Chimera

22 epizod Akt X z let 1999-2000

Moderátor: Luki

Chimera

Odeslatod yscully v 08 srp 2008 00:42

Tak tenhle díl jsem nějak nepobrala... Nějak jsem se u něj nudila a váhala jsem, jestli mu neotevřít téma v Nejhorších epizodách - ale možná je to jenom tím, že jsem ho teď viděla poprvní. Co na něj říkáte? Beru ho zatím jako daň za All Things a Hollywood A.D., ale říkám si, že by bylo lepší, kdyby to vyřešili jinak. Třeba další díl bez M+S by byl možná fajn, v sedmičce, pokud se nepletu, žádný takový není a třeba Marita nebo Krycek by si ho zasloužili. Snad neplácám blbosti.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Chimera

Odeslatod MrSmith v 09 srp 2008 10:45

Podobny diel bez M a S by mohol byt celkom dobry. Vobec nikto sa neobtazoval vysvetlit ako sa Krycek dostal do toho väzania. Mohol to byt zaujimavy pribeh. Namiesto toho mame len priemernu, miestami nudnu epizodu.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Chimera

Odeslatod Utero v 11 srp 2008 12:47

Tuhle epizodu jsem videl jen jednou a to pred davnem na Nova Cinema a pamatuju se, ze se mi tenkrat moc libila. Co bylo, ale blby bylo ze jsem ji sledoval s mamou, ktera vi vsechno dopredu ikdyz tu urcitou epizodu treba nikdy nevidela. Takze hnedka na zacatku vykrikla "ten policajt ji urcite podvadi s tamtou zenskou" nebo "ta zena je urcite ta prisera, jen si to neuvedomuje" ... takze jsem si to zase moc neuzil, ale tenkrat se mi libila.

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Chimera

Odeslatod luca v 11 srp 2008 14:59

Utero píše:Tuhle epizodu jsem videl jen jednou a to pred davnem na Nova Cinema a pamatuju se, ze se mi tenkrat moc libila. Co bylo, ale blby bylo ze jsem ji sledoval s mamou, ktera vi vsechno dopredu ikdyz tu urcitou epizodu treba nikdy nevidela. Takze hnedka na zacatku vykrikla "ten policajt ji urcite podvadi s tamtou zenskou" nebo "ta zena je urcite ta prisera, jen si to neuvedomuje" ... takze jsem si to zase moc neuzil, ale tenkrat se mi libila.

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek



Jo, jo, tahle dobrácká prohlášení do akce na obrazovce mám taky "ráda". A hlavně, když je k tomu ještě desetiminutová přednáška o tom, jak je ten svět hroznej. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Chimera

Odeslatod nabaa v 11 srp 2008 18:32

Obsahově je Chiméra super. V podstatě tu máme dva případy - Mulderův hlavní a vedlejší sledovací. A u obou mě překvapilo rozuzlení. U toho Mulderova jsem fakt až do scény, kdy si Ellen všimne bodnutí na rameni, netušila, kdo by mohl být na vině. A přestože tady chybí nějaká kontinuální interakce mezi Mulderem a Scullyovou, jejich telefonáty to bohatě kompenzují. Trochu mi to připomnělo War of the coprophages. :D Stejně parádní je ale i scéna ve Skindově kanceláři, kdy Mulder nemůže uvěřit, že vážně nedostává ten případ za trest. :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov


Zpět na 7. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron