Jaký je váš názor na 7 sérii?

22 epizod Akt X z let 1999-2000

Moderátor: Luki

Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Utero v 13 dub 2008 02:13

Obrázek

Od teto rady jsem zacal Akta sledovat a postupem casu se dostavam ke starsim seriim. U fanousku neni sice moc oblibena, ale jako kazda serie i tahle ma neco do sebe. Skvele epizody jako dvojepizoda The Sixth Extinction, ktera navazuje na posledni dil 6 rady. Hollywood A.D. s nezapomenutelnou scenou s Mulderem, Scully a Skinnerem ve vane. Gillian vytvorene All things a dalsi se jiste zaradi mezi klenoty. Trochu to kazi pro me spatne epizody: First Person Shooter a Je Souhaite. Asi nejdulezitejsi epizoda cele serie je podle me rozhodne Requiem na kterem je krome Mulderova unosu mnoho dalsich zajimavosti. Hlavne se zde vracime do prvni serie primo do pilotniho dilu. Vratime se na misto kde Mulder udelal sprejem krizove znameni hned v prvni epizode, ktery mu ukazoval misto kde dochazi ke zmene casu, stejne tak se zde objevi Billy Miles a jeho otec. Serii si podobne jako tomu bylo u predchozi zamiluji Shipperove ;)

Obrázek

Tot asi cely muj nazor na tuto serii.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 10:01

Sedmičku mám rád hlavně pro samostatně stojící epizody... Je Souhaite nenávidím, na druhou stranu zase mám rád Fight Club (Kathy Griffin?? Jsem tam!) a takový neutrální postoj mám k First Person Shooter... nebýt faktu že se ani Je Souhaite ani FPS neodehrály, nevím jestli bych k nim byl tak vlídný :geek:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 10:31

Sedmička je jiná než kterákoliv jiná série, ale mně se moc líbí...teda až na jedinou výjimku,kterou je En Ami. Souhlasím,že ve většině epizod je to spíš zákusek pro shippery,nicméně nádech původnosti zůstal zachován a po šesti sériích víceméně klasických případů je to milé osvěžení. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 11:20

nabaa píše:Sedmička je jiná než kterákoliv jiná série, ale mně se moc líbí...teda až na jedinou výjimku,kterou je En Ami. Souhlasím,že ve většině epizod je to spíš zákusek pro shippery,nicméně nádech původnosti zůstal zachován a po šesti sériích víceméně klasických případů je to milé osvěžení. :)


Imho je právě sedmička nejvíce zatuchlá ale také nejvíce experimentální. Pro shippery rozhodně není, to místo si drží série šestá :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 11:23

Luki píše:
nabaa píše:Sedmička je jiná než kterákoliv jiná série, ale mně se moc líbí...teda až na jedinou výjimku,kterou je En Ami. Souhlasím,že ve většině epizod je to spíš zákusek pro shippery,nicméně nádech původnosti zůstal zachován a po šesti sériích víceméně klasických případů je to milé osvěžení. :)


Imho je právě sedmička nejvíce zatuchlá ale také nejvíce experimentální. Pro shippery rozhodně není, to místo si drží série šestá :mrgreen: .



Mno, nevím nevím. Imho se prostě asi neshodnem. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod terentule v 13 dub 2008 11:29

Mně se 7. série povětšinou líbila, asi nejhorší je pro mě Fight club a nemusím ani Signs and wonders.
Naopak Je souhaite mi přišla skvělá :). Gillianiny All things se mi taky dost líbily, a to nejenom díky 'shipperským' scénám ;).
No a samozřejmě Requiem, který se vrátil k Pilotu. Navíc, pokud si dobře pamatuju, tak fotka z Requiem mě částečně přivedla k Aktům :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 11:30

terentule píše:tak fotka z Requiem mě částečně přivedla k Aktům :D


Mohu vědět, která do byla? :P
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod terentule v 13 dub 2008 11:44

Takový shipperský :D. Tenhle mi tenkrát Angelitos poslala (nebo její zlé dvojče :lol: ) a mě to nějak chytlo, tak jsem si řekla, že na to mrknu :) :lol: .
Obrázek
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 12:00

terentule píše:Takový shipperský :D. Tenhle mi tenkrát Angelitos poslala (nebo její zlé dvojče :lol: ) a mě to nějak chytlo, tak jsem si řekla, že na to mrknu :) :lol: .
Obrázek

Jůů Angelitos verbuje nové fan(atiky)oušky ? To má potom u mne takové malé bezvýznamné plus! :mrgreen:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod terentule v 13 dub 2008 12:11

Luki píše:
terentule píše:Takový shipperský :D. Tenhle mi tenkrát Angelitos poslala (nebo její zlé dvojče :lol: ) a mě to nějak chytlo, tak jsem si řekla, že na to mrknu :) :lol: .
Obrázek

Jůů Angelitos verbuje nové fan(atiky)oušky ? To má potom u mne takové malé bezvýznamné plus! :mrgreen:

Hehe :), no nevím, jestli to ještě dělá, ale tohle je už nějakej ten rok zpět :D.
Každopádně jí za to děkuju :lol:
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod mona lisa v 13 dub 2008 12:32

Nic moc. Okrem skvelych Requiem a Siesty zmysel, Amor Fati. :(
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 16:36

Siedma seria podla mna najhorsia seria serialu ale je tam vela zaujimavych epizod. Ci uz to je Sixth Extinction a Sixth Extinction II alebo uzasna dvojepizoda kde sa dozvieme o tragickom Samanthinom osude a samozrejme Requiem. Z nemytologickych sa oplati vidiet, sice trochu kontroverzny ale zaujimavy Millennium, navrat Donalda Pfastera Orison, podla mna skvely experiment X-Cops, Hollywood A.D - hlavne druha polovica. Ostatne je to uz len na ludoch co sa im paci. Su tam dobre epizody ale nie je to nic extra. Aj mytologie je strasne malo.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 16:42

To já zas raději mytologie méně než více :D

Ale pravda 7. série je nejhorší jak už jsem ostatně napsal.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 18:05

Luki píše:To já zas raději mytologie méně než více :D

Ako je potom mozne, ze sa ti velmi paci osma seria? :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 20:37

MrSmith píše:
Luki píše:To já zas raději mytologie méně než více :D

Ako je potom mozne, ze sa ti velmi paci osma seria? :)


Protože je to jiná mytologie než v předchozích sériích?? :) V osmičce je sice mytologických dílů moc ale každý je nějak vyjímečný a věnuje se po částech trochu jiným věcem... tak se mi to líbí :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:40

Ved aj v inych seriach su mytologicke epizody niecim vynimocne a venuju sa vzdy inym veciam :) . Ak chapem spravne :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 20:42

MrSmith píše:Ved aj v inych seriach su mytologicke epizody niecim vynimocne a venuju sa vzdy inym veciam :) . Ak chapem spravne :)


Ano ale to byl pořád černý virus sem a syndikát tam ... nevím jak to popsat ale mytologie osmé série má takové zvláštní kouzlo... v žádném případě netvrdím že ta předtím byla špatná ale v osmičce mi prostě něco "sedlo"... :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:46

Uplne suhlasim. Bolo to nove, zaujimave a originalne.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Arte v 13 dub 2008 20:48

Obrázek
Podle mně je sedmá jedna z nejlepších sérií. Oběma agentům to asi nejvíc sluší a Scully aspoň neexperimentuje s vlasy, Mulder není ani extra mladý ani starý.
Tahle série nám přinesla několik skvělých dílů s úžasnými scénami buď k smíchu nebo postrašení.
Kdo by zapomněl na FBI v vaně...
Obrázek
Nebo Scullyovou v cylindru, který jí tedy skvěle padl...
Obrázek
I když pár epizod trochu přešvihli, třeba FPS. Ten díl se asi líbil málokomu, jak to sleduju...
Obrázek
Naštěstí se našlo pár dechberoucíh dílu jako třeba Closure, 100% na kultx.cz je naprosto zasloužených...
Obrázek
A k tomu byla celá série zakončena skvělým dílem s výborným hereckým výkonem a perfektním scénářem...
Obrázek
Opravdu bych sedmé sérii vytkla jen pár drobností. Ode mně pro celou sérii 90%...
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:52

Z ostatnych serii by sa dalo vypichnut ovela viac zaujimavych momentov.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Další

Zpět na 7. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron