by se třeba líbilo, kdyby to vzali jednoho po druhém a představili je blíž. Tak nějak.. Třeba jako když (můj oblíbenec) Muž s pěstěnýma rukama přišel v Blessing Way (tuším) za Scully. A pak jak pomohl Muldymu ve FTF. (Chudák mi ho pak bylo tak líto :'-(). Že je nechali všecky takhle spálit kromě Kuřáka, imho škoda..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Tieňový syndigát-starci

Odeslatod XGirl v 20 dub 2009 20:56

Taky to u mně Syndikát vyhrává na celé čáře - právě pro tu klaustrofobní a dusnou atmosféru, která z toho sálá - že o našich životech rozhoduje někdo jiný, že i když se tváříme jako humanisté, nové technologie jsou nad lidskými životy a vždycky budou...věřím tomu, že podobný syndikát existuje, vzpomeňte si jen an utajování věcí okolo ponorky Kursk, nebo na na nevyjasněné otázky okolo útoku na WTC...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová


Zpět na Mytologie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron