Nejlepší závěrečná scéna

21 epizod Akt X z let 2000-2001

Moderátor: Luki

Jaká je podle Vás nejlepší záverečná scéna 8.série?

Within
0
Žádná hlasování
Without
0
Žádná hlasování
Invocation
0
Žádná hlasování
The Gift
0
Žádná hlasování
Per Manum
2
9%
This is not Happening
7
31%
DeadAlive
0
Žádná hlasování
Alone
3
13%
Existence
10
45%
 
Celkem hlasů : 22

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Luki v 14 dub 2008 19:42

Baku05 píše:Těžké rozhodování... ale nakonec bodík pro Alone. Vzájemné pošťuchování M a S u mě prostě vede ;) Existence je ovšem hned v těsném závěsu :D


Souhlas :). I když ALone beru hlavně kvůli Doggetta a nikoliv MaS :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Baku05 v 14 dub 2008 21:22

Luki píše:
Baku05 píše:Těžké rozhodování... ale nakonec bodík pro Alone. Vzájemné pošťuchování M a S u mě prostě vede ;) Existence je ovšem hned v těsném závěsu :D


Souhlas :). I když ALone beru hlavně kvůli Doggetta a nikoliv MaS :).


A to je právě na Aktech to úžasný, že si každý vybere, co se mu líbí a pak vychvalují stejný díl, i když každý myslí něco jiného :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 07:00

Baku05 píše:
Luki píše:
Baku05 píše:Těžké rozhodování... ale nakonec bodík pro Alone. Vzájemné pošťuchování M a S u mě prostě vede ;) Existence je ovšem hned v těsném závěsu :D


Souhlas :). I když ALone beru hlavně kvůli Doggetta a nikoliv MaS :).


A to je právě na Aktech to úžasný, že si každý vybere, co se mu líbí a pak vychvalují stejný díl, i když každý myslí něco jiného :lol:


Tak nějak :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod k212 v 04 kvě 2008 17:41

terentule píše:
Angelitos píše:Já hlasuji pro Per Manum. Existence pro mne byla jaxi neuvěřitelná. Nemohla jsem tomu úplně uvěřit, naopak v Per Manum to bylo takové více Muldrovsko/Scullyovské /nevím, jeslti mi rozumíte:D/. Hlavně se mi líbila Muldyho hláška nakonci :P .

Jo, Per Manum je u mě těsně v závěsu za Existence :). Ten konec s Muldyho hláškou je nádherný. :)


Já jsem taky pro Per Manum. Nemůžu si pomoct, ale pro mě je to nejlepší epizoda celé osmé série, největší shippy srdcovka, i přestože těch slaďáckých momentů je pak do konce série docela dost, tento pro mě zůstane top. :P A slza mi samozřejmě ukápla u TINH v originálním znění, tomu se nedalo zabránit. :oops:
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 21:07

Já hlasovala pro Existence, ale kdybych mohla, tak hlasuju i pro TINH. Existence je prostě splněný sen, krásná romantika.. mohlo to i tak skončit napořád, i když bysme tím přišli o pár hodně kvalitních dílů z devítky.. TINH je v originále prostě bomba, Scully jak utíká, ta hudba mi doteď zní v uších a hlavně ten výkřik na konci, drsné. Per Manum je taky moc hezká, Never give up on a miracle.. i ta Alone.. spousta kvalitních scén, fakt se těžko vybírá..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod oskvarka v 26 lis 2009 17:35

no ja odkedy som vydela TINH v originale tak je to pre mna jasne...aj ked tato seria ma same dobre zaverecne sceny tazko vyberat...ale toto ma asi uplne dostalo... :( normalne clovek prestava dychat
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na 8. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron