First Person Shooter

22 epizod Akt X z let 1999-2000

Moderátor: Luki

First Person Shooter

Odeslatod kimberly v 14 črc 2008 13:00

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Viem, že túto epizódu mnohí neradia medzi tie najvydarenejšie, ani svoje najobľúbenejšie, ale mňa zaujala a páčila sa mi. Málokedy sa mi stane, že ma niečo vtiahne tak do deja, ako keby som bola jeho súčasťou a práve tu sa mi to stalo. Ako sme vstúpili do videohry, cítila som to napätie, tú tiesnivú atmosféru...Myslím že je to dobre natočené. A komu sa nepáčilo, môže ho utešovať fakt, že ide o epizódu, ktorá sa nikdy nestala :) Mne to však prišlo ako príjemné novátorstvo, držanie sa súčasnej doby kedy nás videohry skutočne ovládajú, aj keď ja som nikdy žiadnu nehrala, proste ja by som napriek všetkému hodnotila dosť vysoko.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: First Person Shooter

Odeslatod nabaa v 14 črc 2008 20:38

I já mám tuhle epku hodně ráda, dokonce patří mezi moje nejoblíbenější epizody 7.série. Samozřejmě, že nejvíc mě tam baví hecování mezi Mulderem a Scullyovou, hlavně scéna na pitevně - od Scullyové "Scratch it." přes "What kind of moron gets his ya-yas out like that?" a "Well, that must be why men feel the great need to blast the crap out of stuff." až k Darylově hlavě mezi kotníky. A vůbec humorná stránka je tam bezvadná. Děj zas tak poutavý není, ale byly i horší. No a Mulder a Scullyová v kevlaru vypadají prostě a jednoduše drsňácky. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: First Person Shooter

Odeslatod Utero v 15 črc 2008 00:10

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek

Uz jsem se vyjadril v "Nejhorsich epizodach" ze tohle je pro me nejhorsi epizoda celych X Files. Ale az se ke me dostane Slimset se sedmnou serii tak epizode dam samozrejme jeste sanci. Precejen jsem ji videl jeste pred tim nez jsem byl fanatik a to uz je nejaky pulrok. Proste nemam moc velkou naklonost k pocitacovym hram a tohle bylo jeste neco horsiho. Hlavne jsem nikdy nepochopil ucast te sexy bomby. Vsichni zni byly udelani a ja nikdy nechapu proc, protoze ja na ni absolutne nic nevidel, ale to je vec nazoru. Nejhorsi moment, ale byl kdyz Mulder bojoval v tom smesnem kostyme a ja si uz rikal "tak ted uz snad nepride nic horsiho" a hele otevre se brana a tam nejvetsi osobnost serialu Scully v tom samem kostymu :lol: Ale kdovi. Dlouho jsem ji nevidel a treba casem zmenim nazor.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: First Person Shooter

Odeslatod XGirl v 16 črc 2008 11:16

Mně se tam právě ty drsňácké kostýmy taky líbily, a pohled na "Muldera ovládaného testosteronem" taky rozhodně beru, bylo to vtipné, jak tam tak machisticky stál ve stříbrné zbroji s mečem v ruce :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: First Person Shooter

Odeslatod Angelitos v 31 črc 2008 23:44

u této epizody jsem se fakt zasmála, čekala jsem, že to bude blbina, ale bylo to OK:)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: First Person Shooter

Odeslatod KayTee v 06 srp 2008 10:57

Jak už jsem někde psala..u této epizody jsem usnula... jo..poprvé, co jsem vůbec usnula u Akt X. Takže v kostýmcích jsem je neviděla..povedlo se mi usnout už předtím. :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: First Person Shooter

Odeslatod monkax v 06 srp 2008 23:37

Tuhle epizodu jsem vyděla před chvíli a mooc se mí líbí :) :) A ty boží kostými...testosteron :lol: :lol: :lol: :lol:
Na tohle se ráda podívám znovu ;) ;)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: First Person Shooter

Odeslatod Herimína Froditová v 09 srp 2008 16:46

Já jsem (jakožto rozhýřený poberťák) nevnímala tuhle epku jako AktaX, ale jako parodii na žánr různých videoher, filmů... A líbila se mi :!: Když už nic jinýho, tak jsou tady k vidění dost zajímavé scény-viz: kousek na stanici strážníka (nebo kde?), jak najdou du ženskou(lehkou ženskou :) )a ten xich Muldyho, když tu šlapku uvidí :lol: Jsem kulila oči, jak z ní nemohl spustit oči :lol: A ještě, když odcházela, jak hladově po ní čuměl... :lol: ....
Rozporuplnost názorů chápu, asi i já nemám jen jedno stanovisko, ale když se na tuhle epku koukne jinak, tak dobrá místečka se najdou... :roll:
Herimína Froditová
 
Příspěvky: 11
Registrován: 13 čer 2008 18:58

Re: First Person Shooter

Odeslatod XGirl v 10 srp 2008 08:44

Tohle je rozhodně jedna z epizod, které ani (doufám) nejsou myšleny tak, že je někdo bude brát vážně, stejně jako Jose Chung´s from outer space, Syzygy, Monday nebo The Unnatural. FPS je prostě oddychovka a pokoukání na agenty ve slušivých futuristických oblečcích :geek:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: First Person Shooter

Odeslatod monkax v 10 srp 2008 10:46

XGirl píše:Tohle je rozhodně jedna z epizod, které ani (doufám) nejsou myšleny tak, že je někdo bude brát vážně, stejně jako Jose Chung´s from outer space, Syzygy, Monday nebo The Unnatural. FPS je prostě oddychovka a pokoukání na agenty ve slušivých futuristických oblečcích :geek:


Přesně, beru to taky tak :lol: :lol: Mám ráda takové oddychovky :lol: :lol: :lol: Ale když už je jich tam víc, tak přítel by tam chtěl zase nějaké to tajemno. Má strašně rád mytologické díly a když už tam delší dobu není nějaký ten ufon tak je nesvůj :shock: :shock:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: First Person Shooter

Odeslatod Baku05 v 15 srp 2008 21:44

Podle toho, co jsem o díle nejdříve četla, tak jsem čekala, že to bude horší :mrgreen: Nakonec jsem se chvílema dobře bavila a chvílema naprosto nechápala... No a jména jako Vilná Evelína nebo Darryl Musashi si budu pamatovat asi dlouho :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: First Person Shooter

Odeslatod detillo v 20 srp 2008 19:34

Baku05 píše:Podle toho, co jsem o díle nejdříve četla, tak jsem čekala, že to bude horší :mrgreen: Nakonec jsem se chvílema dobře bavila a chvílema naprosto nechápala... No a jména jako Vilná Evelína nebo Darryl Musashi si budu pamatovat asi dlouho :lol:

Souhlasím, taky jsem čekala kdovíjakou stupiditu, nakonec mile překvapily vtípky - ty to dost zachránily. :lol: "Už jste jí přečetli její práva?" "Asi tak pětsetkrát!" :lol: :lol: :lol:
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: First Person Shooter

Odeslatod oskvarka v 21 lis 2009 11:44

mna sa tato epka velmi pacila narozdiel od X-cops a nieje to len tym ze z rucnych videi ma boli hlava aj ked to urcite sposobilo ze ma X-cops moc nenadchlo...aj ked zapletka vobec nebola zla....tu bol trochu poriadne za vlasy pritiahnuty namet ale inak cela epka bola celkom zaujimava hlavne zartovnym sposobom...ako psina to bolo naozaj dobre...a rozhovori MaS heh :D...ked to mam hodonotit tak po prvom kuknuti mam z toho lepsi pocit ako z bad blood ale viem ze je to tym ze cim viac sialenych epizod clovek vidi tak tym viac je uz pripraveny na cokolvek a myslim ze keby som si Bad blood kukla teraz asi by ma to totalne nadchlo...ale aj tato epka je jedna z tych ktoru by som si kludne pustila dakedy este raz :)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 7. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron