Sunshine Days 9X18

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

Sunshine Days 9X18

Odeslatod Luki v 02 kvě 2008 17:05

Sunshine Days

Kouzelná a dojemná epizoda. Před nedávnem jsem jí opět viděl a naprosto mne dostalo celkové kouzlo epizody... takové smutné a nostalgické ohlédnutí za starmi časy nejen Brady Bunch ale hlavně Akt X, na které se během epizody v různých frázích nenápadně naráží a pomrkává. Taky mne mile překvapil fakt, že nadpřirozené schopnosti byly produktem osamělosti a smutku.
Epizoda je však také komická a hlavně neulétá někam k dětiskému humoru. Na konci Vás prostě zahřeje u srdce.

Velmi působivé rozloučení s nemytologickými epizodami Akt X :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod Xeninka v 02 kvě 2008 21:39

Jj, přesně, taková hřejivá epizoda, krásně pohladí po duši a je důstojným zakončením samostatných epizod. Líbí se mi ta scéna u Skindy v kanclu, jak se tam na něj všichni culí jak na svatej obrázek když je ve vzduchu :lol:
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod pitrysek v 03 kvě 2008 03:12

Mě se taky tenhle díl líbil, na konci jsem byla dojatá, až mi ukápla malá slzička, bylo mi Anthonyho(Olivera) líto :cry: A taky se mi líbilo, jak se Scully směje, takhle hezky se nesmála v žádný epizodě :lol:
Obrázek
Tady to byl taky pěknej okamžik, teda aspoň pro mě :) Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod kimberly v 03 kvě 2008 08:57

A toto je jeden z mála názvov epizódy, ktorý pre mňa znie lepšie v originály ako v preklade :)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod KayTee v 03 kvě 2008 10:32

pitrysek píše:Mě se taky tenhle díl líbil, na konci jsem byla dojatá, až mi ukápla malá slzička, bylo mi Anthonyho(Olivera) líto :cry: A taky se mi líbilo, jak se Scully směje, takhle hezky se nesmála v žádný epizodě :lol:
Obrázek


Devítku jsem neviděla, ale moc se těším...Scully je na obrázku opravdu nádherná..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod kimberly v 03 kvě 2008 10:41

KayTee-na deviatku sa môžeš skutočne tešiť, myslím že navzdory všetkému nebudeš sklamaná.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod Angelitos v 03 kvě 2008 10:47

Tak na tento díl se opravdu těším :) :mrgreen: víc k tomu zatím napsat nemohu :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod nabaa v 10 kvě 2008 18:47

Souhlasím se vším řečeným...ehm...napsaným. Pěkná milá epizoda, skvělé interakce mezi všemi zúčastněnými, zajímavé téma. Pohled Reyesové na Doggetta, když jí osvětluje svou teorii průletu toho kluka střechou s následným dopadem na auto, je skoro stejně úžasný jako pohledy všech na Skinnera v kanclu a Skinnerův úsměv po přemetu. Vážně super poslední standalone. Lepší, než kdyby to bylo něco děsivého. Asi už měli v té době všichni takovou tu něžně melancholickou náladu v očekávání konce. A třeba byli Bradyovi a to, že člověk kolem sebe potřebuje blízké lidi, vyjádřením samotných tvůrců a herců. Přeci jen spolu strávili 9 let a byli víceméně rodina.:)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod Baku05 v 28 kvě 2008 17:30

Velmi milá, ale také velmi smutná epizoda. Kupa skvělých situací - Doggett lezoucí na střechu a jeho teorie "a+b+c" nebo jak jim Anthony zabouchnul dveře a následně Doggettovi zvoní mobil a Scully: "Usmívejte se, jste v televizi." nebo přiznání Scully - "Tak sem viděla 2 díly, no." :D A do toho pak ten kontrast osamělého života Anthonyho :( Ovšem scénka se Skindou dělajícího přemet - tak to jsem si snad pustila 10x - to jejich culení, teda až na Doggetta, kterému se jeho "létání" asi moc nelíbilo :lol: Prostě nádherný díl nejen na zasmání, ale i na zamyšlení ;)
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod KayTee v 09 črc 2008 13:08

A and B and C :lol: :lol: Super
Levitující Skinda ještě lepší.. a slova Scullyové - Možná jsem tu pravdu měla před očima celých 9 let.. a netýkala se paranormálních jevů...
Přiznávám..na konci jsem brečela.. bylo to náramně dojemné.. líbilo
Naposledy upravil KayTee dne 28 črc 2008 10:19, celkově upraveno 1
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod kimberly v 09 črc 2008 13:09

Nevidela som :roll: vidím že som asi o veľa prišla, však?
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod Angelitos v 09 črc 2008 13:29

Já nevím, mi se ten díl nějak extra nelíbil, abych řekla pravdu :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod terentule v 26 črc 2008 14:12

Tak v kontextu posledních dílů deváté řady na mě působí tenhle díl jako pěst na oko :D (předtím William, Jump the shark, Release, pak The truth...). Na druhou stranu takových "pěstí" bych klidně snesla víc :D. Určitě bylo třeba odreagování a tahle epizoda byla naprosto skvělá :). Opravdu důstojné rozloučení se 'standalone' epizodami.
Bavila jsem se celou dobu, i když pravda, nedaly se nepostřehnout smutné části...
Potěšíl mě Michael Emerson ze Ztracených :).
Výborná byla scéna s Doggettem na půdě :D...taky "Ahá", a+b+c, Monica a Scully jako fanoušci Bradyovců... :D
A ty jejich výrazy, když viděli, co Oliver dokáže, byly opravdu kouzelné :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod k212 v 18 srp 2008 23:56

Angelitos píše:Já nevím, mi se ten díl nějak extra nelíbil, abych řekla pravdu :mrgreen:

Tak to jsme dvě, mě moc za srdce tato epizoda nechytla, pár hezkých okamžiků v ní je ... no budiž, ale jinak ji mám problém na jeden zátah dodívat. :(
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod Petraela_x v 17 pro 2008 18:06

Parádička! Bolo to tak nežne krásne. Tiež to beriem ako krásnu rozlúčku za nemytologickými epizódami. Páči sa mi ako Monica chytí Doggetta za ruku, Scullyovej slová na konci. A tie blažené tváre, keď sa dívali na Skinnmana :D
No a ja s blaženým výrazom na tvári si budem musieť počkať na The Truth do soboty :D som zvedavá ako to vydržím... hádam to v zdraví prežijem :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod oskvarka v 29 lis 2009 13:52

terentule píše:Tak v kontextu posledních dílů deváté řady na mě působí tenhle díl jako pěst na oko :D (předtím William, Jump the shark, Release, pak The truth...). Na druhou stranu takových "pěstí" bych klidně snesla víc :D. Určitě bylo třeba odreagování a tahle epizoda byla naprosto skvělá :). Opravdu důstojné rozloučení se 'standalone' epizodami.
Bavila jsem se celou dobu, i když pravda, nedaly se nepostřehnout smutné části...
Potěšíl mě Michael Emerson ze Ztracených :).
Výborná byla scéna s Doggettem na půdě :D...taky "Ahá", a+b+c, Monica a Scully jako fanoušci Bradyovců... :D
A ty jejich výrazy, když viděli, co Oliver dokáže, byly opravdu kouzelné :)



jj takych pesti na oko bolo v 9 serii viacej...trosku ma zaskocili...a niektore by som vari aj ozelela za nieco aktovskejsie...hehe...ale tato epka bola fakt skvela ...dokonala rozlucka...jedine co mi tam moc nezapasovalo bol ten levitujuci skiner...ale zase to doggettove zdvihnute obocie a monikin usmev,...:D :D :D
...a hlavne Doggettove...zacinam tomu prichadzat na chut ma nesmierne zahrialo pri srdci..
opet spomienka na kojota Wildu ...hahaha.... tie prirovnania ma vzdy dostanu...
a ten monikin xicht ked jej hovori ze preletel strechov a pristal na aute ...uzasne :D:D... sice trochu out z doggettovej povodnej povahy...ale nie nejako nasilne zase ...velmi potesilo navyse...A+B+C :)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Sunshine Days 9X18

Odeslatod kimberly v 26 úno 2010 14:31

Celkom mila epizoda, konečne som sa k nej dostala ;) je to dojemné a bavia ma veci, kde domy menia svoje podoby :)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia


Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron