Roadrunners

21 epizod Akt X z let 2000-2001

Moderátor: Luki

Roadrunners

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 19:31

Na mnohích diskusných fórach o Aktoch X som zachytila chválospevy na tento diel a mne osobne sa tak isto zdá byť výborný, aj keď Scullyová tu určite úplne stratila rozum. Aj keď na jednej strane rozumiem, že vtedy ešte nevedela, či môže Doggettovi dôverovať a tak sa vybrala vyšetrovať prípad na vlastnú päsť, ale aj tak to bolo od nej a ešte v jej stave riziko. Pravda je to diel trochu pritiahnutý za vlasy, myslím že to prehnali s veľkosťou parazita, ale inak som teda bola v napätí od začiatku až do konca. Plus tá scéna ako jej Doggett toho parazita vyreže...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Roadrunners

Odeslatod Xeninka v 20 dub 2008 19:55

Klasická, hrůzu nahánějící epizoda. Nadávající Scully, tajemné městečko a co pak teprve obyvatelé. Jedna z mých oblíbených epizod v osmičce.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Roadrunners

Odeslatod Luki v 20 dub 2008 20:17

Viz. thread v "nejlepší epizody seriálu"...
Luki píše:Ale no tak! Věděli jste, že to jednou příjde! :P

Naprosto dechberoucí epizoda, mne jako fandu hororů, tedy naprosto rozsekala naprostá věrnost klasickým postupům. A posledních 15 minut jsem měl místo zad jeden velkej rampouch. Doporučuji shlédnou na domácím kině! John Shiban má na horory talent.
Obrázek
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Roadrunners

Odeslatod nabaa v 20 dub 2008 20:25

Brrr, ten slimáko-červoparazit byl hnusnej. Jsem dostávala osypky, jak jsem to viděla. Ale díl výborněj. A Scullyová drsná jak šmirglpapír má též něco do sebe. Neuvěřitelný, co těhotenský hormony dokážou. V jedné minutě by se pláčem rozplynuja, ve druhé by ze všeho vymlátila duši. :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Roadrunners

Odeslatod peta111 v 20 dub 2008 22:41

Někdy si myslím, Hitchock hadra, to by snad ani nevymyslel. Scully akční doktorka - a ty její hlášky ohledně pouště a deště jsou skvělé :lol: . Akorát jsem nikdy nepochopila, proč udělala takovou strategickou chybu a dala svou zbraň tomu cizinci, holt asi ji to v té chvíli moc nemyslelo :D A Doggett co by zachránce se projevil jako správný chlap :!: :D
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Roadrunners

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 22:42

Paci sa mi ako jej Dogget narovinu na konci povedal, ze urobila chybu :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Roadrunners

Odeslatod kimberly v 27 dub 2008 21:50

MrSmith píše:Paci sa mi ako jej Dogget narovinu na konci povedal, ze urobila chybu :)

A musím povedať, že v tomto diele ma Scullyová fakt štvala a Doggett bol hrdina :roll:
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Roadrunners

Odeslatod kimberly v 16 čer 2008 12:44

Strašne sexi mi tu príde Scullyová a Doggett tiež, v rámci takej nejakej akot-x ovej erotickosti by som tento diel dala veľmi vysoko, to ako je Scullyová priviazaná k tej postali aj to ako ju Doggett nesie do autobusu...je tu pekne opálená a svoje robí aj to tielko :D
ObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Roadrunners

Odeslatod Deshy v 16 čer 2008 16:29

kimberly píše:Strašne sexi mi tu príde Scullyová a Doggett tiež, v rámci takej nejakej akot-x ovej erotickosti by som tento diel dala veľmi vysoko, to ako je Scullyová priviazaná k tej postali aj to ako ju Doggett nesie do autobusu...je tu pekne opálená a svoje robí aj to tielko :D
ObrázekObrázekObrázek


Já jsem došla k názoru, že to tílko měla, aby ji Doggett nemusel to oblečení na konci sundávat. Protože to by asi shippers nepobrali................Asi jsem paranoidní :D ;)
Naposledy upravil Deshy dne 23 čer 2008 15:50, celkově upraveno 1
Deshy
 
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2008 10:46
Bydliště: Brno

Re: Roadrunners

Odeslatod kimberly v 21 čer 2008 17:23

Deshy píše:
kimberly píše:Strašne sexi mi tu príde Scullyová a Doggett tiež, v rámci takej nejakej akot-x ovej erotickosti by som tento diel dala veľmi vysoko, to ako je Scullyová priviazaná k tej postali aj to ako ju Doggett nesie do autobusu...je tu pekne opálená a svoje robí aj to tielko :D
ObrázekObrázekObrázek


Já jsem došla k názoru, že to tílko měla, aby ji Goggett nemusel to oblečení na konci sundávat. Protože to by asi shippers nepobrali................Asi jsem paranoidní :D ;)

No tak ako by ju Doggett vyzliekal, to by som si pozrela... :D nemôžem si pomôcť, ale isté napätie tohot druhu som medzi nimi pobadala
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Roadrunners

Odeslatod KayTee v 23 čer 2008 12:34

Goggett mě pobavil :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Roadrunners

Odeslatod k212 v 19 srp 2008 13:05

Deshy píše:Já jsem došla k názoru, že to tílko měla, aby ji Doggett nemusel to oblečení na konci sundávat. Protože to by asi shippers nepobrali................Asi jsem paranoidní :D ;)


Tak to je teda dobrej postřeh, pravdou taky je, že v okamžiku, kdy se Scully obléká v té nemocnici a Doggett tam u ní stojí, je v tom rozhovoru a výrazu obou aktérů takový hodně anti-shippy napětí, to jo. Nejradši mám ale scénu s busem.
Tento díl mám celkově moc ráda. Ale jak poznamenal po jeho sledování můj brácha, je to opět jeden z těch zbytečně-efektivních dílů Akt X. No pravdou je, že Scully, která pátrá na vlastní pěst někde mimo civilizaci, navíc těhotná a nejen zlehka prudící na nového partnera, si o tenhle malér vyloženě koleduje. A Doggett jako zachránce ... hmm, jo Roadrunners je prostě fajnový díleček. :lol:
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Roadrunners

Odeslatod Utero v 24 srp 2008 21:09

Uz jsem se vyjadroval v nejlepsich epizodach, ale pisnu to i sem ;)
No takze reknu, ze pri sledovani Roadrunners jsem zazil neco co u zadne jine epizody. Nikde jinde me totiz tahle nemrazilo a nikde jinde se mi takhle nesviral zadek. Ani u Home nebo Unruhe, proste nikde ne tolik. Proto ma pro me tahle epka nepostradatelne kouzlo. Skoda, ze jsem ji zatim videl jen v dabingu, uz se tesim na original...Scully se sice snad nikde jinde nechovala tak hloupe jako tady, presto to neuskodilo. Bal jsem se o ni fakt silene...Nikdy jsem neveril, ze by do ni toho cerva dostaly a tak kdyz prisla scena kde ji zadrzeli a nesla ho ta zenska v ruce tak jsem skoro u televize tragicky zahynul nervozitou. Kdyz prisla scena kdy ho mela v sobe, strach se jeste zvisil :? ...nakonec vsechno zvladla a i me se obrovsky ulevilo..tohle uz nam Scully nedelej :) Jasnych 100%

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Roadrunners

Odeslatod kimberly v 24 srp 2008 22:23

Ono Scully nič nezvládla, naopak všetko pos..la, zvládol to Doggett! vtedy som zistila aký je úžasný...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Roadrunners

Odeslatod Petraela_x v 04 pro 2008 17:38

Wow, pozerám že nie som jediná čo som pri tejto epizóde tŕpla strachom... Do poslednej sekundy som dúfala, že sa tam Doggett objaví a nedajú do nej toho červa, fuj,myslela som že si obhrýžem nechry aj s celou rukou! Táto epizódka je fakt hnusne napínavá. :evil: Celý čas som nyslela na to, že prečo sa tej chudere Scullyovej musí toto stať, načo jej to je treba! Nemá toho málo??? Skoro som tam fakt prišla o nervy.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46


Zpět na 8. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron