Scary Monsters 9x12

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

Scary Monsters 9x12

Odeslatod Angelitos v 23 kvě 2008 20:38

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Tak tento díl byl opravdová paráda. :mrgreen: Moc se mi líbil malý herec, byl fakt děsivý. :shock:
Celý děj byl zajímavý. Myšlenky malého kluka, kterým ostatní uvěřili. Ještě že tam byl Doggett (nikdy jsem nevěřila, že tohle napíšu :lol: )
Má hodně oblíbená postava, Leyla opět nesklamala a zmínila se o Muldym :oops: :)
Pravá Akta! Super dílek:)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Scary Monsters 9x12

Odeslatod peta111 v 23 kvě 2008 20:53

Podařené scénky jsou jak Scully pitvá tu kočku doma, jak by pekla koláč nebo jak pěkně vytrhne tomu mladíkovi tu Mulderovu visačku... :D
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Scary Monsters 9x12

Odeslatod Angelitos v 23 kvě 2008 22:21

peta111 píše:Podařené scénky jsou jak Scully pitvá tu kočku doma, jak by pekla koláč nebo jak pěkně vytrhne tomu mladíkovi tu Mulderovu visačku... :D

Jojo taky se mi moc líbí, když jí zvoní ten telefon, jak řekne tomu chlapíkovi, aby ji podržel ty žebra nebo co :lol: :lol: Prostě Scully jak má být!:D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Scary Monsters 9x12

Odeslatod kimberly v 05 črc 2008 11:05

Pôsobivá scéna ako Doggett vyleje kanistru benzínu v dome a zapáli ju. Tiež sa tu vlastne ukazuje, že aj nedostatok predstavivosti-Doggettov prípad môže byť niekedy osožný. Trochu komplikovaný diel na pochopenie, isto si ho pozriem ešte raz, pretože je veľmi zaujímavý.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Scary Monsters 9x12

Odeslatod pitrysek v 05 črc 2008 12:10

Tenhle díl se mi líbil hodně,byl děsivý, napínavý a také nechyběla humorná část.Celý díl jsem se skvěle bavila :D
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Scary Monsters 9x12

Odeslatod petrazelva v 05 črc 2008 23:47

Mně se teda napoprvé moc nelíbil. Dám mu ještě šanci, to každopádně. Ale tak nějak se mi nelíbil ten kluk. Další malý psychopat.. A ti brouci nebo co to bylo, ti byli fakt divní.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Scary Monsters 9x12

Odeslatod Petraela_x v 17 pro 2008 12:13

Tak toto bola paráda! Jaj hneď začiatok a Scullyovej snaha sa najesť zmarená fotkami z miesta činu a z pitvy, tie jej pohľady nemali chybu! :lol: a pitva mačky na kuchynskom stole... táto časť mala všetko čo ja potrebujem :D snáď len ten Mulder nemusel byť len na fotke ale inak paráda. Ten malý bol zároveň tak sladký s tými peknými očami a plnými perami, ako hrôzostrašný, keď som si uvedomila jeho moc... fuu bola to super časť.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Scary Monsters 9x12

Odeslatod oskvarka v 29 lis 2009 01:35

vhaaaaaaaaaa hahaha tak toto e presne komedialna cast pre mna ..:D..taka spravne aktacky strasidelna..
no a doggett sa zase ukazal... podla mna zase az tak malo predstavivosti neprejavil ked veril tomu ze to ze oni tomu veria ich zabija...to je podla mna dost nevedecke :D:D... aj ked daco na tom bude ze muldy by to mal tazsie na rozlusknutie...vzdy si spomeniem ako sa ho doggett v 8 serii pyta na nieco naprirodzene uz neviem na co...vravi: vy tomu naozaj verite? a muldy mu na to ze nevie ci sa teda pyta spravnej osoby lebo on veri v podstate skoro vsetkemu :D:D
haha...ale ako ze celi zaciatok genialny ked uz som si myslela ze ma uz nemoze viacej nic rozosmiat ako scully co sa snazi za 5 minut naobedovat pri obrazkoch vrazdy :D:D...tak laila zadre...keby tu bol mulder tak by sa nevratil... to ma total odrovnalo skoro pod stolicku ;D....myslim ze toto bola naj hlaska epky :D:D:D a ten doggettov pohlad ako by mu pichla klincom do oka :D:D
...a potom este doggett keby tu bol mulder a scully :lol: :lol:
...inak doggett sa zase vyfarbil ked videl trpiacu moniku hned mu zacalo dopalovat...je to jasne ...je to nieco co ho dokaze vyhecovat....ked isiel hore tymi schodmi po tom co videl moniku tak kricat tak som sa chvilu bala ze toho maleho zastreli :D:D:D
...na laile sa mi paci to jej nadsenie pre zahady je take podobne ako muldyho ... take decke trochu :D:D...az na to ze ona je k tomu este aj mierne hlupucka blondinka... ale to nadsenie maju spolocne :)...
inak niektore pribehy laily neviem zaradit do konkretnych epizod tak teraz neiem ci mi uz vynechava alebo dakedy spomenie aj nejaky pripad ktory sme v aktoch X nevideli...
...alebo ako ten mlady kuka na maldrovu vysacku a vravi scully o laile ze o nom a nej stale vravi...chudacik...viem si to normalne zivo predstavit :D:D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron