Via Negativa

21 epizod Akt X z let 2000-2001

Moderátor: Luki

Via Negativa

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 19:25

Myslím si, že táto epizóda si skutočne zaslúži, aby sa o nej diskutovalo, pretože mne osobne vyrazila dych. Skvelý herecký koncert od Roberta Patricka plus celý príbeh a kamera a hlavne spôsob akým je to natočené...teda klobúk dole. Myslím že predovšetkým týmto dielom ôsma séria ukázala, že má tiež čo ponúknuť.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Via Negativa

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 21:14

Mně se tato epka též hodně hodně líbila. A až na konci jsem si uvědomila, že tam Scully skoro vůbec nebyla (a Mulder vůbec pochopitelně) a přesto mě to dostalo. Temný aktovský příběh a výborný výkon Roberta Patricka. Super díl.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Via Negativa

Odeslatod kimberly v 30 kvě 2008 09:51

V tejto osmičke aj mne prestalo vadiť, že tam Mulder nie je a uvedomila som si, že Akty X, to sa nerovná len Mulder, ale tá temnota, tie príbehy...Tento ma obzvlášť dostal, proste mega kvalita.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Via Negativa

Odeslatod Utero v 30 kvě 2008 14:20

Tohle je vazne uzasna epka. Bal jsem se velke absence Scully, ale touhle epizodou si me Doggett ziskal. Vazne tajemna podivana :!:
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Via Negativa

Odeslatod kimberly v 01 čer 2008 11:07

Doggett prechádzajúci hrôzostrašnými prázdnymi chodbami FBI, tá modrá tma, ktorú ako efekt skvele vytvorili, to ako sa Doggett so sekerou v ruke skláňa nad spiacou Scullyovou a to ako ho ona nakoniec prebudí...tenti diel je úplný Akto-X ový luxus!
ObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Via Negativa

Odeslatod Petraela_x v 05 pro 2008 16:45

Hmm čítala som si čo to vlastne je "Via Negativa" a písali tam niečo iné ako to o čom bol tento diel. Ale rozhodne to bolo veľmi nepríjemné, aj z toho hľadiska, že sme nevedeli čo je so Scullyovou.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Via Negativa

Odeslatod Angelitos v 22 dub 2014 20:41

Já jsem se tady hrozně nudila, koukám, jak se to všem líbilo. No Scully, No Mulder - no perfect x files episode. :?
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)


Zpět na 8. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron