Underneath 9x09

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

Underneath 9x09

Odeslatod Angelitos v 20 kvě 2008 22:41

ObrázekObrázekObrázekObrázek

Br tohle byl fakt horor! Opravdu zajímavé téma! Chlapík, který se mění v jiného a dělá masakr vraždy. Br, fakt jsem měla tzv. "v gaťach". :lol:
Vím, že to sem nepatří, ale úplně jsem viděla Muldyho jak tenhle případ řeší :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Underneath 9x09

Odeslatod kimberly v 06 čer 2008 20:30

Skôr ako samotný prípad ma tu zaujalo to, že sa to točilo okolo Doggetta, tá záležitosť s jeho bývalým partnerom a s podstrčením dôkazov...Vždy je zaujímavé dozvedieť sa niečo z minulosti agentov.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Underneath 9x09

Odeslatod KayTee v 10 črc 2008 11:25

Tento díl mě moc neoslovil. Akorát mi bylo líto té advokátky. A pak mi bylo smutně, když Fossl (nebo jak se jmenoval) řekl, že chce jít zpátky do vězení. Protože on věděl, co se stane..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Underneath 9x09

Odeslatod Petraela_x v 15 pro 2008 23:01

Tak táto časť ma absolútne nebavila... neviem ale vôbec nič.. v kuse sa pozerať na Doggetta, hmm nie je to pre mňa :roll:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Underneath 9x09

Odeslatod oskvarka v 28 lis 2009 17:48

Angelitos píše:ObrázekObrázekObrázekObrázek

Br tohle byl fakt horor! Opravdu zajímavé téma! Chlapík, který se mění v jiného a dělá masakr vraždy. Br, fakt jsem měla tzv. "v gaťach". :lol:
Vím, že to sem nepatří, ale úplně jsem viděla Muldyho jak tenhle případ řeší :lol:



tema zaujimava...Muldy mi nechybal k tomu aby som mala pacit ze tu to tie spravne akta X ale ... napriek tomu si viem presne predstavit ako pises ze by to muldy riesil a bola by to ina akcia...nie tieto pokusy doggetta.. a prvych 30 minut takmer sam...docela sucharske vraka tomu... poslednych 15 minut to trosku zachranuje ale to je dost malo....

..jednoducho doggett sam...nic moc...nech to neberie osobne...urcite je dobry v inych veciach... ;)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron