En Ami

22 epizod Akt X z let 1999-2000

Moderátor: Luki

En Ami

Odeslatod oskvarka v 21 lis 2009 17:49

tato tema tu nieje ale myslim ze aj ked to nieje dokonala mitologia je velmi velmi dobra......ako epka asi najlepsia zo 7 ak neratam uvodnu mitologiu teda do teraz...
...niekto pisal ze Muldy v tejto epke je protivny...rozhodne protivny nebol…teda bol v zhladom na vzniknutu situaciu docela prijemny…aspon z mojho pohladu
vraj bol muz s cigaretova muz priehladny ...az do tej vecere sa mi zas az taky priehladny nevidel...az pri tej veceri ako jej vravel o tom ze tomu chlapovi o nej vravel a ze sa s nou chcel stretnut vtedy uz jej to podla mna malo riadne dopnut…a nechapem preco mu to CD dala do ruk hned ako som videla tu scenu vedela som ze ho vymenil ani sa nemusela na neho kukat
… bala som sa tohoto dielu ale kludne by som dala aj 95 percent :) a to na mitologiu som ja velmi zatazena tak mam vysoke naroky...keby to bola obycajna epka dam aj 100 :)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: En Ami

Odeslatod kimberly v 22 lis 2009 22:15

Nie je tu, lebo je šupnutá medzi najhoršími epizódami. Hold,asi trochu rozpačito pôsobí...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: En Ami

Odeslatod oskvarka v 24 lis 2009 14:04

aha no tak to by ma absolutne nenapadlo hladat ju v najhorsich epkach... ona tam hlavne v druhej polke Scully sice prejavila akysi privelky prejav vlastnej naivity co sa jej teda nepodoba, ale vseci veime ze ona je citliva dusa a taky chlapec vylieceny z rakoviny ju asi trochu hold odrovnal...
...mam pocit ze tie romanticke, uchylne ci ake este predstavy kazia totalne tejto relativne dobrej epke uplne meno... este ze ja som v tom nic take nevidela... lebo ked si to mam predstavit tak mi by mi tiez bolo z tejto epky dostatocne mdlo...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 7. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron