Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod Luki v 08 kvě 2008 20:34

Tak tady prrrrrr já nemám slov :roll:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod MrSmith v 08 kvě 2008 20:35

Ako vies, ze su tam pi.. ked si to este nevidel, hm? Co tu vlastne robis.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod kkubin v 09 kvě 2008 22:43

jasně takže neznam aktu x nazpamět nelibi se mi 9 serie a hnedka sem nepatřim bo jak? :D
season1 4-ever
Uživatelský avatar
kkubin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2008 11:20

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod pitrysek v 10 kvě 2008 00:03

kkubin píše:jasně takže neznam aktu x nazpamět nelibi se mi 9 serie a hnedka sem nepatřim bo jak? :D

Vždyť si říkal, že na 9.sérii nemáš už sílu se dívat, tak podle toho usuzuji, že jsi ji ještě neviděl, tak nechápu jak můžeš říct že se ti nelíbí, běž komentovat série, který už si viděl a až zkoukneš 9., tak pak můžeš říct, že se ti nelíbí :evil: ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod nabaa v 10 kvě 2008 11:01

Proč se v sekci věnované NIHT diskutuje kvalita osmé série? :?
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod Angelitos v 10 kvě 2008 15:13

nabaa píše:Proč se v sekci věnované NIHT diskutuje kvalita osmé série? :?


Protože tu vlezl zase nějaký "chytrák", který si neumí přečíst název fóra :roll:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod kimberly v 01 čer 2008 10:59

Čítala som, že Lucy Lawlles je veľkou fanynkou Aktov X a chcela si tu zahrať, tak nakoniec dostala úlohu v týchto dieloch ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod KayTee v 23 čer 2008 12:23

Tak konečně se i já mohu pokochat devátou řadou :-) První dvojdíl docela fajn. Jen přítel furt prej - A kde je Mulder.. a kam zmizel..a bla bla bla.. No, ale nad to jsem se povznesla a řekla jsem mu, ať se kouká, třeba se to dozví :lol: Příběh se mi líbil, jen mi to přišlo trochu nepřehledné..možná..v některých situacích. A nedá mi neobdivovat Gillianin talent, protože ty scény, kde má Scully slzy v očích, ty jsem jí prostě věřila na 100%. Krásné a dojemné.
Jo a Monica mě překvapila..s takovým slizounem???? No FUJ!!!
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod Utero v 04 led 2009 19:08

Celkem prijemna mytologie. Prvni dil mi prisel urcite lepsi nez druhy a to i presto, ze ma mene akce. Nova postava Brada, je vazne takovy typicky slizounek, ale docela se mi ta jeho role libi..ten romanek s Monicou byl docela šok :) .. Jinak Scully je v kazde scene viditelne zdrcena tim, ze ji Mulder opustil..v kazde scene pusobyla jakoby se mela kazdou chvili zhroutit, Gillian to podala vyborne...Nejvic na me, ale zapusobyl Doggett, ktery si bude proste vzdycky stat za svim :twisted: ..

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Nothing Important Happened Today I., II, 9x01, 9x02

Odeslatod oskvarka v 26 lis 2009 00:22

hmm...
tak som to kukla...
bolo to napinave, zaujimave, ale...
po tej uzasnej 8 serii ... neviem skratka nieco mi tam chybalo... a nebol to mulder (teda aj on mi chybal... lebo mi k aktom X jednoducho najviac sedi- ale tesim sa ako sa vysvihne monika vkladam do nej dost velke nadeje.... lebo doggett ma moc nezobral - keby tam ma byt sam tak ho jednoducho nestravim aj ked postava mi je sympaticka, len trochu sa mi jednoducho na to nehodi...)
brrr inak preco tu vec s hviezdickami nevyhodila...noralne desive... ale zaroven mi to pripomenulo serial carodejnice co mi celu tu scenu trosku zdegradovalo... :lol:
..neviem ci je to len tym ze 8 seria bola taka dobra ale sratka...- nepochopila som to, tesila som sa ze viac postav vhrnie do aktov X viac nadeje a spoluprace... ako ze nie ze M a S uplne sami zachranuju svet , ale vseci boli akysi podrazdeny a nepriatelsky voci sebe navzajom...uf... a trochu som sa stratila v tom deji...asi toho bolo na mna privela... privela novych tvari, privela sokujucich udalosti, privela informacii... ziadny kricek a jeho podrazaciny...zistila som ze mi bude chybat...
skratka som zmetena ...
oki idem dalej snad sa to rozbehne...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron