Jump The Shark 9x15

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

Jump The Shark 9x15

Odeslatod Angelitos v 27 čer 2008 10:40

ObrázekObrázekObrázekObrázek

Tak cíl tohoto dílu fakt nechápu...proč to musel být takový blbý konec :| . Celkově jsem z dílu poměrně zklamaná :(
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod petrazelva v 27 čer 2008 15:56

Souhlasím. Nechápu, proč je museli nechat umřít. Je hezké, že z nich udělali hrdiny a tak, ale celkově mi to přišlo trošku nereálné.. No nevím.. A k tomu Fletcher, já toho chlápka fakt nemusím.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod Angelitos v 27 čer 2008 22:17

petrazelva píše:Souhlasím. Nechápu, proč je museli nechat umřít. Je hezké, že z nich udělali hrdiny a tak, ale celkově mi to přišlo trošku nereálné.. No nevím.. A k tomu Fletcher, já toho chlápka fakt nemusím.

Fakt by mě zajímal názor Cartera, proč je musel nechat zemřít, fakt ten cíl nechápu a připadá mi to jako velká škoda!!
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod monkax v 27 čer 2008 22:27

Mám je ráda a taky nechápu proč je Carter nechal zemřít :evil: Ošklivé.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod Luki v 27 čer 2008 22:57

Je to konec seriálu Lone Gunmen. S Akty to nemá nic společného.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod nabaa v 28 čer 2008 08:39

A krom toho, jak známo a mnohokrát zopakováno, v Aktech X nikdo doopravdy neumírá. ;) A v Lone Gunmen taky ne. :D Maurice Fletchera taky nemusím, proto se mi ani moc nelíbí Dreamland, ale ta závěrečná scéna Jump the shark je skvělá a i Maurice se tam ukázal jako ve výsledku docela dobrej týpek. Spíš mi tam vadila Yves, ani neznám konkrétní důvod, prostě se mi nějak nezamlouvá. :roll:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod terentule v 04 črc 2008 23:26

Hmm, zvláštní díl...konec mě rozbrečel, pořád jsem čekala, že je nějak zachrání, a ono ne :cry: .
Co se poslední scény týče, chvíli jsem se bála, že tam není Scullyová, když tam byl záběr pouze na Doggetta, Reyesovou a Skinnera.
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod Angelitos v 05 črc 2008 01:26

terentule píše:Hmm, zvláštní díl...konec mě rozbrečel, pořád jsem čekala, že je nějak zachrání, a ono ne :cry: .
Co se poslední scény týče, chvíli jsem se bála, že tam není Scullyová, když tam byl záběr pouze na Doggetta, Reyesovou a Skinnera.


No já si furt říkala, že někde vyskočí a všichni se budou strašně smát a ono niccccccc :roll:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod kimberly v 05 črc 2008 08:28

Angelitos píše:
terentule píše:Hmm, zvláštní díl...konec mě rozbrečel, pořád jsem čekala, že je nějak zachrání, a ono ne :cry: .
Co se poslední scény týče, chvíli jsem se bála, že tam není Scullyová, když tam byl záběr pouze na Doggetta, Reyesovou a Skinnera.


No já si furt říkala, že někde vyskočí a všichni se budou strašně smát a ono niccccccc :roll:

Veľmi dojímavé a budete mi veriť, či nie, predpokladala som, že to s nimi raz takto skončí, že sa obetujú a všetci traja. ja som tiež dúfala, že to bude len žart, ale kdesi vnútri som vedela, že im tvorcovia pripravili takýto koniec.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod k212 v 10 črc 2008 12:41

Takou podpásovku jsem tedy nečekala :-( Příběh se vyvíjel tak lehce a vtipně, byla jsem přesvědčena, že tak bude pokračovat až do finále. Fletcher sice není žadný sympaťák, ale mě docela pobavil, stejně tak Doggett a Reyesová a Střelci. Jenže takový konec jsem jim rozhodně nepřála. Jinak byl díl dobře natočen, ohudebněn, měl i fajn děj, až na to přehrocené finále.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod KayTee v 08 srp 2008 13:17

Seriál The Lone Gunmen neznám, ale epizoda se mi i přesto líbila.
Jen mi nešlo do hlavy, proč se tak lehce vzdali života.. proč tam zůstali všichni tři (I když.. tři těla, jedna duše).
Ale proč se nepokusili utéct, když se zavírali vzduchotěsné dveře? Určitě by to šlo..ale oni tam jen stáli a ani se nepohli..
Líbila se mi scéna na pohřbu a Scullyová – Tak moc pro mě znamenali. Nevím, jestli to vůbec věděli…
A tak nějak mi bylo smutno, že na pohřbu nebyl Mulder..

Jo a Fletcher je náhodou skvělá postava :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod terentule v 09 srp 2008 23:55

KayTee píše:Seriál The Lone Gunmen neznám, ale epizoda se mi i přesto líbila.
Jen mi nešlo do hlavy, proč se tak lehce vzdali života.. proč tam zůstali všichni tři (I když.. tři těla, jedna duše).
Ale proč se nepokusili utéct, když se zavírali vzduchotěsné dveře? Určitě by to šlo..ale oni tam jen stáli a ani se nepohli..
Líbila se mi scéna na pohřbu a Scullyová – Tak moc pro mě znamenali. Nevím, jestli to vůbec věděli…
A tak nějak mi bylo smutno, že na pohřbu nebyl Mulder..

Taky mě napadlo, proč tam zůstali všichni, ale zase patřili k sobě a dva by neopustili toho třetího... :cry:
Mulder mi tam taky rozhodně chyběl, ráda bych viděla jeho reakci :(
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Jump The Shark 9x15

Odeslatod oskvarka v 29 lis 2009 11:01

no...zomriet ich nemuseli nechat :(
morris nesklamal..ja milujem dreemland...je to vol...hehe...ale ja ho mozem celkom...taky vydarene prevedeny slizoun...
muldy mi chybal na pohrebe trochu ale zase take zle to nebolo...skorej mi v celom dieli chyba scully...teda preco tam nebola ked to vyzeralo ako stopa na supervojakov :o ...
inak to bolo vyborne......jedno z lepsich v tejto serii,...:)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron