John Doe 9×07

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

John Doe 9×07

Odeslatod Angelitos v 19 dub 2008 22:43

Tento díl byl pro mě taková spíše oddechovka. Zase moc zajímavý námět, probudit se někde s úplným výpadkem paměti je dosti hororové. Navíc ještě tam, kde skoro nikomu nerozumíte.
Vzpomínky Dogetta mě nijak nenadchly, až na ten konec, ten se mi líbil :)
Takže verdikt: příliš moc Doggetta (ještě aby ne když to byl skoro jeho díl), málo takových těch ukázek o tom chlápkovi, který vysává tu paměť, ale dobré bylo, jak se všichni s vervou pustili Doggetta hledat. Hlavně Skinda :)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil Angelitos dne 20 dub 2008 21:05, celkově upraveno 1
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: John Doe

Odeslatod Luki v 19 dub 2008 22:47

No JÓ žádnej Muldy, málo Scully a angel je kritická :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: John Doe

Odeslatod Angelitos v 19 dub 2008 22:51

Luki píše:No JÓ žádnej Muldy, málo Scully a angel je kritická :lol: :lol: :lol:

No chtěla jsem nakonec napsat........."někdo mi tam chyběl" :D A co na tu epku říkáš? se ani nevyjádříš? :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: John Doe

Odeslatod Luki v 19 dub 2008 23:00

Angelitos píše:
Luki píše:No JÓ žádnej Muldy, málo Scully a angel je kritická :lol: :lol: :lol:

No chtěla jsem nakonec napsat........."někdo mi tam chyběl" :D A co na tu epku říkáš? se ani nevyjádříš? :lol:


Mně se John Doe poprvé vůbec nelíbil ale když jsem koukal podruhé tak mne to chytlo a teď už tu epizodu zbožňuju skoro :). Líbilo se mi jak skoro celou první polovinu nechali diváka tápat společně s Doggettem co se to sakra stalo a taky ironie John Doe / John Doggett :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: John Doe

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 11:17

Fantázia. Tento diel je proste fantázia. Brilantný námet, perfektné spracovanie...nemám čo by som dodala, keď si ho znova pozriem, potom sa budem podrobnejšie nad ním unášať.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: John Doe 9×07

Odeslatod nabaa v 28 dub 2008 20:53

Mám ráda filmy Roberta Rodrigueze a tohle byla varianta Desperada či Kdysi dávno v Mexiku. Akorát mi tam chyběl Danny Trejo, kterého si "vyplácali" v Redrum. :D Jako námět na film by to bylo dobrý, kvalitní, ale jako epizoda Akt X se mi to moc nelíbí. Přesně jak už tady bylo zmíněno, skoro žádná Scullyová, Reyesová málo...a ač jsem si Doggetta oblíbila, tak "jeho" epizody moc nemusím. 8-)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: John Doe 9×07

Odeslatod k212 v 10 čer 2008 17:08

nabaa píše:Mám ráda filmy Roberta Rodrigueze a tohle byla varianta Desperada či Kdysi dávno v Mexiku. Akorát mi tam chyběl Danny Trejo, kterého si "vyplácali" v Redrum.


Pravdou je, že ten vizuál byl dost origoš no a navíc Mexiko, sluníčko, chlapíci s knírkem, sombréry, bouchačkami a taky jeden brujo ... Škoda jen, že tvůrci nepřimíchli pár indgrediencí navíc ... třeba toho drsně vtipnýho Rodrigueze, to bych si taky nechala líbit. Ale jinak mě díl přišel příliš roztahaný a bezdějový. Určitě by se z Doggettovy minulosti dalo dostat daleko víc, než jen to, co už známe z předchozích dílů. Na introspekci je toho prostě málo. :cry:
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: John Doe 9×07

Odeslatod MrSmith v 10 čer 2008 20:07

Jedina epizoda Aktov X, ktoru rezirovala zena.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: John Doe 9×07

Odeslatod Utero v 10 čer 2008 20:41

MrSmith píše:Jedina epizoda Aktov X, ktoru rezirovala zena.


A co Gillian a all things?
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: John Doe 9×07

Odeslatod MrSmith v 11 čer 2008 10:58

Utero píše:
MrSmith píše:Jedina epizoda Aktov X, ktoru rezirovala zena.


A co Gillian a all things?

Vlastne ano. Rezirovala to ale len koli tej "akcii" alebo ako to nazvat, vdaka ktorej David a Gillian dostali prilezitost zrezirovat vlastnu epizodu. Tak som to nebral tak ako keby reziroval profesional.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: John Doe 9×07

Odeslatod Utero v 11 čer 2008 13:34

MrSmith píše:
Utero píše:
MrSmith píše:Jedina epizoda Aktov X, ktoru rezirovala zena.


A co Gillian a all things?

Vlastne ano. Rezirovala to ale len koli tej "akcii" alebo ako to nazvat, vdaka ktorej David a Gillian dostali prilezitost zrezirovat vlastnu epizodu. Tak som to nebral tak ako keby reziroval profesional.


Kdyz to beres takhle tak samozrejme mas pravdu.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: John Doe 9×07

Odeslatod terentule v 11 čer 2008 15:13

Zajímavá epizoda...docela mě udivuje, že ji hodně lidí považuje za jednu z těch slabších. Mně se ale líbila, bylo tam hodně Doggetta, což mi naprosto vyhovuje :D. I to jak divák nejdřív tápe stejně jako Doggett a nic neví mi přišlo zajímavé. I když je pravda, že se to trochu vleklo. Co se týče vzpomínek, dalo se to trochu rozvést, přece jenom to bylo hodně krátké...
A Doggett jako "Muž s jednou botou" pobavil :).
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: John Doe 9×07

Odeslatod Angelitos v 12 čer 2008 10:11

terentule píše:A Doggett jako "Muž s jednou botou" pobavil :).

NO a zrovna při dramatické scéně jsem si zas vybavila jeden z blooperů a začla jsem se smát (ne že by to přišlo ostatním přihlížejícím divné, čemu se jako směju) ...fakt super :lol: :lol: NIkdy se nedivat na bloopery, když ten díl ještě neznáte! To už se mi vymstilo 2x. Jednou ještě když ležela jedna osoba v nemocnici a v bloop. bylo jak se to nevydařilo (nechci to říkat moc do podrobna, jsou tu lidi které ten dílek teprve čeká :))- při dramatu jsem se zas chlamčila HNUS :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: John Doe 9×07

Odeslatod Xeninka v 12 čer 2008 10:43

Angelitos píše:
terentule píše:A Doggett jako "Muž s jednou botou" pobavil :).

NO a zrovna při dramatické scéně jsem si zas vybavila jeden z blooperů a začla jsem se smát (ne že by to přišlo ostatním přihlížejícím divné, čemu se jako směju) ...fakt super :lol: :lol: NIkdy se nedivat na bloopery, když ten díl ještě neznáte! To už se mi vymstilo 2x. Jednou ještě když ležela jedna osoba v nemocnici a v bloop. bylo jak se to nevydařilo (nechci to říkat moc do podrobna, jsou tu lidi které ten dílek teprve čeká :))- při dramatu jsem se zas chlamčila HNUS :D

Také se mi to stává, naštěstí jsem bloopery viděla až poté co jsem už všechno viděla. Ale jakmile se na to dívám znovu, tak se mi vybaví a taky se směju ve chvílích, kdy tam není nic moc k smíchu :)

Jinak tato epizoda mě zas až tak moc nenadchla, beru jí jako normální průměr. Kershe tam zase postihl záchvat Kershismu a tak ho prostě Skinner i Scully obešli :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: John Doe 9×07

Odeslatod KayTee v 26 čer 2008 10:21

Celkově se mi díl líbil a rozhodně bych ho neřadila k těm horším. Ano, bylo to něco jiného než na co jsme zvyklí, ale bylo to fajn. Líbila se mi Monica mluvící španělsky a scéna, kdy Scully přijela za Monicou a ta se ptá: "Jak jsi přemluvila Kersche, ale přestal škrtit výjade?" (nebo tak nějak) a Scully na to: "Nijak..neví, že jsem tady, stejně tak jako neví, že Skinner právě míří do Mexico City..." :-D
Nelíbil se mi jenom ten týpek co kradl paměť...byla bych spíš pro normální přirozené odstranení paměti třeba elektrošoky nebo tak něčím.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: John Doe 9×07

Odeslatod Petraela_x v 14 pro 2008 20:48

Hmm mne sa v celku diel páčil. Páčila sa mi tá atmosféra a celkový vizuál epizódy, no ale súhlasím bolo tam veľa Doggetta a málo Scullyvoej a Reyesovej. :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: John Doe 9×07

Odeslatod oskvarka v 26 lis 2009 22:38

no co ja viem...prva tretina docela nuda... druha tretina lepsia ovela tretia najlepsia... napad nic extra... a aj ked som cakala ze to bude ovela horsie lebo pre mna je samotny doggett skratka suchar...tak som dufala ze bude fain aspon to ze bude obet...to moc nepomohlo taze ma prva cast naozaj dost nudila ...taze taky priemer, zle to zase nebolo .....
...celkom som sa pobavila ked mu ten spaniel vravel ze on je hladany zabija a ze zabil dvoch ludi a potom ta veta ze klidek pohoda ved clovek robi co musi...akoby nic :D:D
a scena za autobusom ta bola fajna...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron