The Truth

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

Re: The Truth

Odeslatod XGirl v 19 srp 2008 18:39

No teď už je to celkem jedno, Mulderovi je odpuštěno, a odpustil jim snad i on, ačkoli chtěl, aby se připlazili :D a ani trochu se mu za to, jak s ním ve vězení zacházeli nedivím. Jinak skoro bych zapomněla na krásnou scénu, kde se Mulderovi zjeví osamělí střelci...taková slzička nostalgie po téhle senzační potrhlé trojce :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: The Truth

Odeslatod KayTee v 20 srp 2008 11:23

XGirl píše:No teď už je to celkem jedno, Mulderovi je odpuštěno, a odpustil jim snad i on, ačkoli chtěl, aby se připlazili :D a ani trochu se mu za to, jak s ním ve vězení zacházeli nedivím. Jinak skoro bych zapomněla na krásnou scénu, kde se Mulderovi zjeví osamělí střelci...taková slzička nostalgie po téhle senzační potrhlé trojce :cry:


V scéně s osamělými střelci mě zarazilo, když Mulder vykonával svojí potřebu a Scully vystoupila z auta a zeptala se: Muldere, co tam děláš?
To jsem si říkala - Bože, snad je jasné, co tam dělá, ne? :-D :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: The Truth

Odeslatod luca v 20 srp 2008 12:18

KayTee píše:
XGirl píše:No teď už je to celkem jedno, Mulderovi je odpuštěno, a odpustil jim snad i on, ačkoli chtěl, aby se připlazili :D a ani trochu se mu za to, jak s ním ve vězení zacházeli nedivím. Jinak skoro bych zapomněla na krásnou scénu, kde se Mulderovi zjeví osamělí střelci...taková slzička nostalgie po téhle senzační potrhlé trojce :cry:


V scéně s osamělými střelci mě zarazilo, když Mulder vykonával svojí potřebu a Scully vystoupila z auta a zeptala se: Muldere, co tam děláš?
To jsem si říkala - Bože, snad je jasné, co tam dělá, ne? :-D :-D


Byla rozespalá no... :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: The Truth

Odeslatod xloverin v 21 srp 2008 14:40

KayTee píše:To jsem si říkala - Bože, snad je jasné, co tam dělá, ne? :-D :-D


Presne :-D

Ale ak si vsimnete, nedostala sa z toho:-) v IWTB ma to tiez vytocilo v scene s holenim. Mulder si dava pred zrkadlom na seba holiacu penu, Scullyova sa nanho pozera a vypoti: Mulder, what are you doing?
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: The Truth

Odeslatod Luki v 21 srp 2008 15:27

xloverin píše:
KayTee píše:To jsem si říkala - Bože, snad je jasné, co tam dělá, ne? :-D :-D


Presne :-D

Ale ak si vsimnete, nedostala sa z toho:-) v IWTB ma to tiez vytocilo v scene s holenim. Mulder si dava pred zrkadlom na seba holiacu penu, Scullyova sa nanho pozera a vypoti: Mulder, what are you doing?


No tohle se běžně říká i když daná osoba nechápe PROČ to ten druhý dělá. Jednoduše to neznamená "Co to děláš" ale "Co to děláš" :lol:

Prostě to samý jako když se v češtině řekne "Co to je na té zemi" což znamená "moc dobře vím co to je ale zvedni to!" :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: The Truth

Odeslatod XGirl v 21 srp 2008 17:11

Navíc ve scéně v The Truth, kde si musí odskočit, začne na Osamělé střelce mluvit a Scully, která je nevidí se asi zarazila, když viděla jak Mulder mluví ve tmě sám se sebou... :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: The Truth

Odeslatod xloverin v 21 srp 2008 17:13

XGirl píše:Navíc ve scéně v The Truth, kde si musí odskočit, začne na Osamělé střelce mluvit a Scully, která je nevidí se asi zarazila, když viděla jak Mulder mluví ve tmě sám se sebou... :lol:


No..sam so sebou...alebo s inou castou svojho tela ;-D :mrgreen:
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: The Truth

Odeslatod Petraela_x v 22 pro 2008 16:41

Hmm na túto epizódku som si počkala pár dní od predposlednej a musím povedať, že sa mi páčila... hoci som mala chuť na začiaku, ked Scully pozerala, že čo je to s Mulderom v tej cele, zakričať jej nech sa netvári tak tragicky, že on to len hrá, veď prečo by ju tak často oslovil Dana a Skinnera Walter...
Na začiatku ma veeľmi potešil Muldy keď sa ho ten vojak pýtal na čo myslí a on povedal: "Na svojho syna a na jeho matku" to bolo tak krásne :) no a potom ich bozk... a to ako za ním v noci prišla a vyplakala sa mu na ramene ohľadom Williama... ách...
iank mi tiež bolo divné prečo nestrielali na konci na autá... nuž ale asi to má nejaké vysvetlenie ;) Páčil sa mi Gibson medzi indiánmi sa mu asi dobre darilo keď sa nám tak zaguľatel :D no a fajčiar s novou frizúrou :lol: vlasy mu teda rástli dosť rýchlo :D
Osamelí strelci a Mulderovo cikanie, tiež si myslím, že sa pýtala "čo robíš?" na to prečo sa rozpráva s vetrom a nie čo drží v ruke :lol: jéj a páči sa mi ako ju nežne pobozkal, keď vychádzal z auta na tú cik-pauzu. A motelová izba bola romantika.
Epizódka sa mi páčila, hoci sa mi zdá, že som čakala viac, no ale musím pozrieť všetko ešte raz a poriadne sa sústretiť :)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: The Truth

Odeslatod Petraela_x v 19 bře 2009 21:21

Tak som si pozrela tie momenty, keď sa M a S stretli v cele a koniec v motelovej izbe a vychutnala som si tú scénu, keď za ním Scully prišla a rozprávali sa o Willovi. Je to nádherne premakaná scéna. Až som zatajovala dych. Ich jemná mimika tváre, tón vyslovovaných slov... no proste krása... i keď som nadobudla trošku pocit, že Gill je lepšia herečka ako David, obaja to zvládli bravúrne 8-)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: The Truth

Odeslatod detillo v 19 bře 2009 22:55

Omlouvám se za neznalost, ale co je to "nadobudla"? To jako že Gillian je lepší herečka než David nebo horší? Jen doufám, že tím myslíš tu první možnost, protože to Gillian opravdu JE 8-) Duchovny občas opravdu jen hraje, kdežto u ní se to nepozná!
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: The Truth

Odeslatod luca v 19 bře 2009 23:18

detillo píše:Omlouvám se za neznalost, ale co je to "nadobudla"? To jako že Gillian je lepší herečka než David nebo horší? Jen doufám, že tím myslíš tu první možnost, protože to Gillian opravdu JE 8-) Duchovny občas opravdu jen hraje, kdežto u ní se to nepozná!


nadobudla = nabyla Takže můžeš být v klidu. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: The Truth

Odeslatod Petraela_x v 19 bře 2009 23:24

jj :D sem tam by sme si mohli dať nejaké to jazykové okienko, lebo sa musím priznať, že už v pár poviedkach som celkom nevedela, čo nejaké to české slovíčko znamená :oops:

Možno pre to, že je David slabší herec niektoré dôležité scény až tak nevyzneli... ale nechcem byť zlá alebo paranoidná :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: The Truth

Odeslatod Angelitos v 19 bře 2009 23:25

luca píše:
detillo píše:Omlouvám se za neznalost, ale co je to "nadobudla"? To jako že Gillian je lepší herečka než David nebo horší? Jen doufám, že tím myslíš tu první možnost, protože to Gillian opravdu JE 8-) Duchovny občas opravdu jen hraje, kdežto u ní se to nepozná!


nadobudla = nabyla Takže můžeš být v klidu. :lol:


TAK tohle je fakt DOBRÉ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: The Truth

Odeslatod KayTee v 20 bře 2009 14:27

Gillian je opravdu Paní herečka. Věřím jí vždycky všechno..každou slzu, každý úsměv. V The Truth je to taky krásně vidět.

Jinak pokud bude někdo potřebovat nějaký překlad - CZ-SK, tak pro mě není problém. Oba jazyky jsou mi stejně blízké, takže cokoliv přeložím :-) Já si často ani neuvědomím, jestli čtu něco česky nebo slovensky :lol:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: The Truth

Odeslatod oskvarka v 29 lis 2009 21:22

tak som sa prekukala az sem... mam strach zo zaverecnej mitologie lebo mitologicke dvojdiely tejto serie ma moc nechytili...celkovo je deviatka seria ktora mierne sklamala moje ocakavania aj ked to bude asi tym ze isla po uzasnej 8 serii a tiez tym ze kedze je posledna a preto moje ocakavania a naroky boli naozaj vysoke....a navyse ma uz chyta depka z toho ze to dopozeram cele a potom uz budem len ticho zavitiet tym co to este nevideli :(
..ale zaroven je v 9. serii pre mna nanapinavejsi mitologicky diel aky kedy bol - trust no1 ktory ma jednoducho absolutne dostal a tym zdvihol uroven celej tejto serie pre mna...
..vlastne viem ze sa mi bude zaverecna epka pacit lebo tam budu vseci aj muldy... ale vazne mam uz teraz z toho depku :( :( :( ze mi to konci... takze neviem ci budu pocity uplne pozitivne...tak idem na to...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: The Truth

Odeslatod oskvarka v 30 lis 2009 00:02

:(
to bolo ...waw..
bala som sa ze sud bude nudny ale ja co sa pitvam v mitologii ako to len ide som si to skorej posuvala do zadu...
..toto bola totalna pecka... uplne ma odrovnal kricek... moj najoblubenejsi zaporak....ked som ho tam videla v tom komplexe tak som sa tvarila presne ako muldy...vyborne to spravili s tymi duchmy ... a marita, a gipson, a jeff spender...uplne odrovnana scully zase chudatko...konecne bude mat aspon trochu kludu....
...a strelci... vniesli do toho taku nadej... aj ked dokonale stastie to urcite nebude...lebo bez willika.. :( a z vyhliadkov na apokalipsu ... ale aspon trochu kludu...- dobre bolo ako sa ho muldy zlakol ked na neho prehovorili :lol:
skiner bol macher...
a na sude sa mi teda okrem gipsona lebo ten bol dokonaly ako vzdy najviac pacila monika...ta sa na nich riadne vyzurila uplne som si vravela...riadne len im daj...
a Noul rozplesknuty na tej skale...konecne... pokoj s nim...
trosku mi tam nesedel rok smrti Samanhy tusim...ale zase Jeff to skorej mohol vediet ako to bolo...aj ine veci boli obcasne trochu mimo..napr...agent mulder...pokial viem agent uz nebol...ale skoda pitvat taku cool epku...
... a ten muldyho typicky odvecacky humor...mi uz normalne chybal... nebol to total akcnak ako moje oblubene mitologie s ciernym olejom kricekom maritov a tak, ani total napinak ako trust no1 ale musim uznat ze to velmy prijemne prektocilo vsetky moje ocakavania.. teraz asi fat nezaspim...
...ja som naopak rada ze muz z cigaretou nespravil pred svojov smrtou (teda nevravte mi ze toto prezil lebo to uz by bolo na mna prilis :D:D) nic slachetne...lebo este by som mu musela davat nejake zasluhy...brr... ako spravny zaporak si zachoval svoju tvar a tak to je dobre ...:)
...inak stale nechapem koho dielo su vlastne supervojaci ci ludi alebo mimozemstanov... a tiez preco bol willik taky zvlatny...ci koli zmutovanemu vajicku scully (co by viac suhlasilo koli supervojakom), alebo koli ciernemu oleju a artefaktom ktore zmenili muldyho DNA...alebo vsetko spolu...hehe
..no mohli to spravit aj na 3 casti...uz teraz mi chyba dalsia cast...asi budem prekonavat nejaky cas abstinencne priznaky...
...vela nezodpovedanych otazok ale dobre zabalene...uz to caka len na 3. film...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron