Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod Angelitos v 15 dub 2008 21:28

Obrázek Obrázek Obrázek
Moc by mě zajímalo, co říkáte na tyto epizody.
Pro mě byly docela silné, a moc dobré :)
Moc se mi líbil příběh té ženy "Evy" a také v pozadí to, co se asi stalo s Muldym.
A hlavně byl zajímavý malý William.
Fakt dobré :) Hlavně, když jsme s kamarádem viděli 1 díl, hned jsme rychle zapínali ten druhý ;)
Závěr: SUPER :)
Naposledy upravil Angelitos dne 20 dub 2008 21:03, celkově upraveno 1
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 21:30

Jsem rád že se ti líbí, já mám taky tyhle díly moc rád ale spousta lidí mytologii 9.série moc nemusí :).

Osobně preferuju mytologické díly 1.; 8. a 9. série :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod peta111 v 15 dub 2008 21:35

Zrovna nedávno jsem tyhle díly viděla. První mě hodně nadchnul, druhý už trošku pokulhával. Mytologie v 9. je taková futuristická, nevím, možná předtím byla více "uvěřitelnější". Ale atmosféra byla dokonalá a Scully je už zase taková utrápená. A taky jsem si hned všimla, že Mulderovo akvárko má novou majitelku... ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 21:38

peta111 píše:Zrovna nedávno jsem tyhle díly viděla. První mě hodně nadchnul, druhý už trošku pokulhával. Mytologie v 9. je taková futuristická, nevím, možná předtím byla více "uvěřitelnější". Ale atmosféra byla dokonalá a Scully je už zase taková utrápená. A taky jsem si hned všimla, že Mulderovo akvárko má novou majitelku... ;)


Imho mi právě příjdou více uběřitelnější ti supervojáci než nekonečné chechtle mechtle s černým olejem :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod Angelitos v 15 dub 2008 22:13

peta111 píše:Zrovna nedávno jsem tyhle díly viděla. První mě hodně nadchnul, druhý už trošku pokulhával. Mytologie v 9. je taková futuristická, nevím, možná předtím byla více "uvěřitelnější". Ale atmosféra byla dokonalá a Scully je už zase taková utrápená. A taky jsem si hned všimla, že Mulderovo akvárko má novou majitelku... ;)


Pro mě to už nejsou akta, už je to pro mě takový trochu jiný seriál, ale fajný :)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 22:15

Otázkou je co podle tebe jsou "Akta X" :). Jinak souhlasím, seriál se přirozeně vyvíjel, ale imho pořád to jsou Akta X jen nebyly celých 9.let stejná to by to někdo hodně pokazil ;)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod Angelitos v 15 dub 2008 22:20

Luki píše:Otázkou je co podle tebe jsou "Akta X" :). Jinak souhlasím, seriál se přirozeně vyvíjel, ale imho pořád to jsou Akta X jen nebyly celých 9.let stejná to by to někdo hodně pokazil ;)


Jako vím, že akta x jsou jako ty příběhy, a ty příběhy v 9 jsou zatím hodně luxusní. Ale pro mě jsou Akta X prostě TAKé ty osoby, ke kterým máme všichni blízko..víšjak...to jsou akta x prostě. Jak mi kámoš dneska řekl,,, představ si Simpsnovu rodinu bez Homera nebo Barta...tak si připadám...
Už se fakt těším na dílek TRUST NO 1. Zase Akta, pro mě ;)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod MrSmith v 15 dub 2008 22:22

Je to uz ine. Este viac ine ako osma seria. Mne sa ale paci, ze su tam nove postavy z toho vznikajuce nove pribehy. Celkovo ale Super Vojakov nemam rad a tato dvojepizoda sa mi bohuzial nepaci. Pritom mytologiu mam velmi rad.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 22:24

Angelitos píše:
Luki píše:Otázkou je co podle tebe jsou "Akta X" :). Jinak souhlasím, seriál se přirozeně vyvíjel, ale imho pořád to jsou Akta X jen nebyly celých 9.let stejná to by to někdo hodně pokazil ;)


Jako vím, že akta x jsou jako ty příběhy, a ty příběhy v 9 jsou zatím hodně luxusní. Ale pro mě jsou Akta X prostě TAKé ty osoby, ke kterým máme všichni blízko..víšjak...to jsou akta x prostě. Jak mi kámoš dneska řekl,,, představ si Simpsnovu rodinu bez Homera nebo Barta...tak si připadám...
Už se fakt těším na dílek TRUST NO 1. Zase Akta, pro mě ;)


Říkám, já tě chápu :). Pro mne tam ty postavy prostě pořád jsou tak z tohohle pohledu to neřeším nijak :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 19:47

Ja sa rada zaoberám názvami epizód a tento sa mi páči veľmi. Dnes sa nič podstatné nestalo...a pritom toho bolo toľko...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 20:06

kimberly píše:Ja sa rada zaoberám názvami epizód a tento sa mi páči veľmi. Dnes sa nič podstatné nestalo...a pritom toho bolo toľko...

Přesně tak, moc se mi líbí hlavně ty hodně dlouhé názvy. Mají něco do sebe :) A je zajímavé, že si je člověk pamatuje více, než názvy krátké, co?:)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 20:26

Angelitos píše:
kimberly píše:Ja sa rada zaoberám názvami epizód a tento sa mi páči veľmi. Dnes sa nič podstatné nestalo...a pritom toho bolo toľko...

Přesně tak, moc se mi líbí hlavně ty hodně dlouhé názvy. Mají něco do sebe :) A je zajímavé, že si je člověk pamatuje více, než názvy krátké, co?:)

Presne tak, hovoríš mi z duše ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Nothing Important Happened Today I., II

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 21:15

kimberly píše:
Angelitos píše:
kimberly píše:Ja sa rada zaoberám názvami epizód a tento sa mi páči veľmi. Dnes sa nič podstatné nestalo...a pritom toho bolo toľko...

Přesně tak, moc se mi líbí hlavně ty hodně dlouhé názvy. Mají něco do sebe :) A je zajímavé, že si je člověk pamatuje více, než názvy krátké, co?:)

Presne tak, hovoríš mi z duše ;)

No jediný rozdíl je v tom, že já si je pamatuju anglicky, ne?:D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod nabaa v 26 dub 2008 12:20

Konečně mám doma 9.sérii, včera jsem se na ni vrhla jak žíznivý na sklenici vody...ale první dva díly mě bohužel moc neuchvátily. Zajímavé byly, to je bez debat, hlavně Lucy Lawless mi připomněla doby kdy jsem jako 12tiletá zbožňovala Xenu, ale tak nějak mi děj přišel malo dynamický, roztažený. Samozřejmě Scullyová a její rozhovor s Doggettem na téma Mulder a jeho zmizení jsou dojemné, William je miloučký, dokonce Reyesová mi přestává nahánět hrůzu, ale asi bych tyhle dvě epky do svého top 10 nezařadila.
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod kkubin v 08 kvě 2008 09:11

Mohl by mi někdo to trošku osvětlit? Scullyoví se narodilo dítě a přitom lítá po řípadech :D To ma domaci chuvu nebo co? :D
season1 4-ever
Uživatelský avatar
kkubin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2008 11:20

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod Xeninka v 08 kvě 2008 11:30

kkubin píše:Mohl by mi někdo to trošku osvětlit? Scullyoví se narodilo dítě a přitom lítá po řípadech :D To ma domaci chuvu nebo co? :D

A co její mamka? Hm? Ta věčně chůvuje...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod kkubin v 08 kvě 2008 13:25

lol tak to mě nenapadlo :) :D ale na ty 9ty serie už nemam sil se divat ta 8 už byla o ničem....
season1 4-ever
Uživatelský avatar
kkubin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2008 11:20

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod MrSmith v 08 kvě 2008 14:17

kkubin píše:lol tak to mě nenapadlo :) :D ale na ty 9ty serie už nemam sil se divat ta 8 už byla o ničem....

Ty tu co potom robis? Von! :shock: Ale usmejem sa aby sa nepovedalo :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod kkubin v 08 kvě 2008 16:43

5ikam svuj nazor :)
season1 4-ever
Uživatelský avatar
kkubin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2008 11:20

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod pitrysek v 08 kvě 2008 17:00

kkubin píše:lol tak to mě nenapadlo :) :D ale na ty 9ty serie už nemam sil se divat ta 8 už byla o ničem....

Ty si asi 9.sérii neviděl?!? První se na ní podívej a potom sem piš názory, takhle jenom zabíráš místo :) A 8. série celkově nebyla tak špatná ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Další

Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron