Lord of the Flies 9×06

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

Lord of the Flies 9×06

Odeslatod Angelitos v 17 dub 2008 22:14

Musím říct, že mě ten díl rozesmál. Myslím ten začátek, a synek, co jede v "hajzl budce!", prostě blbci :lol: .
Pak mě samozdřejmě smích přešel, když jsem viděla tu "vysátou" hlavu. Pak jsem se ale musela znovu smát...důvod? - Borec Dr. Rocky Bronzino :lol: A ty jeho hlášky..."nikdy jsem neměl parťáka" a Scully: "já jo" :lol: Nebo jak kolem jede týpek na kole a Scully a Rocky se koukaj na oblohu :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
ObrázekObrázek Obrázek Obrázek





Opravdu super, byla to na jednu stranu sranda, ale na druhou dost drsné scénky :) Chudák holka, která se líbala s tím Mušákem :lol: a matka byla drsná :)
Naposledy upravil Angelitos dne 20 dub 2008 21:07, celkově upraveno 1
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Lord of the Flies

Odeslatod Luki v 17 dub 2008 22:22

Jednoznačeně nejhorší díl deváté série ale mi osobně vadil spíše nudný styl vyprávění, po cca 15 minutách dííl naštěstí nabral druhý dech a semtam jsem se i zasmál. Každopádně v porovnání se zbytkem deváté série a hlavně s geniálním Impropable, přece jen zaostává :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Lord of the Flies

Odeslatod Xeninka v 18 dub 2008 09:00

Pokud se chci zasmát jak někdo jede po Scully tak si pouštím právě tento díl, protože věta "Říkejte mi Rocky..." a pak rozhovor "Víte, já jsem matka." a on na to "I matky jsou ženy." mě vždycky dostane do dobré nálady.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Lord of the Flies

Odeslatod Angelitos v 18 dub 2008 11:03

Xeninka píše:Pokud se chci zasmát jak někdo jede po Scully tak si pouštím právě tento díl, protože věta "Říkejte mi Rocky..." a pak rozhovor "Víte, já jsem matka." a on na to "I matky jsou ženy." mě vždycky dostane do dobré nálady.


JJ ani mi nemluv, u té matky jsem nemohla :lol: :lol: fakt dobrá sranda. Rocky je Bůh :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Lord of the Flies

Odeslatod peta111 v 18 dub 2008 21:02

Myslím, že to byl vcelku nudný díl, jediný kdo to tam trochu rozproudil byl ten Rocky, jak jel po Scully. :) Ale jinak nuda. :x Předcházející 2 díly byly o třídu lepší, ze začátku jsem nevěděla, jestli sleduju ten správný seriál :twisted:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Lord of the Flies

Odeslatod MrSmith v 18 dub 2008 21:08

peta111 píše:Myslím, že to byl vcelku nudný díl, jediný kdo to tam trochu rozproudil byl ten Rocky, jak jel po Scully. :) Ale jinak nuda. :x Předcházející 2 díly byly o třídu lepší, ze začátku jsem nevěděla, jestli sleduju ten správný seriál :twisted:

Na zaciatku snad nikto nevedel ci su to naozaj akty x :). Som ukazoval zaciatok kamaratom ci uhadnu co to moze byt za serial :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Lord of the Flies 9×06

Odeslatod nabaa v 27 dub 2008 18:21

Už jsem v 9.sérii pokročila až sem (postupuju pomalu, rozhodla jsem se trochu se potrýznit :oD) a příjemně jsem se pobavila. Sice obsahově je tenhle díl prakticky o ničem a postrádá jakékoliv napětí, o mrazivosti ani nemluvě, ale Dr. Rocky zkrátka rocks! Jeho velmi neortodoxní a velmi okaté úsilí oslnit Scullyovou znalostí průběhu páření u bzučivek je sladce ujeté a Scullyové očividně nepříliš příjemné. Ale umí se stím vypořádat. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Lord of the Flies 9×06

Odeslatod Luki v 27 dub 2008 18:51

nabaa píše:Už jsem v 9.sérii pokročila až sem (postupuju pomalu, rozhodla jsem se trochu se potrýznit :oD) a příjemně jsem se pobavila. Sice obsahově je tenhle díl prakticky o ničem a postrádá jakékoliv napětí, o mrazivosti ani nemluvě, ale Dr. Rocky zkrátka rocks! Jeho velmi neortodoxní a velmi okaté úsilí oslnit Scullyovou znalostí průběhu páření u bzučivek je sladce ujeté a Scullyové očividně nepříliš příjemné. Ale umí se stím vypořádat. :D


No tak tam žádné napětí ani mrazení být ani nemělo, je to komediální díl stačí se zaposlouchat do hudby která i v těch vážněji míněných scénách vesele vyhrává roztomilou melodii :).

Nejvíce mne pobavila Scullyové první pomoc na Rockym :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Lord of the Flies 9×06

Odeslatod nabaa v 27 dub 2008 19:34

Luki píše:No tak tam žádné napětí ani mrazení být ani nemělo, je to komediální díl stačí se zaposlouchat do hudby která i v těch vážněji míněných scénách vesele vyhrává roztomilou melodii :).

Nejvíce mne pobavila Scullyové první pomoc na Rockym :lol:


Taky jsem žádné napětí ani mrazení neočekávala, jen jsem to zmínila jako poměrně typickou součást klasických Akt X. Tohle je akorát tak klasická úsměvná epka. :) Jo, ta první pomoc byla kouzelná a pohled Doggetta a Reyesové to ještě umocňuje. A musím říct, že Robertovi to hodně sluší, když se usmívá. Ten výraz co má při sledování videa před výslechem Winkela je moc moc moc roztomilý. :) Ale ne, vůbec se nerozněžňuju... :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Lord of the Flies 9×06

Odeslatod kimberly v 27 dub 2008 21:36

Teraz už trochu ľutujem, že som tento diel v hlasovaní o najhoršiu epizódu zaradila k najhorším v deviatej sérii....fakt je že tam podľa mňa boli horšie výkriky do tmy a treba to brať ako zčasti komediálny dej a neočakávať len napätie stále.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Lord of the Flies 9×06

Odeslatod Angelitos v 27 dub 2008 22:36

kimberly píše:Teraz už trochu ľutujem, že som tento diel v hlasovaní o najhoršiu epizódu zaradila k najhorším v deviatej sérii....fakt je že tam podľa mňa boli horšie výkriky do tmy a treba to brať ako zčasti komediálny dej a neočakávať len napätie stále.

No já jsem proti tomu, všichni ji dávali do nejhorších fuj to NE!!
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Lord of the Flies 9×06

Odeslatod k212 v 25 kvě 2008 22:13

Luki píše:Nejvíce mne pobavila Scullyové první pomoc na Rockym :lol:

No mě po pravdě taky, to jak předstírá, že je k.o. a Scully mu dává masáž srdce a umělý dýchání, realita by byla -hádám-trochu drsnější. :lol:
Jinak tento díl je po technické sránce nezajímavý, dějově slabší, ale za to křečovitě extra humorný. Možná snad až trapný, ale uznávám, že jsem se vlastně pobavila.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Lord of the Flies 9×06

Odeslatod kimberly v 25 kvě 2008 22:14

k212 píše:
Luki píše:Nejvíce mne pobavila Scullyové první pomoc na Rockym :lol:

No mě po pravdě taky, to jak předstírá, že je k.o. a Scully mu dává masáž srdce a umělý dýchání, realita by byla -hádám-trochu drsnější. :lol:
Jinak tento díl je po technické sránce nezajímavý, dějově slabší, ale za to křečovitě extra humorný. Možná snad až trapný, ale uznávám, že jsem se vlastně pobavila.

Veľmi trefná charakteristika.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Lord of the Flies 9×06

Odeslatod KayTee v 26 čer 2008 10:36

Tak musím říct, že jsem se tlemila od začátku do konce. Playboy Rocky rozesmál dokonce i mojí drahou polovičku, takže jsme to spolu celou dobu komentovali a řehtali se u toho :-D Příběh jako takovej nic moc, ale nejhorší to určitě není..je to prostě jenom jiné. Musíme to brát jako takovou odlehčující komediální epizodku a nehledat tam nic hlubšího :-D
Jako legrace fakt skvělá :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Lord of the Flies 9×06

Odeslatod Baku05 v 28 čer 2008 23:29

KayTee píše:Tak musím říct, že jsem se tlemila od začátku do konce. Playboy Rocky rozesmál dokonce i mojí drahou polovičku, takže jsme to spolu celou dobu komentovali a řehtali se u toho :-D Příběh jako takovej nic moc, ale nejhorší to určitě není..je to prostě jenom jiné. Musíme to brát jako takovou odlehčující komediální epizodku a nehledat tam nic hlubšího :-D
Jako legrace fakt skvělá :-)


Naprostý souhlas ;) Je to legrace. V tomhle nic hlubšího hledat asi fakt nejde. Je pravda, že začátek s mládeží mi přišel zbytečně dlouhý a nijak mě neoslnil ani výběr herců - tedy samozřejmě kromě Rockyho :lol: Ten tam zapadl skvěle. Nejvíc jsem se nachechtala jak Rocky se Scully sledovali výskyt hmyzu v okolí a když jim to konečně začalo pískat, tak oba čučeli vzhůru a klučina jim profrnknul za zády - beru, je to velmi laciný vtip, ale v tom kontextu pobavil :D
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Lord of the Flies 9×06

Odeslatod Petraela_x v 14 pro 2008 18:11

V tomto diely som si potvrdila teóriu, že to najhoršie čo môže chlap pre Scullyvoú urobiť je, začať ju baliť :D
Mne sa celkom páčili tí dvaja mladí, na konci "I Love You" zo svätojánskych mušiek bola milá romantická bodka. Tí chalani na začiatku ma vôbec nebavili, asi pre to, že nemám rada druh takéhoto humoru. Ale dobré bol aj začiatok výťah a doktor: "Vy ste tí odborníci?" to som sa zasmiala.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Lord of the Flies 9×06

Odeslatod oskvarka v 26 lis 2009 21:23

jj... no toto mi pripomenulo epku s bambi - vlastne kvalita a celkovo styl ...a Rocky... ked som tu epku videla prvy krat tak som ju nemohla rozdychat pre mna to bola prva prilis komedialna epka - ten humorny styl ma medzi normalnymi epkami odrovnal dokonca ten namet s bambi sa mi zdal este viac ujety ako tento... odsudila som ju hlavne preto ze nebola v epkach co sa nikdy nestali... ale neskorej som to uz videla uplne inak...hlavne ked som dosla po 7 seriu :lol:
...pacilo sa mi ako ich ten chlap nazval odbornikmi a oni chudaci uplne mimo...prve co spravili zavolali Scully :lol: a tie ich sklamane pohlady ked povie ze nikdy v zivote nic podobne nevidela a pritom oni na nu hladia z tolkym ocakavanim :lol:
a cool bolo ako okolo nich presiel na tom bicykli...skoro som sa udusila od smiechu :D..
... necakala som ze sa vratia k humornemu stylu... a monika trosku nemala ako prejavit vynimocnost svojej povahy....predsa len ona take desive stvorenie ako vystrihnute z pripadu Akt X :D...zato scully tu zapadla dokonale..
...ale neva..dobre som sa pobavila :)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron