Per manum

21 epizod Akt X z let 2000-2001

Moderátor: Luki

Re: Per manum

Odeslatod detillo v 16 bře 2009 22:56

terentule píše:Jojo, dost to tak vypadá, ale nepolíbí se...jen na tvář...škoda :)

Na čelo, dámy, na čelo :lol: ale ať je to kam chce, tuhle scénu miluju. Někdy mě dost štve, že se o tomhle všem (těhotenství a jak to bylo předtím) dovídáme tak málo, jenom tak ochutnat nám dají :| i když fakt je, že o TOMHLE seriál (bohužel) neni...
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Per manum

Odeslatod oskvarka v 24 lis 2009 15:33

hmmm...no cím zacat...úzasný diel sa musí uznat emócie prekypujú..aj ked zaciatocná mitológia ma berie trochu viac,....ale nie o moc..skrátka som uchvatená..
...hmmm...casová postupnost... to pokaslali :o ...hold strasná chyba uz som to rzpísala v Gift nejdem to tu opakovat...len tým barbarsky zrusili celú radost z fantazírovania ... teda aspon mne.. ze kedy sa tie pohlady do minulosti odohrali...skrátka mierne mi to ostalo jedno (obrazne povedané - jasné ze mi to jedno nieje) ked som zistila ze scully normálne dietatko nosila 12 mesiacov...teda ale ak nechcem tú dobu natahovat na viac ako 12 mesiacov predpokladám ze to bolo tesne pred requiem, hlavne koli tomu ze je jasné ze Scully verí tomu ze sa to nakoniec podarilo...a ze otehotnela tým invitro..ci co to podstúpila.. takze tak...
,...ja si hold nemyslím ze sa to podarilo lebo keby sa toto Parentimu podarí myslím ze William by mal krásne velké cierne ocká (rozmer ocí cca 7 na 5 cm ...hehe)... :mrgreen: ...takze urcite nie...a nie len ze by nebol Muldyho ale ani Scully
... no a tiez si vetu "neprestávaj verit na zázraky" vysvetlujem dokonale shippersky ... jednoducho mno...ked chces vyhrat v sportke a verís na zázrak tak si ju musís minimálne podat ;) takze je jasné ze muldy v tom prsty má (teda nie prsty ..hehe)
zároven moju teóriu podporuje fakt ze nebolo cielom pokusov zobrat Scully vsetky vajícka a tak docielit jej neplodnost...ale len zobrat jej vajícka aby mohli robit pokusy...teda je jasné ze nejaké jej asi preca len nechali - stastnou náhodou...aj ked viem ze sa to niekde spomína ze jej zobrali vsetky..ale to je len co niekto povedal...to sa neráta :D...
..hold vzdy ma nastve ze Scully nemá doverihodných známich (vzdy ju dakto natiera klamstvami) narozdiel od muldyho a tak verím skorej tomu ze tie vajícka co muldy zobral boli ozaj nanic...
....a s tými vajíckami to rozdýchavam uz od 4 série lebo mi stále nieje jasné ako jedna zena...a navyse doktorka nezistí ze nemá vajícka... myslím ze by sa to na nej ocividne zdravotne prejavilo...ci ?? - no co som starý fanúsik Dr. Qweenovej (len si uz nepametám ako sa to píse...ale moja gramatika je desná takze mi odpustite...):D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Per manum

Odeslatod luca v 24 lis 2009 17:04

oskvarka píše:....a s tými vajíckami to rozdýchavam uz od 4 série lebo mi stále nieje jasné ako jedna zena...a navyse doktorka nezistí ze nemá vajícka... myslím ze by sa to na nej ocividne zdravotne prejavilo...ci ??


Tak přesně nad tímhle jsem se taky pozastavovala, myslela jsem, že by neměla ani menstruaci, ale pak jsem si někde učeně přečetla, že ovulace není podmínkou menstruace a že jsou ženy, které normálně mestruují, a přesto se jim žádná vajíčka neuvolňují. :) Takže si asi vážně nemusela ničeho všimnout. Spíš mi přišlo divný, jak jí tady Mulder říkal jako novinku, že jí vzali všechny vajíčka a že kvůli tomu nemůže teda mít ty děti, já měla za to, že tohle už přece Scullyová dávno ví, minimálně od první poloviny 5. série (díly Christmas Carol/Emily), přece to tam Mulder říkal u toho adopčního řízení nebo co to bylo... Holt, asi se v tom fakt nesmíme tolik šťourat. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Per manum

Odeslatod oskvarka v 24 lis 2009 17:12

luca píše:
oskvarka píše:....a s tými vajíckami to rozdýchavam uz od 4 série lebo mi stále nieje jasné ako jedna zena...a navyse doktorka nezistí ze nemá vajícka... myslím ze by sa to na nej ocividne zdravotne prejavilo...ci ??


Tak přesně nad tímhle jsem se taky pozastavovala, myslela jsem, že by neměla ani menstruaci, ale pak jsem si někde učeně přečetla, že ovulace není podmínkou menstruace a že jsou ženy, které normálně mestruují, a přesto se jim žádná vajíčka neuvolňují. :) Takže si asi vážně nemusela ničeho všimnout. Spíš mi přišlo divný, jak jí tady Mulder říkal jako novinku, že jí vzali všechny vajíčka a že kvůli tomu nemůže teda mít ty děti, já měla za to, že tohle už přece Scullyová dávno ví, minimálně od první poloviny 5. série (díly Christmas Carol/Emily), přece to tam Mulder říkal u toho adopčního řízení nebo co to bylo... Holt, asi se v tom fakt nesmíme tolik šťourat. :lol:


Vravel to tam a potom aj jej samostatne pod vianocnym stromcekom...vidim to ako teraz...presne...aj sa mi zdalo ale prisudila som to moznej nepresnosti dabingu ....- alebo sa to da brat tak ze podstatna info bola ta, ze su nezivotaschopne (a ak niekto nahodou kuka len niektore serie aby bol v obraze :D:D)....no ale ked ja som hold taky analizacny typ a mam to teraz v cerstvej pameti lebo to sypem zo zvedavosti za sebou v dabingu na online seriaoch... (vcera som videla 8 casti ...asi rekord ale smutne je ze to bolo hlavne preto ze uz som rychlo chcela vidiet aspon nejaku epku kde je muldy :()
...jj aspon nieco sa mi objasnilo s tymi vajickami...:) ...zase budem o nieco kludnejsie spat :D...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Per manum

Odeslatod luca v 24 lis 2009 17:17

oskvarka píše:uz som rychlo chcela vidiet aspon nejaku epku kde je muldy :()


V tom ti rozumím, jakoli je Doggett skvělý a sympatický, stejně tak později Monica Reyesová, a i některé epizody jsou vážně zajímavé, stejně mi tam ten Mulder chybí. Už to nejsou pravá Akta X. :? A na rovinu přiznám, že bych tuhle mytologii týkající se těhotenství Scullyové i pak těch podivných supervojáků klidně oželela. Nějak mi k srdci nepřirostla. Ještě že si pořád dokolečka dokola můžu pouštět moji zamilovanou šestku! :D
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Per manum

Odeslatod oskvarka v 24 lis 2009 17:34

luca píše:
oskvarka píše:uz som rychlo chcela vidiet aspon nejaku epku kde je muldy :()


V tom ti rozumím, jakoli je Doggett skvělý a sympatický, stejně tak později Monica Reyesová, a i některé epizody jsou vážně zajímavé, stejně mi tam ten Mulder chybí. Už to nejsou pravá Akta X. :? A na rovinu přiznám, že bych tuhle mytologii týkající se těhotenství Scullyové i pak těch podivných supervojáků klidně oželela. Nějak mi k srdci nepřirostla. Ještě že si pořád dokolečka dokola můžu pouštět moji zamilovanou šestku! :D


No mne sa ta vec z tehotenstvom celkom vidi (az na tu casovu logiku...)- videla sa mi aj Emili.....o supervojakoch zatial moc neviem ale co som klikala existence tusim tak mi to prislo poriadne zatiahnute za vlasy...ako ze mimozemstania ...nejake ine inteligentne tvory to sa mi vidi uzasne.. ale plechove neznicitelne potvory...hups :D - no ale dam tomu najskorej sancu a uvidim...u mna je hlavne dolezite aby to malo aspon relativnu logiku...
...teda som rada ze urobili pokracovanie ked uz bola 7. seria (keby urobili nejaky heppy end na konci 6 tak by to asi bolo tiez dobre ale mne to zase neprislo tak umelo predlzene...), no ale 7. seria aj ked nebola pre mna zla tak mi to neprislo ako dobra zaverecna seria...
.. a cele muldyho zmyznutie a smrt a ako to Scully preziva je podla mna svojim sposobom dokonale shipperske aj ked priserne smutne ...uzasne zahrane...uz len pre ten pocit tej apokalipsy a kolonizacie, ktora je desiva a smutna som rada ze to skoncy v trochu temnejsom svetle....
...Monica Reyesová... sadla mi zatial (este som len na TINH) viac ako Doggett lebo je podivna :D...on je taky typický serialovy hrdina ... co je podla mna zaujímavé ale len na urcity cas...- skratka keby bol sam tak je okukatelny velmi lahko (teda aspon mne...to sa mi potvrdilo na tom dieli meduza)....ale tie interakcie..dufam uzivia tu poslednu seriu v aktackom duchu...:)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na 8. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron