Jaký je váš názor na 7 sérii?

22 epizod Akt X z let 1999-2000

Moderátor: Luki

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod monkax v 22 črc 2008 14:42

Herimína Froditová píše:
monkax píše:
Herimína Froditová píše:Tak na téhle sérii jsem vychovaná jako fanoušek AX. (Sice první díl, co jsem viděla je z 6. ale to jsem ani nevěděla o co go) Mytologie...moje 1. je samozřejmě The Sixth Extincion-bezkonkurenční...navíc i mamka najela na stejnou notu, tak jsme spolu každý všední den sedli v 8 k Nova Cinema a vejrali...já si našla novou závislost a mamka kulila oči a slova "Znám starčí série a ty jsou trochu uvěřitelnější..." (postupně sleduju starší -už mám 1.-4.sérii a fantasmagorie jsou taky...) :D K téhle sérii (Ačkoliv jsem neviděla všechny díly) mám pěkňoučký vztah...jednak první a jednak trochu současný...(oproti starším sériím) A že to agentům slušelo nejvíc? ...na100%... zrovna v tomhle období jsem si prohlídla DD a konstatovala (s hubou dokořán) "To je kus..." (*slint slint*) a mamka zasněne "Já vím..." :lol:


Souhasím, DD to v téhle serii strašně sluší a je nepřekonatelně sexy :oops: :oops: :oops: :oops:

Jsem ráda, že se našel někdo, kdo mě chápe... :D ...mamka taky souhlasí...(ale jen, když neni v blískosti táta-ten Ax nemusí...) ;)


Jsem fanouššek DD už přes 10.let co začal seriál ;) ;) Nádherný to chlap :D :D
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Herimína Froditová v 22 črc 2008 15:49

Tak se nás tu vyronilo celkem dost...kolik tady "okukovatelů" a "závistivých pokukovatelů" po DD? Hlásím se... :D
Herimína Froditová
 
Příspěvky: 11
Registrován: 13 čer 2008 18:58

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod monkax v 22 črc 2008 16:10

Herimína Froditová píše:Tak se nás tu vyronilo celkem dost...kolik tady "okukovatelů" a "závistivých pokukovatelů" po DD? Hlásím se... :D


přidávám se ;)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod XGirl v 24 črc 2008 09:00

Herimína Froditová píše:Tak se nás tu vyronilo celkem dost...kolik tady "okukovatelů" a "závistivých pokukovatelů" po DD? Hlásím se... :D

Taky se hlásím do služby, líbí se mi od prvního dílu, co jsem viděla, to byla ep. Grotesque ze 3. série. A v sedmičce, kde má krátké vlasy a dobře se obléká, tam je vážně k nakousnutí! ;) ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod nabaa v 24 črc 2008 11:41

I já se na DD ráda podívám. A nejvíc se mi líbí právě v sedmé sérii...černý rolák...slint slint. :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod terentule v 26 črc 2008 14:20

Herimína Froditová píše:Tak se nás tu vyronilo celkem dost...kolik tady "okukovatelů" a "závistivých pokukovatelů" po DD? Hlásím se... :D

Taky se hlásím :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod kratochvil.honza v 25 bře 2009 22:21

Zdarec, můžete mi někdo prozradit adresu, kde bych mohl tu sedmou serku vidět? Dík moc
kratochvil.honza
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 bře 2009 22:23

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod oskvarka v 14 lis 2009 14:09

na iserialoch zrusili akty ...ja to teraz kukam tu
http://onlinky.com/filmy_serialy.html
kvalita je to desna ale to je taka ista ako bola na iserialoch (vlastne je to odkaz na to iste video..)....ale aj tak to zeriem..ale samozrejme zhanam lepsiu kvalitu.....ale toto sa da hocikedy online kukat...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod oskvarka v 22 lis 2009 14:10

myslim ze 7. seria obsahuje velmi vyznamne kroky v mitologii (teda neda sa povedat ze by mitologie boli obzvlast strhujuce ako vecsinou byvaju...teda ak neratam zaciatocnu a konecnu ktore sa vyrovnali uchvatnemu standadru ...ale napriek tomu aj tie ostatne boli velmi dobre a hlavne dejovo podla mna dolezite...) a tiez par..ale ozaj len par,...nezabudnutelnych kuskov samostatne stojacich epizod...ostatne epizody sa mi nezdali zase az tak nestravitelne naopak vecsina nebola nudna ...skorej taka nie nezabudnutelna......takze by som nepovedala ze tato seria vyrazne zaostava za inymi a teda ziadny prepadak ako som cakala...jednoducho ak vylucim tych par klenotov hlavne v mitologii trosku je schopna upadnut do zabudnutia...urovnovo by som to prirovnala pre mna k 3. serii ktora sa zanrovo samozrejme so sedmickov neda porovnat, ale z nej mi v hlave tiez vela samostatne stojacich epiek nezostalo...ale mitologia bola vyborna...
tot moj nazor zatial 1. mieto 1,6seria 2. miesto 2,4seria 3. mieto 5 seria a 4. miesto 7 a 3 seria:).. ale teda medzi prvym a poslednym ozaj len minimalne rozdiely...:)...oki idem na osmicku...volny vykend :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na 7. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron