Super Soldiers / Replikanti

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o mytologii Akt X, ale báli jste se vylepit do okna písmeno "X". Černý olej, Kouřící muž, Syndikát, mimozemské únosy, Samantha, mimozemští rebelové, William a plno dalších otázek čeká na zodpovězení...

Moderátor: MrSmith

Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 15:27

Co si myslite o tejto casti mytologie Aktov X? Bolo spravne rozhodnutie zaradit ich do mytologie? Nebolo by lepsie sa radsej vratit k starsim veciam ako su napr. Mimozemski rebeli a dalej ich rozvijat? Alebo naopak ste s Replikantmi spokojni?
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 15:34

Osobně jsem spokojený, tvůrci se tak vrátili k věcem které načali již v první sérii a všechno tak dovedli do "konce". Pro mne začali mimozemští rebelové a lovci být na začátku osmé série tak trochu stagnující a změna imho přišla ve správnou chvíli. "Více rozvíjet" vše okolo mimozemských rebelů/lovců by imhi navíc pokazilo tu auru tajemna, kterou kolem nich za ta léta vybudovali.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod Xeninka v 13 dub 2008 15:36

Prozatím se mi příliš jakási druhá dějová linie mytologie nelíbí, pochopila jsem tam méně věcí než dříve a celkově je to takové maličko divné. Najednou jsou tam supervojáci, pak William a vše okolo... Neříkám že je to totálně na nic, to ne. Přestože jsem přečetla nějaká shrnutí o mytologii tak od sedmičky dál mi to hlava nebere, asi to možná bude i tím, že asi tak tu první až pátou sérii jsem viděla vícekrát než třeba sedmou až devátou...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 15:39

Xeninka píše:Prozatím se mi příliš jakási druhá dějová linie mytologie nelíbí, pochopila jsem tam méně věcí než dříve a celkově je to takové maličko divné. Najednou jsou tam supervojáci, pak William a vše okolo... Neříkám že je to totálně na nic, to ne. Přestože jsem přečetla nějaká shrnutí o mytologii tak od sedmičky dál mi to hlava nebere, asi to možná bude i tím, že asi tak tu první až pátou sérii jsem viděla vícekrát než třeba sedmou až devátou...


Já si toho ze začátku nevšimnul, ale ono se to v devítce vrací strašně hodně do prvních sérií a uzavírají se témata o kterých se mluvilo nebo alespoň naráželo. Věřím že jak teď na devítku budeš koukat zase (až si koupíš DVD) tak se rovzpomeneš :).

Někde jsem četl perfektní shrnutí celé mytologie (bez postranních teorií), pokusím se najít na to odkaz :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod Xeninka v 13 dub 2008 15:48

Luki píše:Věřím že jak teď na devítku budeš koukat zase (až si koupíš DVD) tak se rovzpomeneš :)

Odhlédnu od toho že to s koupí DVD je v současnosti v říši snů a přání :) nicméně jsou i jiné způsoby jak se podívat na devítku a určitě mam v plánu jí do filmu zase skouknout, už je to skoro rok co jsem jí viděla celou v kuse... Takže určitě se rozvzpomenu a začne mi to dávat smysl.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 15:51

Preco potom Kolonisti chceli vytvarat hybrida ked mali nieco ovela lepsie?
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod mona lisa v 13 dub 2008 18:34

Pre mna bola mytologia vzdy to najlepsie z Aktov X. Nemalo to chybu 8-)
Replikantmi/supervojakmi to u mna totalne pohnojili. Vobec tej zapletke nerozumiem, a pripada mi aj zbytocna.A vobec ma nenadchla. Skoda!
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod byzoparanoid v 13 dub 2008 18:48

Najlepšia mytológia bola tá, ktorá sa točila okolo čierneho oleja.
éí 'aaníígÓÓ 'áhoot'é
Uživatelský avatar
byzoparanoid
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 12:16

Re: Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod KayTee v 13 dub 2008 21:19

Taky to ještě úplně nechápu, ale to bude i tím, že jsem neviděla všechny díly. Věřím, že to časem pochopím a udělám si v tom jasno.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod MrSmith v 14 dub 2008 10:23

Tejto mytologii prave velmi nepomozu ani dopozeranie vsetkych epizod. Teda aspon mne to nepomohlo :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod kimberly v 17 čer 2008 09:26

Z tejto mytológie som jasná. Nikdy som na mytológiu celkom nebola, lebo mi to proste hlava neberie, sledovala som to so záujmom, ale nebola som schopná nejakej tej analýzy, ale aspoň som sa ako tak orientovala, ale tu už sa nechytám. nepáči sa mi to, nepríde mi to originálne, nerozumiem tomu, zaspávam a niekedy krútim hlavou a pripadám si, že sa pozerám na nejaké sci-fi.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Super Soldiers / Replikanti

Odeslatod k212 v 09 črc 2008 14:37

Mě osobně supervojácká mytologie nevadí. Ono totiž po těch 6-7 sériích už to chtělo něco nového, osvěžujícího a současnějšího (černý olej, slepí odbojáři, syndikát to všechno už bylo završeno v pětce a v prvním filmu, šestá série se na té doznívající vlně tak trochu povozila). Osobně se mi moc líbí mytologie 7 série (a Requiem vůbec, tam se to všechno vrací na počátek), která vlastně už lehce naťukává tato nová témata. A určitě se mi nezdá zbytečná a natahované, ba naopak.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X


Zpět na Mytologie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron